Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

02 lis 2009 - 20:07:59

Cytat
monisss902
Ja w lutym skoncze 20 lat i mam coreczke, ktora juz ma 19 miesiecy. A ciaza hmm..., byla dla mnie duzym zaskoczeniem. Szczerze mowiac bylam mloda (nadal jestem:) ) i nie spodziewalam sie, ze zostane mamusia. Dowiedzialam sie w 2 miesiacu, poniewaz mialam miesiaczke przez polowe pierwszego trymestru. a gdy sie nie pojawila zrobilam test. Teraz nie wyobrazam sobie zycia bez mojego skarba. Julia wniosla tyle radosci w moje zycie!
Pozdrawiam



hej ja również w lutym będę mieć 20 lat, moja ciąża też była dla mnie pewnym zaskoczeniem, moja córeczka ma 6 miesięcy i ma na imię...Julia, pozdrawiam ;-)

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

02 lis 2009 - 20:22:50

Mam 20 lat i 7-miesięczną córeczkę ;))
O ciąży dowiedziałam się w 6 tygodniu ;))

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

04 lis 2009 - 22:09:12

hej Mamuchy ! mam 27 lat i 2 letniego syneczka...o tym, że jestem w ciąży wiedziałam w zasadzie od początku, bałam się zrobić test bo 2 lata staraliśmy się o dziecko i co miesiąc było rozczarowanie. W 5 tygodniu miałam wypadek na motorze, w szpitalu lekarz potwierdził że jestem w ciąży.Z jednej strony ogromna radość, a z drugiej obawa,że coś mogło stać się Dziecku i tak przez 9 miesięcy..Bambosz urodził się silny i zdrowy...od początku wiedziałam że to będzie Chłopiec!

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

04 lis 2009 - 22:14:18

mam niespełna 24 lata niebawem kończę;) starsza córka 3latka- dowiedziałam się w 20 tyg. brak miesiączki, test, gin itd, młodsza 19 mies. dowiedziałam się bardzo późno ale to długa historia;) chwilami nie czuję się jak młoda mama;)

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

06 lis 2009 - 21:00:26

Mam 28 lat,corka ponad 2 latka a o ciazy dowiedziałam sie w 3 mc bo normalnie miesiaczkowałam ale było to dla mnie zaskoczeniem.

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

06 lis 2009 - 21:46:57

Mam 25lat,moja córcia 2lata i 3 m-ce.O ciąży dowiedziałam się z testu ciążowego(a zrobiłam Go bo zaczęłam DUżo i zdrowo jeść heheh)to był ok 5tydz ciąży,noi za kilka dni potwierdziłam badaniem ginekolog.
Baaaaaaaardzo głośno(ehhe)płakałam ze szczęścia!

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

06 lis 2009 - 22:02:11

o pierwszym dowiedziałam sie majac 21 lat o córe staralismy sie pół roku z meżem i se udało dowiedziałam sie w 6 tyg a o synku dowiedziałam sie w wieku 22 lata na święta bozego narodzenia 2008 w 2 tyg z badań krwi nasza najwieksza niespodzianka i prezent pod choinke dzis mam 23 lata 20 mies córe Wiki i 2 miesiecznego syna Tonika



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-06 22:05 przez wikusimamusia.

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

06 lis 2009 - 22:22:36

mamą jestem już dość długo ale z pewnością należę do młodych mam. jak urodziłam miałam 17 lat, teraz mam już prawie 20 - czyli nadal 19 :). Moja córcia ma prawie 3 latka. niczego nie żaluje, macierzyństwo to najlepsze co mnie w zyciu spotkalo. kocham moją córcie najbardziej na świecie i nie wyobrażam sobie życia bez niej. może i była bym już na studiach, zdobywała doświadczenie zawodowe - ale to mi nie ucieknie a taką córcie mogłam mieć tylko wtedy :) i wiem że tak miało być bo zmieniła moje życie może na trudniejsze ale zdecydowanie na lepsze i bardziej wartościowe :) kocham ją ponad wszystko i wiem że oddała bym za nią życie.

a o ciąży dowiedziała się u lekarza, ja cały czas coś przeczówałam ale miałam "miesiączkę" która okazała się krwawieniem podczas ciąży - to krwawienie pojawiało się wtedy co powinna miesiaczka. takze corcie na usg zobaczylam dopiero w 3 mcu, byl to jeden z piekniejszych momentow w moim zyciu. choc gin. mi ten moment na chwile zepsul bo zaczol mowic o aborcji :/ szlag mnie wtedy trafil... jednak szybko zapomnialam bo podzielilam sie tą radoscią zmieszaną z obawami z moim lubym :) - bałam sie reakcji rodzicow - to chyba oczywiste.

niezweryfikowana
Posty: 92
Ostrzeżenia: 2/5

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

07 lis 2009 - 08:09:45

Cytat
wiktoreczek7
Cytat
keysi30
Może nie jestem aż tak młoda ale tak sie czuje:) mam 36 lat i 16 miesięczna córeczkę.Myśmy się wcale nie starali, starania mieliśmy rozpocząć zaraz po ślubie (6 pażdziernika minęło 2 lata) A o tym ze zostaniemy rodzicami dowiedzieliśmy się 4 dni przed naszym ślubem był to najpiękniejszy prezent jaki dostaliśmy.Zrobiłam sobie test jeden jedyny był to chyba 5 tc.Oczywiście nikomu nic nie powiedzieliśmy (jedynie moja siostra wiedziała) Moim rodzicom i teściom powiedzieliśmy dopiero jak wróciliśmy z podróży poślubnej :)


o widzę że nie jestem sama:))ja ma 32 lata a o ciązy dowiedziałam sie tydzien po swoich urodzinach (byłam w 3 tygodniu) urodziałam mając 30 na karku:)))))

Nie jesteście jedynymi 30 tutaj. Mając 30 lat urodziłam trzeciego syna :) na 40 urodziny śmieje się, że dostanę córkę.
A tak poważnie mam 33 lata.

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

07 lis 2009 - 08:15:06

Hejka. Może nie jestem młodą mamą ale będę młodą babcią. Mój syn w grudniu skończy 18 lat a w lutym urodzi się moja wnusia. Byłam w lekkim szoku ale jestem z nimi. Ja urodziłam pierwsze dziecko jak miałam 19 lat więc rozumiem co to znaczy. Powodzenia młode mamy. Mam w tej chwili 38 lat i córcię prawie 14 miesięcy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-07 08:16 przez elka_kulpa.

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

07 lis 2009 - 11:57:21

Cytat
Kaurijka
Hej!
chyba miało być troszkę inaczej... a tu znów licytacja ;P
Nie bierzcie sobie do serca ;)
O tym, że jestem w ciąży dowiedziałam się nieoficjanie w 9 tyg (test). Nie uwierzyłam, zaczęłam normalnie miesiączkować i tak do 3 mc, kiedy z krwotokiem trafiłam do szpitala. Wtedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. gdyby nie USG to wyśmiałabym wszystkich. Od 15 roku życia wiedziałam, że nie będę mieć dzieci. Taka była opinia. potem choroba (białaczka) z którą wygrałam na rok przed zajściem w ciążę. Kiedy trochę ochłonęłam byłam najszczęśliwszą kobietą na Świecie. Ciąża miała pewne komplikacje, poród też , ale daliśmy radę.Teraz mam 29 lat. Przemysław jest z nami już 17 miesiąc i świetnie się rozwija.
Pozdrowienia dla młodych mam! :)


AŻ ZE SZCZĘŚCIEM SIĘ CZYTA :) POZDRAWIAM!

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

07 lis 2009 - 12:23:37

hej!ja mam 23 lata i 7miesięczną córcię. dowiedziałam się w 3 tyg jak wylądowałam w szpitalu...jakież było moje zdziwienie;-)

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

18 lis 2009 - 11:32:08

a ja swojego maluszka zobaczę za 2 miesiące.
obecnie mam niecałe 16 lat .

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

18 lis 2009 - 11:35:46

a ja mam 24 lata córke 20 miesiecu i syna 3 miesiace z pierwsza ciaza to dowiedziałam sie w 10 tygodniu ciazy a z synkiem w 2 tygodniu z badania krwi

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

18 lis 2009 - 11:41:03

ja mam 24 lata i dwójkę dzieci Emi 4,5roku i Karolek prawie 2 latka :)

następna dyskusja:

Pasy bezpieczeństwa w ciąży