Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MLEKO MODYFIKOWANE - OPINIE

13 lis 2009 - 19:44:44

Drogie mamy, od kilku dni zaczełam dokarmiać mojego malucha mlekiem modyfikowanym BEBIKO HA, zastanawiam się jakim mlekiem wy dokarmiacie swoje pociechy i jak długo będzie musiało być to mleko HA???
Pozdrawiam

MLEKO MODYFIKOWANE - OPINIE

13 lis 2009 - 20:02:19

moja córka dostała mleko od krowy, dla mnie mleka sztuczne to dziadostwo, bo sama chemia, sztuczne witaminy.

MLEKO MODYFIKOWANE - OPINIE

13 lis 2009 - 20:03:39

Mam pytanie bo mój syn ma już 6lat i nadal pije mleko HA-hipoalergiczne tylko NAN dlategi iż ma skaze białkową na którą nadal mocno reaguje , czy twoje dziecko też pije to mleko z powodu alergii?

MLEKO MODYFIKOWANE - OPINIE

13 lis 2009 - 20:10:36

Cytat
magdalena1
moja córka dostała mleko od krowy, dla mnie mleka sztuczne to dziadostwo, bo sama chemia, sztuczne witaminy.
Tak ale niestety nie wszystkie dzieci można do tego samego worka ładować są sytuacje w których jes to jedyna możliwość otrzymywania witamin a np. rutinocea dla dzieci czy też dla dorosłych wszyscy się tym faszerują a to nic jak tylko chemia. Moj syn ma skaze białkową do czterech lat również uczulenia na wszelkie cytrusy większość warzyw orza mięso takie jak kura i wieszcie mi jak tak pomyśleć to prawie nic nie mógł jeść to był koszmar, właśnie takie produkty tzw. sztuczne utzrymywały jakoś jego wagę .Co najlepsze gdzie się nie rozejrzeć to większość dzieci choruje na różnego rodzaju alergie kiedyś tak nie było.

MLEKO MODYFIKOWANE - OPINIE

13 lis 2009 - 20:34:30

Nie jak narazie nie ma żadnej alergi,ale pediatra na poczatek kazała dawać nam mleko HA tylko nie wiem jak długo mam mu je dawać i kiedy moge przejść na normalne.

MLEKO MODYFIKOWANE - OPINIE

03 gru 2010 - 20:24:08

co myslicie o tym mleku(NAN)? Wie ktos czym dokladnie różnią się nan activ od nan pro,oprocz ceny?Na szybko zerknęłam w TESCO i pro jest o połowe tańsze niż activ.Zaczełam małemu powoli podawac nan activ ale cena mnie dzis powalila...nie mialam czasu sie zglebiac nad tymi mleczkami wiec bede wdzieczna jak sie ktoś wypowie:)

MLEKO MODYFIKOWANE - OPINIE

03 gru 2010 - 20:29:10

Moj Synek od urodzenia pił pro, później przerzuciłam sie na Nan activ, teraz Synek juz nie pije Nan tylko Nestle Junior ale jak pamiętam to activ ma probiotyki, i białko Opti pro:)
Twój Synek może juz pić Nestle Junior to kontynuacja Nan :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-03 20:30 przez klaa21.

MLEKO MODYFIKOWANE - OPINIE

03 gru 2010 - 20:33:47

pro zostało wzbogacone o bakterie priobiotyczne bifidus LC PUFA OPTI PRO ,a bogatszy skład a activ jest lekko strawne czytałam opisy obydwa mają to samo!

MLEKO MODYFIKOWANE - OPINIE

03 gru 2010 - 20:35:47

dzieki dziewczyny.Klaa niestety nie moge po nutramigenie az tak mocno skoczyc to juniora:(.Nitka na to wychodzi ,ze activ jak lekkostrawny to bedzie lepszym wyborem po nutramigenie...tylko ta cena hm

MLEKO MODYFIKOWANE - OPINIE

03 gru 2010 - 20:42:37

A ile ono kosztuje? Bo mnie też niedługo czeka przejście z nutramigenu na coś innego.

MLEKO MODYFIKOWANE - OPINIE

03 gru 2010 - 20:46:38

ja dawalam 23zl za puszke

MLEKO MODYFIKOWANE - OPINIE

03 gru 2010 - 20:59:59

Nan pro czy Activ ?

MLEKO MODYFIKOWANE - OPINIE

03 gru 2010 - 21:07:53

active,pro jest tansze o polowe ale jak dziewczyny pisza active lekkostrawne hm

MLEKO MODYFIKOWANE - OPINIE

03 gru 2010 - 21:09:10

NAN pro jest za 11,50 w biedronce i tesco
w społem za 17 zł
w leclearku 22 zł
przynajmniej we Wrocławiu. To jest cena za paczkę mleka 350g bo w puszce jest 400g. Gramowo różnica niewielka a cenowo to przepaść.

MLEKO MODYFIKOWANE - OPINIE

03 gru 2010 - 21:16:54

hm tak PRO jest duzo tansze ale zaglebilam sie w opisy producenta i ACTIVE to cud miód z tego co piszą hehehe ,ciekawa jestem ile w tym prawdy i opinii mam które podaja te mleczka.

następna dyskusja:

czy słyszałyście o Comfy