Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To jest prawda ja kupiłam dresik do mojego synka miał być w stanie b.dobrym jak go zobaczylam wygladał jak nie powiem co.

ja poszukuje czegokolwiek z hello kitty moje dziecko oszalalo :)rozmiar 104

Ja też kupuję najczęściej w lumpku. Na allegro udalo mi się wylicytować super zestaw dla synka za niewielkie pieniądze i naprawdę byłam i jeszcze jestem bardzo z tego zakupu zadowolona. Często też nowe ciuszki dla dzieci (córcia 2,4 synek 0,4) przywozi lub przysyła mi szwagierka z anglii. Sobie tez lubię kupić coś w lumpeksie, ale trzeba miec czas i szczęście żeby trafić na coś naprawdę dobrego w dobrej cenie.
[Chętnie odsprzedam ciuszki dziecięce - piszcie co potrzeba, będę wrzucac do szafy]

słuchajcie, ja mam mnóóstwo zabawek dla dzieci, misiaki duże i małe oraz zabawki plastikowe, oczywiście niezniszczone.
nie mam aktualnie na szafie.pl ale leżą na strychu i czekają na nowych właścicieli;) także jeśli jesteście chętne do kupna, czy chcecie zobaczyć zdjęcia, pisać na pryw.! :)

a może któraś mama chciałaby kupic dla swojego dziecka laptop? Taki do nauki na baterie.... ;) ZAPRASZAM
(nie mam go na szafie ale zawsze mogę wysła zdjęcia) laptop ma wiele opcji i dużo gier ;) używany więc napewno co do ceny się dogadamy ;P

a ja tez szukam czegos w rozm 98 104 dla dziewczynki

Często kupuję dla dzieci ciuszki na allegro,sugerując się komentarzami i sprzedaję ubranka po swoich maluchach.Staram się zrobić dokładne fotki i opisać ewentualne wady.A cena jest do licytacji bez minimum.Jeszcze nikt nie narzekał.Oprócz tego mam ulubiony lumpeks w którym można kupić super ubranka po śmiesznych cenach a w naprawdę świetnym stanie na wagę.
Wolę rzeczy używane gdyż są lepszej jakości niż niektóre nasze polskie w kosmicznych cenach(kilka razy się nacięłam-kiepska jakość,wysoka cena)

Ja kupuję używane ubranka, część dostaję. Sama jeśli mam coś w dobrym stanie to sprzedaję. Jestem zdania że takiemu małemu dziecku nie opłaca się kupować nowych ubrań, nie zdąży ich zniszczyć - tak szybko rośnie. A nowe ubranka, dobre gatunkowo kosztują majątek!!!

Zdarza mi się kupić coś swoim dzieciom na allegro i jeszcze się nie nacięłam,ale jednak wolę "na żywo".Mam 2 córy i jedna po drugiej może nosić ubrania,ale z kolei synka (najmłodszego) muszę na bieżąco zaopatrywać w ciuchy.Robię wtedy rundę po ciucholandach albo idę do zaprzyjaźnionego komisu.Żal mi wydawać pieniądze na nowe ubrania,kiedy po 4 miesiącach są na niego za małe,a nie mam co z nimi robić.Ale po zimowych wyprzedażach w hipermarketach jego szafka zapełniła się bluzami za 8,10 zł,cudną kamizelką za 10 zł i wiosenną "alaską" za 15 zł.Warto kupować na bieżąco,co w oko wpadnie,żeby potem nie szukać na siłę czegokolwiek.A nie polecam ubrań z 5 10 15,bo są złej jakości,a w ubrankach dla niemowląt zawsze odpadają napy.

ja takze mam głownie na dziewczynkę od 4,5 niektóre ciuszki!!!
zapraszam!!!

hej, ja mam jedno dziecko, ale sama dla siebie wiele razy kupowałam na allegro, tylko trzeba patrzeć na opinie ..bo można sie naciąć. Kupuję swojemu synkowi ciuszki używane na allegro i w lumpeksach i nie nacięłam sie ani razu, teraz nawet to z czego wyrasta, a jest w dobrym stanie, odsprzedaję , dzieci tak szybko rosną . Polecam allegro.

ja zabawki kupuje czasem na all...ale ubranek nie, gdyż te ceny są identyczne jak w sklepie, poza tym wiele razy spotkałam sie z tym, że rozmiar rozmiarowi nie równy...może są u Was sieci sklepów PEPCO??jest tam tanio i spory wybór.., ostatnio np. body za 5 zł.., koszulko-bluzki-8zł..

Wiesz moja córcia ma skończone 4 miesiace u mnie w rodzinie wszyscy maja chłopaków wiec nie miałam ciuszków dla mojej malej az od niedawna otwozyli tania odziez i przywozą tam śliczne ciuszki dla dziewczynki za małe pieniadze,wole kupić tam niz na alegro bo doliczają sobie koszt wysyłki .Wiec mówie wam ze warto jest kupować w lumpeksach bo mozna znaleść duzo fajnych rzeczy.a potem i tak trzeba wyprać,a dzieci szybko wyrastaja z rzeczy więc uwazam że sie nie opłaca wydawać majatku na drogie sklepy!

Ja kupuje na Allegro. Dla siebie i dla córeczki. Czesto są to rzeczy których nie moge znaleźć w lumpeksie. Jeszcze ani razu nie narzekalam na zakup na allegro. W lumpeksach tez kupuje bardzo duzo. U siebie i w sąsiedniej miejscowosci (20min drogi) mam 2 super lumpeksy, które odwiedzam bardzo często. Wolę kupować używane rzeczy gdyz dzieci rosna a nowe rzeczy są bardzo drogie. Poza tym rzeczy angielskie a raczej tylko takie kupuje na szmatkach są o niebo lepszej jakości niz nasze polskie i nawet po wielu praniach nadal bdb wyglądaja i mozna bez problemu je dziecku zalozyc. kupilam polskie bluzeczki to po jednym praniu rozciągnely sie jak szmaty i na pewno ich juz córce nie założe. POLECAM ALLEGRO, tylko trzeba czytac komentarze.

Cytat
barbara-kurzawa
Witam - poszukuję przyczepkę do traktora na pedały.

Heh, a to dobre :D

następna dyskusja:

Jak nauczyć dziecko załatwiania się na nocnik?