Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witaj w klubie ewa mamy synków obu w tym samym wieku,też kupuje w lumpeksach bo taniej i naprawdę można znaleźć super ciuszki.Co do allegro są fajne ale drożej to wychodzi.Kupiłam może dwa razy chyba czapeczkę i coś jeszcze ale wole się wybrać do lumpka.

ja również kupuję używane czasami idzie łądnie zaoszczędzić, no i sama mam parę ciuszków, resztę muszę dopiero wkleić w rozm. póki co do 62

Witajcie , ja mam troche inne zdanie na temat uzywanych ubranek dla dzieci , a mianowicie kupuje je i sa swietne , dobrych marek i nigdy sie jeszcze nie nacięłam !Sama je tutaj sprzedaje i wierzcie mi sa w stanie idealnym a starych szmat w życiu bym nikomu nie sprzedała a nawet nie dała bo bym sie wstydzila!!!! Warto spróbowac , i troche zaoszczędzić ,przeciez życie i tak jest drogie !!

Cytat
asiacel
Witajcie , ja mam troche inne zdanie na temat uzywanych ubranek dla dzieci , a mianowicie kupuje je i sa swietne , dobrych marek i nigdy sie jeszcze nie nacięłam !Sama je tutaj sprzedaje i wierzcie mi sa w stanie idealnym a starych szmat w życiu bym nikomu nie sprzedała a nawet nie dała bo bym sie wstydzila!!!! Warto spróbowac , i troche zaoszczędzić ,przeciez życie i tak jest drogie !!

popieram w 100%

witajcie
ja swoim dzieciom kupiłam ubranka na allegro cały zestaw 9 (bluzeczki, spodnie spudniczki itp.) jak szukam ubranek to patrzę na firmówki z Angli ubranka są bardzo dobrej jakości materiału i nie są zniszczone owszem czasem w zestawie jest coś co mi się nie podoba ale to jest 1-2 szt na ok 40 w paczce, zawsze patrzę na komentarze. Kupując nowe ubranka w sklepie czy na targu zdarzało się że po paru praniach wyglądało jakby było po kilkudziesięciu praniach a różnica jest w cenie i w gatunku materiału dlatego wole kupić używane

I tu się z Tobą zgodzę.Kupiłam trzy razy rzeczy dla małej w 5.10.15 i po praniu były tragiczne.Mieszkam przy granicy więc najczęsciej kupuje tam ubrania dla całej rodziny.Są super.Potem ubranka oodaję dla siostry.Nadal są śliczne.Kupowała je sąsiadka(od dwóch lat)Teraz się wyprowadziła.Nie miałam co zrobić z rzeczami.Zaczęłam je wystawiać na Allegro.Każdy kto coś kupił ode mnie bardzo mi dziękuje.Rzeczy są super,zadbane,czyste.I za niską cenę.Czasami sama coś kupię na allegro.I na razie były to rzeczy w dobrym stanie,a nawet super dobrym(adidasy wyglądają jak nowe-35zł)w sklepie w Niemczech były takie za 39euro.A jeżeli chodzi o odzież dla dzieci z Angli-to prawda,że to z lumpeksu bo to widać.A już NEXT,GEORGE itp.to na pewno.Więc musicie same wybrać czy zaufać komuś czy nie.A z zabawkami jest tak samo.Czasami są czyściutkie pachnące,ładne.A czasami śmierdzą papierosami i są brudne.Najlepiej o wszystko pytać sprzedającego.Przechować maila.I jak coś jest nie tak,to wystawić negatywa.

Bardzo często kupuje jak i sprzedaję ubranka dla moich dwóch cór. Niestety mając dziewczyny w dość dużej różnicy wieku ( 2i 6lat) nie jestem w stanie chomikować wszystkiego z czego wyrosła starsza natomiast po młodszej nie mam komu oddawać. Do tej pory nigdy się nie nacięłam na zakupach a jeśli nawet było coś nie tak to potrafiłam wywalczyć swoje i wydaje mi sie że warto kupować używane ubranka wystarczy tylko dobrze przypatrzeć się w komentarze i ilości wystawiane przez dana osobę, przecież wiadomo że nikt nie będzie miał 60par spodenek w tym samym rozmiarze albo z 5zestawów po 50sztuk :)

Na allegro najbardziej opłaca się kupować zestawy ubranek w danym rozmiarze, czasem są to zestawy ciuszków używanych, czasem nowych i używanych w jednym zestawie. Zestawy są różne, mniejsze i większe. Fajne są angielskie ciuszki znanych marek np Next, H&M, George itp. Można naprawdę znaleźć cudeńka, których się nie kupi w polskich sklepach. No i jakościowo to są naprawdę dobre ciuszki, jak się przyszanuje to może jeszcze ktoś inny z nich skorzystać :).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-01-18 19:53 przez artystka12.

A ja z doświadczenia powiem, że wole pogrzebać w lumpexie..... z allegro czasem przychodzą GORSZE RZECZY i nie te co na zdjęciach.... masakra. tylko do osza sie nadaja....

?ysle ze jak dziecko jest małe czyli co do raczki to do buzi zabawki powinno miec nowe wiadono ze jest duzo rzeczy do odkarzania ale ja nie jestem przekonana ale ubranka jak najbardziej moga byc urzywane

mam kolezanke która sprzedwła ost worek dobrych prawie nie zniszczonych ciuchów no za grosze wiec nie zawsze trafisz na super nowe rzecz ale tez nie zawsze sie trafiaja mega zniszczone zalezy od sprzedawcy

cześć mi zdarza się kupić synkowi rzeczy w lumpeksie nowe z metkami, polecam :D za tą samą cenę w sklepie nie zawsze da się kupić, dzieci tak szybko rosną że raczej nie są w stanie zniszczyć pozdrowienia

MOJA SIOSTRA DLA SYNA DUŻO KUPUJE CIUSZKÓW W LUMPEKSACH ONA MA TAKIE SZCZĘŚCIE ŻE ZAWSZE WYGRZEBIE FIRMOWE NIE ZNISZCZONE I TANIE .

myślę że nie ma nic złego w używanych ubrankach, na początku jak synek był malutki kupowałam wszystko nowe połowy rzeczy nie miał na sobie. zbyt szybko maluszki rosną żeby zniszczyć ubranko, teraz kupuję mu nowe i używane

sama teraz mam 3 pudła ubranek po synku na zbyciu i nie mam co z tym zrobić, nie planuję więcej dzieciaczków więc staram się sprzedać to co mam i za to kupić coś innego

gdyby któraś miała ochotę to mam ubranka od rozm 62 do 80

następna dyskusja:

STarające się