Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

20 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

plamienia w ciąży

27 lip 2009 - 12:42:39

witam, mój problem polega na tym że odkąd dowiedziałam się że jestem w ciąży,( czyli w czwartym tygodniu) mam plamienia ciemno brązowe, leżałam już tydzień w szpitalu, faszerowali mnie tabletkami i nic, dzidziuś ma się niby dobrze, ma tętno, obecnie biore duphaston 3 razy po 1 tabletce, i jestem już w dziewiątym tygodniu a plamienia wcale nie ustąpiły, Czy kturaś z was miała ten sam problem?

plamienia w ciąży

27 lip 2009 - 13:55:35

hej jak ja bylam w 4tyg plamilam i poparu dniach poronilam:( ale same plamienie nie powinno byc grozne a ginekolog co na to ?

plamienia w ciąży

27 lip 2009 - 14:08:02

hey.i przy dwoch ciazach plamilam i urodzilam zdrowe dzieciatka .odpoczywaj jak nawiecej i nienos nic ciezkiego ani nie przesowaj nic.bedzie dobrze.pozdrawiam

plamienia w ciąży

27 lip 2009 - 14:09:07

niestety plamienia nie są dobrym objawem
ja zaczęłam plamić po 13 tygodniu i później straciłam maleństwo

plamienia w ciąży

27 lip 2009 - 16:06:49

lekarz muwi, że te plamienia oznaczają zagrożoną ciąże. troche się na ten temat naczytałam, ze strachu to bym chętnie co dziennie robiła usg czy mój dzidziuś żyje, no ale tak się nie da, Te tabletki duphaston to niby są na podtrzymanie,no i wcale nie są tanie, oszczędzam się jak moge, i mam nadzieje, że bedzie ok

plamienia w ciąży

27 lip 2009 - 16:09:46

ja w 2 ciąży brałam duphaston do 6 miesiąca ciąży - średnio wydawałam ok 50zł tygodniowo na ten lek
co 2 tygodnie robiłam usg
chodziłam prywatnie
wizyta 80zł + usg 80zł do 7 miesiąca miała wizyty co 2 tygodnie później szpital :/
do tego dodatkowe badania ( krew, mocz i inne podstawowe badania) + usg na wady płodu (2x120zł)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-27 16:13 przez CHRUPEK.

plamienia w ciąży

27 lip 2009 - 17:20:41

tez jestem w ciazy juz poraz drugi, ale plamiem to nie mialam wogóle, zazywam witaminy (oczywiscie za darmo), które przepisala pielegniarka, robilam badania krwi (za darmo), jutro ide po raz 4 na USG (równiez za darmo). Wspomne ze mieszkam w Anglii. Jutro moze dowiem sie czy to bedzie dziewczynka czy chlopczyk . Jak do tej pory to nie wydalam ani funta na nic (i tak powinno byc w kazdym kraju) Bedzie napewno dobrze, nie martw sie :) pozdrowienia

plamienia w ciąży

27 lip 2009 - 19:04:31

Cytat
CHRUPEK
ja w 2 ciąży brałam duphaston do 6 miesiąca ciąży - średnio wydawałam ok 50zł tygodniowo na ten lek
co 2 tygodnie robiłam usg
chodziłam prywatnie
wizyta 80zł + usg 80zł do 7 miesiąca miała wizyty co 2 tygodnie później szpital :/
do tego dodatkowe badania ( krew, mocz i inne podstawowe badania) + usg na wady płodu (2x120zł)
i jakie rezultaty? dziecko zdrowe?

plamienia w ciąży

27 lip 2009 - 20:45:19

Cytat
rencia163
i jakie rezultaty? dziecko zdrowe?

tak zdrowy. Synek ma już ponad 1,5 roku.

tu są jego foteczki z zeszłego roku http://szafka.pl/profil/CHRUPEK/moja_galeria

miałam rewelacyjnego lekarza do którego mogłam dzwonić w nocy o północy :D dbał o mnie bardzo
wiadomo nie za darmo ale jako człowiek i podejście do matki po stracie dziecka miał rewelacyjne

fakt faktem że za poród zażyczył sobie 10 000zł ale na moje szczęście a jego nieszczęście ordynator zaplanował moje CC w dni kiedy mój Pan doktor miał dyżur w szpitalu więc musiał zrobić to za darmo :)


Ciąża kosztowała majątek ale warto było, jeśli kiedykolwiek zdecyduję się na kolejne dziecko (nie mam w planach większej ilości - zawsze chciałam jedynaka) to też będę prowadzić ciążę u tego lekarza prywatnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-27 20:46 przez CHRUPEK.

plamienia w ciąży

27 lip 2009 - 20:52:53

Ja się strasznie martwię, mam regularne skurcze..co 15 minut ;( Jestem w 7 miesiącu czekam aż mój facet przyjedzie do domu i jedziemy do szpitala ;( chyba się zapłaczę ;(

plamienia w ciąży

27 lip 2009 - 21:08:54

Cytat
edysia11
Ja się strasznie martwię, mam regularne skurcze..co 15 minut ;( Jestem w 7 miesiącu czekam aż mój facet przyjedzie do domu i jedziemy do szpitala ;( chyba się zapłaczę ;(

Weź NO-SPA i się połóż
powinno minąć
ale wizyta u lekarza tez się przyda

ja od 4 miesiąca brałam do 6 tabletek dziennie NO-SPA bo miałam skurcze i twardniał mi brzuch

plamienia w ciąży

27 lip 2009 - 21:18:44

Jadę do szpitala..

plamienia w ciąży

27 lip 2009 - 21:19:25

wszystko będzie ok
daj znak później

plamienia w ciąży

28 lip 2009 - 17:28:42

edysia11 chyba w szpitalu została, skoro nie dała nam jeszcze znać co i jak.

plamienia w ciąży

28 lip 2009 - 17:59:29

edysia11 jeszcze godzinę temu byla na szafie.........

następna dyskusja:

Pamiątka po brzuszku!