Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pamiątka po brzuszku!

08 sie 2009 - 14:39:26

Chyba każda kobieta zgodzi się ze mną, że ciąża to coś wyjątkowego i dlatego właśnie warto mieć jakąś pamiątkę z tego okresu. Pochwalcie się swoimi zdjęciami z tego okresu i gipsowymi odlewami brzuszków!

zweryfikowana
Posty: 213
Ostrzeżenia: 1/5

Pamiątka po brzuszku!

08 sie 2009 - 14:46:44

ja nie zrobiłam sobie takiego odlewu - bo w sumie o po co i gdzie bym to trzymała
mi wystarczyły zdjęcia :)
pozdrawiam

Pamiątka po brzuszku!

08 sie 2009 - 15:58:10

Mi też fotki brzuszka z poszczególnych miesięcy ciąży zupełnie wystarczą:) Jak ktoś ma małe mieszkanko, to gdzie trzymać taki odlew:)?

Pamiątka po brzuszku!

08 sie 2009 - 16:28:13

To może ktoś się pochwali fotkami?
To ja!

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Pamiątka po brzuszku!

08 sie 2009 - 22:51:05

hmm, ja swoja pamiatke po brzuszku mam, w wadze i na brzuszku, rozstepy ze szparagi mozna sadzic... hehe a zdjecia brzuszka, nie dzis, ide spac:))

Pamiątka po brzuszku!

23 sie 2009 - 21:19:34

Ja również uważam że to cudowne chwile, a odlewu nie mam i zdjęć niewiele. Zajmuję się fotografią (również ciążową), a mój brzuszek nie został wystarczająco uwieczniony :( Cóż, szewc bez butów chodzi.

Pamiątka po brzuszku!

18 lis 2009 - 18:44:35

Ja mam pamiątkę po brzuszku na całe życie:) cały brzuch w rozstępach:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 88

Pamiątka po brzuszku!

18 lis 2009 - 19:25:19

Cytat
annieshquea
To może ktoś się pochwali fotkami?
To ja!

Hm jakbym miała taką figurkę jak Ty to pewnie i ja bym miała taką sesyjkę hahah :) ale, że po pierwszej ciąży zostało mi więcej niż mniej haha :) to przy drugiej ciąży pamiątkowe zdjęcia miałam tylko takie domowe :)

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

Pamiątka po brzuszku!

18 lis 2009 - 19:40:30

Cytat
annieshquea
To może ktoś się pochwali fotkami?
To ja!

Ślicznie wyglądałaś w ciąży,piękne zdjęcie,to naprawdę świetna pamiątka,ja mam może 2 zdjęcia jak byłam w ciąży://
Nio i gdybym miała taką figurkę w ciąży też bym się chwaliła :)))


KochajacaMAMA:

Nie Ty jedna :) Też mam taką pamiątkę(nawet na udach:)))

Pamiątka po brzuszku!

18 lis 2009 - 20:14:08

Ja nie mam żadnego zdjęcia brzuszka mam tylko z usg fotę męskości mojego synka:D

Pamiątka po brzuszku!

18 lis 2009 - 20:51:35

Ja mam kilka zdjęć,ale nie wyglądałam na nich zbyt efektownie i leżą gdzieś w albumie na dnie szuflady.. Rozstępów udało mi się uniknąć,powróciłam do wagi sprzed ciąży,jednak skóra na brzuchu (mimo ćwiczeń i kremowania różnymi smarowidłami) nie jest już tak jędrna jak przed ciążą.. ;-)

Pamiątka po brzuszku!

18 lis 2009 - 21:41:01

ja tez zdjęć mam mało, ale na całe życie pamiątka mi pozostała - kilka rozstępów i wielka blizna po cesarce- a miało być tak pięknie poród rodzinny ale mój mały urwisek nie spieszył się z wychodzeniem z ciepłego gniazdka i lekarze musieli go eksmitować na siłę...

Pamiątka po brzuszku!

18 lis 2009 - 22:25:08

Ja mam sporo zdjęc z okresu ciąży. Nie wiem jak się zamieszcza fotki na forum, więc dodałam jedno zdjęcie do szafki. http://szafka.pl/c53144-kajetanek-jeszcze-w-brzuszku.html

Pamiątka po brzuszku!

18 lis 2009 - 23:03:39

a ja nie mam zdjęć w ciąży:(Za to mam setki zdjęć córci:)

następna dyskusja:

Pokoik córci