Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja jutro będę miała dużo ciuszków dla dzieci na sprzedaż :) Śpioszki do 5 zł, powyżej 5 ciuszków- wysyłka gratis :)

Ja mam do sprzedania dużo maskotek, prawie nowych, ale jednak "używanych"- mimo że jeszcze pachną nowością;) Zapraszam do mojej szafy.

nie kupować ciuszków na allegro tylko u mnie:) bo mam ładne, wszystkie sa w swietnym stanie, nie upiekszam zdjęc (bo i tak nie potrafię;) a po za tym nie musze)

uwazam, ze na all mozna sie mocno naciąć. ja sprowadzam ciuszki od sprawdzonego dostawcy, owszem - jest drozszy niz inni, ale mam pewnośc, ze moje ubranka bedą sie podobać i sprzedawac.

u mnie w szafie jest jak w super lumpeksie - w zwykłym trzeba ostro przebierac i szukac. u mnie nie trzeba, bo ubrania są extra i kazde sie bedzie podobac!


[embed_image e049295570e4480d5ff9086029b2d9b1]



Sprzedam mega pake. Obejrzec mozna w mojej szafie:)

Ja kupuje na allegro ciuchy zarówno nowe jak i uzywane.Dla siebie i dzieci.Na kilkaset zakupionych rzeczy tylko zdarzyło się że stan opisany w aukcji odbiegał sporo od stanu rzeczywistego.Wykorzystałam to poprostu jako szmaty a potem wyrzuciłam.
Ale zaoszczędzic można sporo.Zawsze patrzą na komentarze.Im mają ich więcej i nie ma negatywów tym bardziej jestem pewna że są ok.
Kupiłam ostatnio zestaw ciuszków dla córci w stanie idealnym za grosze.Nie dośc że ubranka ładne wyprane to dostałam kilka gratisów w postaci dodatkowych ciuszków.
Także uważam że allegro to świetna rzecz.Oszczędzam a i zarabiam.


Pozdrawiam :))

ja ubrania kupuje tylko nowe niskie ceny są u sprzedawcy picollo nie wiem czy na pewno tak się piszę.A zabawki raz kupiłam używane i dostałam trochę z niszczoneale fakt,ze tamiej bo to pociągi tomas a one sa bardzo drogie teraz leżą i wogóle sie nie bawi

Ja również kupuje używane ciuszki na synka ale rzadko,u mnie w lumpku ciężko jest znalezc cos ładnego na rozm 110 bo akurat to taki wiek kiedy chłopcy niszcza ubrania.czasem cos ładnego znajdę na allegro,ale przede wszystkim kupuje na wyprzedażach e galerii ostatnio swetr na zamek w HM,za 20zł,trzeba tylko dobrze szukac w reserved tez sa często wyprzedaże spodnie 29zł,koszulka z długim rekawem 19zł,warto zagladać

ja kupuje zabawki i ubranka ale w lumpexach bo na allegro się moim zdaniem za bardzo nie opłaci, niektórzy się bardzo cenią, nawet czasem z przesyłką to wychodzi tyle co za nowe ubranie, ale nie mam nic przeciwko używanym rzeczom

kupuje na allegro nowe - czesto kupujac dla siebie rzeczy znajduje u tej samej osoby tez dzieciece

ale ogolnie malo - zazwyczaj ubranka mam ze wzgledu iz sama sprzedaje nowe wiec kupuje hurtowo i biore tez dla siebie :)

w lumpkach tez zdaza mi sie kupic cos - tanie i ladne ( czasem niezle rarytaski za grosze )

ja mojemu synkowi kupuje czasem uzywane ubranka,niewidze w tym nic zlego,na allegro tez kupuje ale niezawsze jestem do konca zadowolona z zakupu,czacem na zdjeciu inaczej wyglada niz w rzeczywistosci,niekupuje uzywanego obuwia,mysle ze buciki powinny byc nowe,nozka rosnie ksztaltuje sie,bucik przystosowuje sie do stopki dziecka,

Kupuję często dla synka i ciuszki i zabawki- np. fisher price mozna kupić na all za 1/3 ceny, a to sa zabawki, które nie tak łatwo zniszczyć:) W tamtym roku na jesień udało mi się kupić na all zestaw ciuszków- ok.120szt za 300zł, dostałam do tego zestawu jeszcze ok.30 ciuszków gratis:) Kilka było z widocznymi śladami noszenia, ale większość jak nowe lub w bdb stanie, za tą cene w sklepie miałabym tylko kilka ciuszków

Cześć Mamusie

Mam dwie dziewczynki i masę ciuchów po nich. Podobnie jak wy- kupuję w sklepach, lumpeksach i na allegro (szukam głównie okazji) ... Organizowałam wymiankę we Wrocławiu ale mam z ubrankami nie było. Czy któraś z was jest z naszego kochanego miasta- WROCŁAWIA ma duzo ciuchów po dzieciach chce je sprzedać lub wymienić itd???? Może znacie dziewczyny w ciąży z waszego otoczenia, albo młode mamy??
Myslę że jak zbierzemy sie wszytskie- oprócz ciuchów macie napewno wózki, zabawki rzeczy po dzieciach- w was to leży ktoś chetnie kupi lub wymieni...grunt że obie strony będą szczęśliwe:) Prosze odezwijcie się.pozdrawiam:)

ja kupuję prawie wszystko używane,te ubrania są super,a teraz kończe bo właśnie lece do lumpka

zweryfikowana
Posty: 1.477
Ostrzeżenia: 1/5

ja mam uzywane dla swojego malucha np. po bracie, tez duzo nowych, ale nie kupuje tylko dostaje
zapraszam przy okazji mamy do obejrzenia mojej szafy

ja kupuję ciuszki w sh i dla dzieci i dla siebie.nie kupuję byle czego,zazwyczaj ubranka są jak nowe.nowe kupuję za to buty i ciuszki oryginalne na allegro,bo tam kupię taniej niż w sklepie.na allegro nie kupuj używanych bo zazwyczaj są z sh,gdzie dałabyś za nie grosze
pozdr

następna dyskusja:

Nie noś na rękach, bo sie przyzwyczai.