Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 18:46:19

Witam, sama jestem młodą mama (mam córe 4 miesieczna) . jak dowiedzialyscie sie ze jestescie w ciazy? chodzi mi w ktorym miesiacu, jak , gdzie no poprostu pogadac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-30 13:23 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 318
Ostrzeżenia: 1/5

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 19:25:13

Hej ja mam 20 lat i jestem mama 10 miesiecznego chlopczyka i dowiedzialalm sie ze jestem w ciazy kolo2 mies,a ty w jakim jestes wieku?

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 19:29:14

Hej dziweczyny ja mam 22 latka i dowiedziałam się że jestem w ciązy w 2 tygodniu ciązy :0) staraliśmy się o dzidzię rok czasu!

zweryfikowana
Posty: 475
Ostrzeżenia: 1/5

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 19:34:03

witam młode mamy :) ja mam 21 lat i 5 mc córeczke :) a o ciazy dowiedzialam sie w 6 tyg. :) poszlam do gin. i mi pogratulował :)

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 1/5

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 19:35:18

Ja mam 22 lata i jestem mamą 10- cio miesięcznej Karolinki. Jak się dowiedziałam że jestem w ciąży, to był 2 tydzień

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 19:37:33

Hej! ja mam 24 lata, mam dwojke dzieci (4 i 1)...dowiedzialam sie jakos w 2-3 tyg.poprostu zrobilam test :) ale fakt....niemal od poczatku mialam straszne mdlosci...ale myslalam ze sie zatrulam czy cos...dopiero po tych 2-3 tyg zaczelam sie zastanawiac ze chyba powinnam byla miec okres...i wtedy sie zlapalam ze go nie bylo :D a za drugim razem to tez jakos po takim czasie, staralismy sie o drugie i mialam jakies takie przeczucie, ze to to :) i sie nie mylilam... :D

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 19:45:49

Hej ja mam 22lat i 13miesieczna coreczke o dziecko staralismy sie ponad 3lata tzn.nie zabezpieczalismy sie i mowilismy"jak bedzie to bedzie" o ciazy dowiedzialam sie jak bylam w 3tc.
Pozdrawiam mlode mamusie:))

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 19:53:08

Moskit łoł to zaczelas sie starac jak mialas 17 lat? niezle....

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 20:03:20

Hej!!Ja mam 27 lat i prawie 4 letniego synka.O tym,że jestem w ciąży dowiedziałam się w 2,5 tyg. ;-))Pozdrawiam wszystkie mamusie.

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 20:22:22

Hej!
chyba miało być troszkę inaczej... a tu znów licytacja ;P
Nie bierzcie sobie do serca ;)
O tym, że jestem w ciąży dowiedziałam się nieoficjanie w 9 tyg (test). Nie uwierzyłam, zaczęłam normalnie miesiączkować i tak do 3 mc, kiedy z krwotokiem trafiłam do szpitala. Wtedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. gdyby nie USG to wyśmiałabym wszystkich. Od 15 roku życia wiedziałam, że nie będę mieć dzieci. Taka była opinia. potem choroba (białaczka) z którą wygrałam na rok przed zajściem w ciążę. Kiedy trochę ochłonęłam byłam najszczęśliwszą kobietą na Świecie. Ciąża miała pewne komplikacje, poród też , ale daliśmy radę.Teraz mam 29 lat. Przemysław jest z nami już 17 miesiąc i świetnie się rozwija.
Pozdrowienia dla młodych mam! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-16 16:04 przez moderator.

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 20:35:14

Cytat
Kaurijka
Hej!
chyba miało być troszkę inaczej... a tu znów licytacja ;P
Nie bierzcie sobie do serca ;)
O tym, że jestem w ciąży dowiedziałam się nieoficjanie w 9 tyg (test). Nie uwierzyłam, zaczęłam normalnie miesiączkować i tak do 3 mc, kiedy z krwotokiem trafiłam do szpitala. Wtedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. gdyby nie USG to wyśmiałabym wszystkich. Od 15 roku życia wiedziałam, że nie będę mieć dzieci. Taka była opinia. potem choroba (białaczka) z którą wygrałam na rok przed zajściem w ciążę. Kiedy trochę ochłonęłam byłam najszczęśliwszą kobietą na Świecie. Ciąża miała pewne komplikacje, poród też , ale daliśmy radę.Teraz mam 29 lat. Przemysław jest z nami już 17 miesiąc i świetnie się rozwija.
Pozdrowienia dla młodych mam! :)

GRATULACJE!!!

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 20:51:35

Cytat
KingaMZ
Cytat
Kaurijka
Hej!
chyba miało być troszkę inaczej... a tu znów licytacja ;P
Nie bierzcie sobie do serca ;)
O tym, że jestem w ciąży dowiedziałam się nieoficjanie w 9 tyg (test). Nie uwierzyłam, zaczęłam normalnie miesiączkować i tak do 3 mc, kiedy z krwotokiem trafiłam do szpitala. Wtedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. gdyby nie USG to wyśmiałabym wszystkich. Od 15 roku życia wiedziałam, że nie będę mieć dzieci. Taka była opinia. potem choroba (białaczka) z którą wygrałam na rok przed zajściem w ciążę. Kiedy trochę ochłonęłam byłam najszczęśliwszą kobietą na Świecie. Ciąża miała pewne komplikacje, poród też , ale daliśmy radę.Teraz mam 29 lat. Przemysław jest z nami już 17 miesiąc i świetnie się rozwija.
Pozdrowienia dla młodych mam! :)

GRATULACJE!!!

Dzięki :)

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 21:38:07

ja mam 8 tygodniowego Synka, o ciąży dowiedziałam się w 2 tyg. staraliśmy się z Mężem od kilku miesięcy, więc była ogromna radość kiedy w końcu pokazały sie te dwie kreski:)

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 21:56:26

ja mam 20 lat i 11 miesieczna córcie z mezem staralismy sie o dziecko wiec odrazu sie zorientowałam ze jestem w ciazy dodam ze wyszłam za maz majac 18 lat

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 22:04:18

Witam! Wszystki szczesliwe i dumne mamy :)

Ja bede miala 20 lat w grudniu tego roku. A moje sloneczko bedzie 28 pazdziernika mialo roczek.


Jak sie dowiedzialam? Hmm... poprostu nie dostalam okresu - zrobilam test ( nie jeden) no i lekarz zeby potwierdzic. Ale bylam szczesliwa....

Kochane tych chwil ... wiadomosc o ciazy, sama ciaza, i ta perelka ktora urodzimy.... tego nie odbierze nam nikt.

następna dyskusja:

konik morski - przytulanka