Obecnie rozmawiamy o:

Meble

59 minut temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Piperine forte opinie

9.07 o 2:34

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

11 mar 2010 - 11:27:36

ja wiedziałam ze jestem w ciąży zanim w nią zaszłam :D hehe mój małżonek zaraz po "wyjściu z łózka" kazał mi roić test i sprawdzać czy się udało :D

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

11 mar 2010 - 12:17:47

Cześć mam 23 lata mam 6,5 miesięcznego synka .Ja czułam od początku że jestem w ciąży lekarz potwierdził w 6 tygodniu :)Ogólnie cofało mnie przed różnymi smakołykami od początku i do mięsnego nie mogłam wejść heh

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

11 mar 2010 - 12:24:03

ja nie dostałam okresu i zrobiłam test który okazał sie pozytywny, poszlam do lekarza i nie potwierdzil ciazy ale kazał zrobic weniki krwi z których tez nic nie wyszło, miedzy czasie zaczełam miec mdłosci poszłam znowu do ginekologa zrobil usg i byłam juz w 8 tyg :)

[embed_image a52097007826a359ba6d847c124d615a]

[embed_image 7fe69a33fa829913e51f73cf00a43371]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-11 12:24 przez marti11.

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

11 mar 2010 - 12:27:38

ja dowiedziałam sie o ciazy ok 8-9 tydodnia, zrobiłam test bo spoznial mi sie okres, bylam zalamana, przez ponad miesiac nie moglam dojsc do siebie ciagle plakalam, ale juz jest ok, nie moge doczekac sie malenstwa :)

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

11 mar 2010 - 13:33:25

Ja ma prawie 30 lat ( no jeszcze 29 :)) córcia ma ponad 2 latka, staraliśmy się prawie 2 lata, to była moja druga ciąża ale niestety pierwsze dziecko :(
O tym że jestem w ciąży wiedziałam od 2 tygodnia po prostu czułam się tak samo jak przy pierwszej tzn. wymiotowałam, bardzo drażniły mnie zapachy, byłam bardzo senna, nawet nie robiłam testu po prostu udałam się do lekarza aby to potwierdzić :) Od samego początku czułam że to dziewczynka (wszyscy mówili że będzie chłopak :)) Najważniejsze było dla mnie aby tym razem dobrze się skończyło :) Bałam się bardzo a to bardzo, pierwsze 4 miesiące to był horror nie mogłam nic jeść cały czas wymiotowałam, na szczęście potem było już lepiej, urodziłam cudowną córeczkę którą kochamy nad życie:) Marzy nam się kolejne dziecko ale bardzo się boimy aby nie było tak jak za pierwszym razem :(

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

11 mar 2010 - 13:34:23

Hej mam 20 lat w listopadzie skończe 21 mój synek ma 11 miesięcy;)byłm w 3 klase i technikum mój juz wtedy narzeczony był od roku w Londynie a ja poleciałam do niego na całe wakacje 21 czerwca a od 25 już byłam w ciaży;)chciałam bardzo dzidziusia poleciałam z takim in stynktem macierzyńskim;Dale dopiero po miesiącu coś mnie tkneło jak zawsze miałam róznie okres to spóźnił is ejeden dzień z tym z poprzedniego miesiąc i już sie domyśliłam a że wakacje grille i wiadomo% robiłam chyba z 4 testy i wszystkie na tak;)))miałam mdłośći ale na wieczór tak 21 22 masakra;/w dzien super nie raz mi sie słoabo robiło i brzuch myślałam ze sobie wyrwe tak mnie bolał kilka razy;/ wróciłam do polski na 1 wrzesnia zaraz poszłam do ginekologa i już był 9 tydzień i Oski miał 2,35cm;))))Urodził sie 5.04.2009 o 15:05;) ważył 4000G mierzył 56cm;) 3 dni po terminie ;Dwszystko ułożyło sie ideealnie moi rodzice sie bardzo cieszyli mój Narzeczony m 27 lat;) zdałam zaraz prawko za pierwszym razem Oski miał miesiąc zdałam Mature;)
Pozdrawiam Młode Mamusie;P
a z tym drażnieniem zapachami to całą ciąże perfumu, żele pod prysznic ,balsamy ,proszki;/hehe
[embed_image 1b4e1783e3a795720d9c3e8facf910f5]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-11 14:59 przez asiulek259.

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

11 mar 2010 - 13:50:47

Cytat
Kaurijka
Cytat
KingaMZ
Cytat
Kaurijka
Hej!
chyba miało być troszkę inaczej... a tu znów licytacja ;P
Nie bierzcie sobie do serca ;)
O tym, że jestem w ciąży dowiedziałam się nieoficjanie w 9 tyg (test). Nie uwierzyłam, zaczęłam normalnie miesiączkować i tak do 3 mc, kiedy z krwotokiem trafiłam do szpitala. Wtedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. gdyby nie USG to wyśmiałabym wszystkich. Od 15 roku życia wiedziałam, że nie będę mieć dzieci. Taka była opinia. potem choroba (białaczka) z którą wygrałam na rok przed zajściem w ciążę. Kiedy trochę ochłonęłam byłam najszczęśliwszą kobietą na Świecie. Ciąża miała pewne komplikacje, poród też , ale daliśmy radę.Teraz mam 29 lat. Przemysław jest z nami już 17 miesiąc i świetnie się rozwija.
Pozdrowienia dla młodych mam! :)

GRATULACJE!!!

również dołączam się do gratulacji !!!

ja mam 29 lat i dwuletnia Amelkę, a o ciązy dowiedziałam się w 2 tygodniu, staraliśmy sie ponad rok o maleństwo, więc w zasadzie co miesiąc robiłam test :)
pozdrawiam wszystkie mamy- mam wrażenie, że jestem chyba jedną ze "starszych " mam

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

11 mar 2010 - 14:49:20

mam 28 lat,jestem mamą 2 chłopców: 3,8miesięcy,drugi synek ma 1,8miesięcy,dowiedziałam się w 2 tygodniu ciąży w obydwuch przypadkach robiąc test,planowaliśmy więc wiedziałam że już,czułam poprostu

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

11 mar 2010 - 14:52:27

przeczucie - właściwie od początku ;)
test - w 8 tygodniu
potwierdzenie ginekologa - 10 tc

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

11 mar 2010 - 19:21:58

ja dowiedzialam sie w 5 tyg. spoznial mi sie okres i w pracy zrobilam test BYLAM W MEGA SZOKU !!!! :O
mialam 20 lat :) i cudownego chłopaka który stał się moim mężem :)

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

11 mar 2010 - 20:18:04

witam a teraz ja opisze sytuacje moja i meza staralismy sie od 4lat o dziecko w 2005 niestety poronilam w 5miesiacu i wtedy dalam sobie spokuj nie chcialam miec wiecej dzieci balam sie jak cholera ale stalo sie to 2007roku zachorowalam przeziebilam prawe ucho i wyrosl mi polip uzgodnilam z lekarzami w poznaniu ze przeprowadza operacje zgodzili sie czekalam 3miesiace lub wiecej nie pamietam na operacje ucha w miedzy czasie spoznial mi sie okres i to bardzo dlugo ale myslalam ze to stres nerwy przed operacja nawet nie zdawałam sobie sprawy ze moge byc w ciazy ale coz 3dni przed operacja musialam miec podpisana kartke od ginekologa ze moge byc operowana poszlam po ta zgoda a pani ginekolog mowi tak nie stety nie moge pani dac zgody na operacje bo jest pani w ciazy bylam juz 3tygodniu boze dziewczyny ja nawet nie wiedzialam wtedy co pani ginekolog do mnie mowi myslalam wtedy ze zartuje ale to nie byly zarty jak zrobili mi badanie krwi to byla pewnosc jestem w ciazy ryczalam w tedy jak glupia ze szczescia maz tez niestety o operacji moglam zapomniec byla najwazniejsza ciaza ur coreczke 12 08 2009r i czekam jak coreczka dorosnie to musze pilnie zglosic sie na operacje uch o czasami mnie boli ale daje rade mimo ze troche slabiej slysze nie poddam sie teraz operacji najwarzniejsza jest coreczka a pozniej bede musiala miec operacje bo jak to lekarze powiedzieli ze mam w uchu babe i kiedys ona wybuchnie boje sie jak cholera co bedzie dalej boje sie jak nie wiem operacji

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

11 mar 2010 - 20:54:09

ja dowiedziałam się że jestem w ciąży znaczy się zrobiłam test w Waletynki 2008 choć podejrzewałam że jestem bo się staraliśmy o maluszka a nie miałam dopiero 3 dni,,O'' no i tak za dwa Dni Siostra mojego Męża załatwiła mi w szpitalu badanie usg i się okazało że byłam w 6 tygodniu

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

11 mar 2010 - 21:01:34

za półtora miesiąca stuknie mi 30-ka, a mojej małej 2,5 roczku.
O tym że jestem w ciąży wiedziałam od początku. Postanowiliśmy zacząć starania o dziecko no i wyszło za pierwszym razem. Wiedziałam kiedy zaszłam bo było to planowane a ze mało romantyczne może się wydawać dla niektórych no cóż też tak bywa. Dokładnie nie pamiętam kiedy robiłam test chyba po tygodniu od tych dni w które mogłam zajść i pojawiła się ta magiczna kreseczka bardzo słabiutka ale była, poszłam do lekarza bo strasznie bolał mnie brzuch i lekarz stwierdził ze jeszcze trochę za wcześnie ale na usg było widać już maleńką kropeczkę. Kazał przyjść za jakieś 2 czy 3 tygodnie (nie pamiętam dokładnie) i w tedy to już był pewny na 100% ze ta mała fasolka to dzidziuś, serduszko się rozwinęło i było widać jak pulsuje.
A tak nawet gdybym testu nie robiła to ledwo zaszłam, tak po ok tygodniu pojawiły się całodzienne mdłości i częste wymioty, te miesiące (ponad 3) to był horror, schudłam lekarz na mnie nawrzeszczał ze się mogę odwodnić i dziecku zaszkodzić a ja nie mogłam nic przełknąć, w ciągu dnia jak zjadłam 2 bułki to był cud najczęściej jadłam 1 i mogłam pić tylko wodę żadnej herbaty, kawy soków ani mleka a jak poczułam zapach smażonego mięsa to masakra. Wypróbowałam chyba wszystkie sposoby na złagodzenie mdłości o jakich czytałam w mądrych książkach i gazetach dla mam i nic nie pomagało tak wiec trudno by mi było przeoczyć to że jestem w ciąży no chyba ze wzięłabym to za jakąś chorobę. Tylko ze podczas choroby to raczej piersi nie rosną a mi robiły się własnie w tych pierwszych miesiącach dosłownie balony.
pozdrowienia dla 30-letnich mam

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

11 mar 2010 - 21:25:37

Mam 21 lat, o ciąży dowiedziałam się dopiero w 11 tygodniu ciąży. :-)

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

11 mar 2010 - 22:19:37

Hej:) Ja mam 22lata i 11miesieczna coreczke.
W Angli gdy bylismy na wyjezdzie po okolo miesiacu (a wyjazd mial byc na rok) dowiedzialam sie,ze jestem w ciazy.
To byl moj chyba 8tc. No....no i wrocilismy hehe po miesiecu z nowina:D

następna dyskusja:

Mikrodermabrazja