Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 23:05:41

mam 24 lata i dwójkę dzieci starsza 3letnią -dowiedziałam się w 13 tygodniu( do 3 mies. miałam miesiączkę)
młodsza 18 mies. dowiedziałam się w 20 tygodniu... długa historia... w 3 mies. prawie poroniłam tzn zaczynały się skurcze poronne...:/ do 5 miesiąca miałam okres, żadnych praktycznie objawów, przeszłam w tym czasie załamanie nerwowe schudłam, nie było widac po mnie ciąży wyglądąłam jakbym troszkę przytyła;) ale cóż moje maluchy są zdrowe i to się teraz liczy:)

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

16 paź 2009 - 09:21:56

Cytat
aniol212
mam 24 lata i dwójkę dzieci starsza 3letnią -dowiedziałam się w 13 tygodniu( do 3 mies. miałam miesiączkę)
młodsza 18 mies. dowiedziałam się w 20 tygodniu... długa historia... w 3 mies. prawie poroniłam tzn zaczynały się skurcze poronne...:/ do 5 miesiąca miałam okres, żadnych praktycznie objawów, przeszłam w tym czasie załamanie nerwowe schudłam, nie było widac po mnie ciąży wyglądąłam jakbym troszkę przytyła;) ale cóż moje maluchy są zdrowe i to się teraz liczy:)


Pamiętaj też o sobie od czasu do czasu ;)

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

16 paź 2009 - 09:45:11

Cytat
Kaurijka
Cytat
aniol212
mam 24 lata i dwójkę dzieci starsza 3letnią -dowiedziałam się w 13 tygodniu( do 3 mies. miałam miesiączkę)
młodsza 18 mies. dowiedziałam się w 20 tygodniu... długa historia... w 3 mies. prawie poroniłam tzn zaczynały się skurcze poronne...:/ do 5 miesiąca miałam okres, żadnych praktycznie objawów, przeszłam w tym czasie załamanie nerwowe schudłam, nie było widac po mnie ciąży wyglądąłam jakbym troszkę przytyła;) ale cóż moje maluchy są zdrowe i to się teraz liczy:)


Pamiętaj też o sobie od czasu do czasu ;)
mówisz:D:D hehe nie ma sprawy Kinguś;) my sie tak łatwo nie damy hehe:D:D

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

16 paź 2009 - 10:15:17

Witam wszystkie mamusie:)
Ja bede miała w listopadzie 20 lat a mój synek ma teraz skończone 7 miesięcy.O tym że zaszłam w ciąże dowiedziałam sie około 8 tyg ciąży,nie miałam okresu i zrobiłam test ciążowy,potem badanie moczu a zaraz potem wizyta u ginekologa.
Ciąża to najwieksze szczeście jakie mnie w życiu spotkało.Mimo młodego wieku myślę że sobie świetnie radzę od samego początku i mogę liczyć zawsze na mojego męża a to duuużo daje:) A syn Karolek jest zdrowym, wesołym i bardzo grzecznym chłopczykiem:) Dzięki jego uśmiechom albo gaworzeniu mam jeszcze więcej siły by podołać obowiązkom macierzyństwa.
Pozdrawiam Was serdecznie

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

16 paź 2009 - 10:46:51

Ja mam 25 lat i 3,5 letnią córeczkę :) dowiedziałam się w 8 tyg. ciąży - test.

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

16 paź 2009 - 12:45:28

Ja lat 18 :) i 7 miesięczna córa ,o ciąży dowiedziałam się ok 3 tygodnia,ponieważ regularnie robiłam testy ciążowe bo dziecko było planowane i jak już wyszedł test od razu wizyta u gin. i mamy dzidzie!To zawód w ,którym się spełniam,mam duże pole do popisu i marzę o synku :) W dalekiej przyszłości oczywiście.


Pozdrawiam mamuśki!

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

16 paź 2009 - 12:54:53

Witam ;)) Jestem w 35 tyg ciąży. O ciąży dowiedziałam się będąc w 5 tygodniu. Ciąża nie była może w 100% planowana, ale strasznie sie ucieszyłam na tą wiadomość ;)) A teraz odliczam tygodnie do porodu i już nie mogę sie doczekać, aż przytulę swoje Maleństwo!!! Pozdrawiam ;**



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-16 19:19 przez gosia_l9.

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

16 paź 2009 - 13:14:31

Może nie jestem aż tak młoda ale tak sie czuje:) mam 36 lat i 16 miesięczna córeczkę.Myśmy się wcale nie starali, starania mieliśmy rozpocząć zaraz po ślubie (6 pażdziernika minęło 2 lata) A o tym ze zostaniemy rodzicami dowiedzieliśmy się 4 dni przed naszym ślubem był to najpiękniejszy prezent jaki dostaliśmy.Zrobiłam sobie test jeden jedyny był to chyba 5 tc.Oczywiście nikomu nic nie powiedzieliśmy (jedynie moja siostra wiedziała) Moim rodzicom i teściom powiedzieliśmy dopiero jak wróciliśmy z podróży poślubnej :)

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

16 paź 2009 - 21:08:14

Ja w lutym skoncze 20 lat i mam coreczke, ktora juz ma 19 miesiecy. A ciaza hmm..., byla dla mnie duzym zaskoczeniem. Szczerze mowiac bylam mloda (nadal jestem:) ) i nie spodziewalam sie, ze zostane mamusia. Dowiedzialam sie w 2 miesiacu, poniewaz mialam miesiaczke przez polowe pierwszego trymestru. a gdy sie nie pojawila zrobilam test. Teraz nie wyobrazam sobie zycia bez mojego skarba. Julia wniosla tyle radosci w moje zycie!
Pozdrawiam

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

16 paź 2009 - 21:22:35

cześć - mam 5 miesięcznego bobasa, a o ciąży wiedziałam sama ( do strzału) bo 2 testy wyszły negatywne. Dopiero po badaniu z krwi wyszło, to co sama wiedziałam zaraz od pierwszego dnia :)

OSKAR 26-05-2009 najpiękniejszy prezent na dzień mamy

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

16 paź 2009 - 21:34:39

a ja mam 20 lat jestem w 28 tygodniu ciazy mam, my zrobilismy test a potem do lekarza to byl 8 tydzien :):) A corcia ma przyjsc na swiat ok 8 stycznia :):) nie mozemy sie doczekac

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

02 lis 2009 - 19:06:44

Ja dowiedziałam się w 6 tyg ciąży i w tym samym dniu ginekolog to potwierdził:-)) córcia ma juz 15 miesięcy..a ja 28 lat

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

02 lis 2009 - 19:12:38

Cytat
keysi30
Może nie jestem aż tak młoda ale tak sie czuje:) mam 36 lat i 16 miesięczna córeczkę.Myśmy się wcale nie starali, starania mieliśmy rozpocząć zaraz po ślubie (6 pażdziernika minęło 2 lata) A o tym ze zostaniemy rodzicami dowiedzieliśmy się 4 dni przed naszym ślubem był to najpiękniejszy prezent jaki dostaliśmy.Zrobiłam sobie test jeden jedyny był to chyba 5 tc.Oczywiście nikomu nic nie powiedzieliśmy (jedynie moja siostra wiedziała) Moim rodzicom i teściom powiedzieliśmy dopiero jak wróciliśmy z podróży poślubnej :)


o widzę że nie jestem sama:))ja ma 32 lata a o ciązy dowiedziałam sie tydzien po swoich urodzinach (byłam w 3 tygodniu) urodziałam mając 30 na karku:)))))

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

02 lis 2009 - 19:57:23

Ja mam 17 i 4,5 miesięcznego synka. Dowiedziałam się na przełomie 6/7 tygodnia.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

02 lis 2009 - 20:04:30

Ja mam 26 lat, o ciąży dowiedzialam się w 5 tc - dopiero drugi test ją wykazal. Dwa dni pozniej ciążę potwierdzil lekarz. Pierwszy test robiłam dokładnie tydzień wczesniej i wyszedł negatywny.

następna dyskusja:

konik morski - przytulanka