Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

proszek do prania dla dzieci

24 wrz 2010 - 09:35:04

Ja piorę w vizirze,persilu albo w bonuxie,płyn do płukania to lenor niebieski albo silan złoty.często się panie mnie pytają w czym piorę,bo aż przez koperte ciuszki pachną

proszek do prania dla dzieci

24 wrz 2010 - 10:56:23

dzieciece piore w jelpie płucze w cocolino, a nasze tylko i wylacznie w niemieckim proszku lub żelu persil

proszek do prania dla dzieci

24 wrz 2010 - 11:31:02

Cytat
sandrynka
ja piorę w niemieckim Persilu, nie ma porównania z jego polską wersją!

a czy któraś z was pierze z użyciem tej kuli tlenowej zamiast proszku??? pani doktor od alergii mojej córki mocno mnie naciskała, że warto tym prać. ale ja jakoś nie za bardzo wierzę w jej działanie...

Ja też bym chciała się dowiedzieć coś więcej o tej kuli bo mi też polecali to dla dzieci ale boję się teraz kupować bez opinii przynajmniej kilku osób jeśli któraś z mam wie coś na ten temat to proszę o radę:)
a jeśli chodzi o proszek to ja dla dzieci używam typowo dziecięce ale nie jestem z nich zadowolona a swoje w Vizir sensitive i płuczę w Lenor najczęściej czarnym albo złotym.

proszek do prania dla dzieci

24 wrz 2010 - 12:54:32

Ja piorę tylko w OMO trudno go dostać ,ale zawsze jak na niego trafię to kupuje większą ilość ,on mi dopiera kolana z trawy (nie wiem co moje dzieci robią na kolanach w trawie i błoto ,bo niestety nasze drogi pozostawiają wiele do życzenia a cudowne mamusie ,które wożą swoje dzieci do szkoły w deszczową pogodę nie zwracają uwagi na dzieci,które idą pieszo i często(zeby nie powiedzieć bardzo) ochlapują te dzieciaki ,a niemieckie proszki to faktycznie rewelacja w porównaniu z naszymi (tych samych marek) i tez zapach się dłużej utrzymuje .
Tez jestem ciekawa co to za kula?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-24 12:56 przez natuska35.

proszek do prania dla dzieci

24 wrz 2010 - 14:12:58

zamierzam prac w orzechach do prania i do tego olejek eteryczny. ekologiczne, tanie. idealne dla niemowlakow jak i osob z alergią czy problemami skórnymi

proszek do prania dla dzieci

24 wrz 2010 - 14:18:04

jakich orzechach?

proszek do prania dla dzieci

24 wrz 2010 - 14:30:09

wpisz w google orzechy do prania :)
stara indyjska metoda. polecam.

proszek do prania dla dzieci

24 wrz 2010 - 14:35:07

echhh wpisałam ;) liczyłam że podzielisz się odczuciami jak w praktyce, ale widzę że ludzie się nie zmieniają ;)
Pozdro

proszek do prania dla dzieci

24 wrz 2010 - 14:39:29

napisalam wyzej kochana gdybys umiala czytac ze zroumieniem byloby latwiej. zamierzam prac. wiec jestem na etapie kupowania orzechów. wlasnie zamowilam. jak wypiore podziele sie opinią. czy ta odpowiedz cie satysfakcjonuje?

proszek do prania dla dzieci

24 wrz 2010 - 14:52:14

:* kochana :)

proszek do prania dla dzieci

24 wrz 2010 - 15:11:48

nie pisze po zlosci, uwierz. nie jestem typem <moderacja> przez monitor. poprostu jeszcze nie wyyprobowałam orzechów ale wiele czytalam dlatego chce spróbowac. zobaczymy jaki efekt bedzie :) dam ci znac :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-19 19:05 przez moderator.

proszek do prania dla dzieci

24 wrz 2010 - 15:15:11

Uff ulżyło mi, już się bałam że chcesz mi dop., i co ja bym wtedy zrobiła? Jeszcze tylko zachowaj uwagi o czytaniu ze zrozumieniem dla siebie ;)
Dzięki, już przestałam być ciekawa :*

proszek do prania dla dzieci

24 wrz 2010 - 15:19:12

nie ma problemu. pozdrawiam :D

proszek do prania dla dzieci

24 wrz 2010 - 15:22:30

Piore ciuszki mojego szkraba w Vizir :) a płukam w Lenor sensitive :) i naprawde długo sie utrzymuje ładny zapach :) dodoam mój maluszek ma 11 miesiecy :)

proszek do prania dla dzieci

24 wrz 2010 - 16:52:06

ja używam persil w żelu zielony i lenor niebieski i jest super,a na poważniejsze plamki vanish i po klopocie:)

następna dyskusja:

Czy na wychowawczym dostajesz pieniądze?