Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czyli mamusie z brzuszkiem....:-)zastanawia mnie ile jest nas na szafie:-)
ja spodziewam sie 3go .Mam w domciu juz dwie dziewczynki a teraz ma byc chlopiec.
ktoras z was jest tez w ciazy?
na kiedy macie terminek?jak sie czujecie?
piszcie...
ja mam termin na 10czerwca...juz niedlugo;-)))

ja urodziłam 3 dzieciątko niespełna 2 mies temu....

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

podziwiam za odwagę :)
ja mam synka 16 miesięcznego i nie zamierzam mieć więcej dzieci :)

Wow:-) jak sobie z tym wszystkim radzisz?ja troche sie obawiam tego przemeczenia:-( w jakim wieku masz starsze dzieci?

syn ma 11 lat, córcia skonczyła 7....jest co robić...jestem zmęczona,ale daję radę...niunia śpi 4 godz w nocy budzi sie 2 razy - karmie piersią...dołuje mnie tylko to,że zostało mi parę kilo i nie mam sie w co ubrac...a Twoje dzieciaczki jakie duże?

wiesz chrupek,dzieci pojawiają się czasem niezależnie od naszych chęci...ale sa cudowne..ja już miałam nieźle poukładane życie z moimi starszymi dziecmi i nagle taka rewolucja w domu...może z czasem zmienisz zdanie...jedynaki nie zawsze sa szczęsliwe...

Ciut mlodsze .corka prawie 8lat i droga 26miesiecy.Przeraza mnie troche to ,ze ta mlodsza potrzebuje jeszcze duzo uwagi i ze nie ogarne...wiem ze najgorsze to te pierwsze miesiace...karmienie...wstawanie...az wpadnie sie w rytm:-) Aniestety nie mam nikogo do pomocy,procz meza ktory calymi dniami pracuje:-(( Mam jeszcze 1,5miesiaca ,ten czas za szybko mi leci:-/
nie matw sie jak karmisz to szybko uciekna kilogramy-wkoncu to tylko 3ci miesiac:-)Ja chcialabym jak najdluzej karmic,ale znajac moj organizm z poprzednich karmien ,mleka mam tylko do max2go miesiaca....i niestety potem moje tycie z niewiadomego powodu:-( rok mi zajmuje albo i troche dluzej by dojsc do formy:-(

ja mam jedną córeczkę-dwa lata i też już bym chciała mieć drugie dziecko ale czekam aż wpadniemy :) bo ciężko się zdcydować samemu chociaż nie robimy nic żeby też uniknąć ciąży, jednak jesteśmy w trakcie budowy domku i wiadomo o co chodzi...... pieniądze (chociaż ja myślę że dzieci mało kosztują, jak się umie oszczędzać) pozdrawiam te KOBITKI KTÓRE MAJĄ JUŻ TRÓJECZKĘ DZIECKI I ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI, CIERPLIWOŚCI I ZDROWIA :)

własciwie to jeszcze nie zapomniałas jak to jest..a u mnie taka przerwa,to jakbym pierwsze dziecko miała,..niestety ja podczas karmienia zamiast chudnac to tyję..taka uroda...najgorszy brzuch..ale mam zamiar ćwiczyć- tylko zmęczenie nie daje mi szans....mój mąż też pracuje całymi dniami,więc na mojej głowie wszystko...łącznie z nauką starszych dzieci...czasem jak patrzę w lustro to wydaje mi się, że wyglądam jak zombi...i wogóle nic mi sie nie chce...brakuje mi wypadów na zakupy,imprez ze znajomymi..spontanicznych wyjazdów ...i zaczynam sie martwić powoli że lada chwila trzeba będzie wrócic do pracy...

witam drogie mamusie ja jestem w drugim miesiacu ciazy i niesamowiecie sie ciesze i nie moge sie doczekac kiedy moja Fasolka przyjdzie na swiat. termin mam na 24listopada a wiec jest jeszcze troche czasu. Pozdrawiam

dużo siły i wytrwałości i zdrowia... życzę...

no nic dziewczyny..obowiązki wzywają...musze zmykać....pozdrawiam

Ja jestem w ciąży w 7 miesiącu, a po domku biega mój 19 miesięczny synuś:)))) Chcieliśmy z mężem dwójkę dzieci i żeby między nimi było dwa lata różnicy, więc jak nasz syn skończył roczek, zdecydowaliśmy się na drugiego niuńka:)). Mam termin na 1 lipca.

ja urodzilam 13 miesiecy temu ;) i jak na razie nie planuje nastepnego ;) chociaz moj synussss jest slodki i taki kochany ;****
zdrowia, zdrowia zdrowiaaaaa duzoo ;)) dla mam i maluszkow ;)*

następna dyskusja:

karmienie piersią do/powyżej 3 rż?????