Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 697
Ostrzeżenia: 1/5

mamy...niewiem moze w polsce nie jest tak żle jak myślałam...jakiś czas temu założyłam wątek w ogłoszeniach o darmowych ciuszkach,głównie dla dziewczynek,a raczej tylko,mam po swoich trzech córciach od 1-13 roku życia taka rozpiętość,ale z lukami np,3.5 roku(tyle ma moja najmłodsza i takich rzeczy prawie nie mam) chcę to oddać darmo,zapłacićie tylko za paczkę,do końca lipca bo potem oddaję do mopsu,mam na to wszystko za małe mieszkanie a cztery duże torby...dla was też coś znajdę,myślałam że chętnych będzie dużo a tu nic...no cóż jeśli któraś z was potrzebuje,to zapraszam podajcie wymiary i wiek dziecka,a także swoje może coś wyszukam i dla was,pozdrawiam

witam ja kilka żeczy już kupiłam na allegro i na szafie a czasami w lupku mojej córeczce ma 8miesiecy i naprawde polecam

jeśli ciuszki są w bardzo dobrym stanie- to czemu nie. Ja wiem po sobie- czasem sweter ubrałam Małemu 2 razy i wygląda jak nowy!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

Nie wiem, co będzie za kilka lat, kiedy będę matką, ale u mnie w SH są takie słodkie ubranka na małe dzieci, że aż mi żal patrzeć, bo chciałabym kupic a nie mam do kogo :( W rodzinie nie mam takiego malucha. A rzeczy często są nowe z metkami

Ja nie bardzo ufam ubrankom z allegro - nigdy nie wiadomo co co się dostanie do końca. Ostatnio zamawiałam w sklepie internetowym z używaną odzieża dla dzieci : niemowlęce ubranka. Rzeczy bardzo fajne i super jakość. Polecam

kupuję używane dla swoich, często w idealnym stanie, po swoich też wymieniam/sprzedaję co się nadaję:) dużo mam po swoich ciuszków, jestm z okolic Poznania, jeśli byłaby świeżo upieczona mama, lub przyszła dla dziewczynki takie malusieńkie , mam pełno:) zapraszam

ile lat ma moje dziecko, tak kazde ubranko sprzedaje na allegro,osobiscie wszytskie ciuchy mam po mojej kuzynce, jej mama ma "pozytywnego świra" na punkcie kupowania ciuszkow, wszytsko w sklepach renomowanych firm, dostaje tyle ciuchow ze czasmi moja corka nie zdazy sie w nich nachodzic...takie mam szczescie... troche ubranek wrzucilam tutaj..sama nie wiem kiedy sie z nimi uporam.
Ale nie powiem...jak łaże po SH i jak jakis ciuszek wpadnie mi w oko to rowniez kupie, efektem tego jest to ze ja w szafie takiej duzej mam dwie polki ciuchow a moje dziecko siedem.
POzdrawiam szafiarki z ciemnego i zimnego Lublina
brrrr..

zweryfikowana
Super Moderator
Posty: 9.131

Nie widzę nic złego w kupowaniu używanych.

ja tam nie jestem przeciw trzebapamietac ze sa OSOBY KTORYCH PO PROSTU NA NOEWE NIESTAC SWOJEJ CHRZESNICY CO PRAWDA TEZ KUPUJE TYLKO NOWE ALE ZAWSZE TE ZABAWKI KTORYMI SIE NIE BAWI ODDAJE DO CARITASU albo domu dziecka gdzie chodze jako wolontariusz pozatym dla biednych dzieci nawet uzywana zabawka jak ja dostania sa wazne bo znacza zektos pamietao nich i o tym ze sa dziecmi

kazda mama ubiera dziecko za tyle na ile ja stac :)
nie widze nic zlego w ubrankach uzywanych bo nigdy nie mow nigdy...ja mam kilka kontaktow z mamusiami,ktore regularnie kupuja ubranka po moim synku bo maja mlodsze dzieci i sa bardzo zadowolone bo zawsze to taniej niz nowe a kto szuka to zawsze cos znajdzie:)
ja sie pozbywam co jakis czas ubran po synku do r 110 ale jesli natrafilabym w szafce na cos fajnego w bdb stanie to czemu nie tez bym sie skusila:)

szukajce dla chlopcow zapraszam na swoja szafke ten sam nick albo na stronke http://picasaweb.google.pl/Elwira151 gdzie wklejam fotki a reszte dosylam chetnym na maile:)
gg 5723776

Ja bym chyba wolała nowe zabawki czy ubranka kupić, bo w sumie ceny w niektórych miejscach np. w krakowskim Entliczku wcale nie sa takie wysokie, a wiadomo, że jak można mieć coś nowego za niewielka cenę, to dlaczego by nie skorzystać z czegoś takiego.

ja ciuszki czasem kupuje w SH albo na all. Wiadomo niemowlak rośnie szybko i nie ma sensu wydawać kupy kasy na nowe, zawsze patrzę na jakość i czystość. Jedyne czego nie kupuję używanego to bucików. Dziecko, które się uczy chodzć albo dopiero co nauczyło musi mieć nowy bucik, niewyprofilowany przez inne stópki żeby nie było później ewentualnych wad w chodzeniu czy budowie stópek

szukam traktorka dla synka używanego do jeżdżenia,cena nowego niestety ale jest zbyt duża na moje dochody jeżeli ma ktoś coś takiego w miarę w rozsądnej cenie to byłabym wdzięczna za kontakt pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 105
Ostrzeżenia: 1/5

Wszystko spoko z używanymi ubrankami ale jeśli chodzi o zabawki to jednak nie ryzykowałabym no chyba, że dokładnie znamy ich pochodzenie - wtedy w ostateczności zdecydowałabym się na zakup. Ale jednak bezpieczeństwo dziecka jest bardzo ważne i wolałabym zdac się jednak na sprawdzonych producentów (zwłaszcza polskich, jak Bączek i kupować w "markowych" sklepach (mówię tu cały czas o zabawkach).

następna dyskusja:

Sesja ciążowa - POMOCY!