Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry i zły lekarz

17 kwi 2009 - 22:02:08

Chciałabym, żebyście podzieliły się swoimi doświadczeniami z lekarzami tymi złymi i tymi dobrymi, jakieś błędy lekarskie, np wypisywanie leków, które nie były wcale potrzebne.

niezweryfikowana
Posty: 1.343
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry i zły lekarz

17 kwi 2009 - 22:06:02

Pamiętam gdy byłam mała to nauczycielka w podstawówce po prostu zwróciła uwage ze mam niedosłuch.. powiedziała o tym mojej mamie a mama zgłosiła sie do laryngologa m moim mieście.. lekarz mowil ze słysze bardzo dobrze, po prostu ze nie mam żadnych problemow ze słuchem.. i tak od dziecinstwa mowił.. az do 6 klasy podstawowej kiedy mama pojechała ze mna do Warszawy na badania .. do Centrum Zdrowia Dziecka.. i co sie okazało? ze mam wade słuchu i to poważną. z roku na rok sie pogarszało i musze mieć aparat słuchowy... Gdybym nie zgłosiła sie do Warszawy to dzisiaj byłabym głucha..
Dzisiaj mam 20 lat i aparaty słuchowe..
Cieszę się z życia mimo wszystko;)

niezweryfikowana
Posty: 1.343
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry i zły lekarz

17 kwi 2009 - 22:11:04

a Wy dziewczyny nie macie przygód?

Dobry i zły lekarz

17 kwi 2009 - 22:11:19

Mojego synka lekarka chciała z wielkim entuzjazmem leczyć na padaczkę , a jak zareklamowała lek. Ale nie zgodziliśmy się na leczenie i myślę że dobrze zrobiliśmy.

niezweryfikowana
Posty: 1.343
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry i zły lekarz

17 kwi 2009 - 22:12:02

to idz do innego lekarza.. ciekawe czy inny lekarz wykryje tą "chorobę"

Dobry i zły lekarz

17 kwi 2009 - 22:13:08

też tak myślę , ale mój synek nie miał żadnych ataków po tym jednym, który byś po urazie.

Dobry i zły lekarz

17 kwi 2009 - 22:14:39

Ja zbyt wielkiego doświadczenia z lekarzami nie mam... :P (mało się w życiu chorowało)
ale moja koleżanka była operowana na wyrostek i poza dziurą w brzuchu zrobili jej "niechcący" dziurę w nodze...

Dobry i zły lekarz

17 kwi 2009 - 22:18:15

Ja gdzieś słyszałam że kobiecie wycieli zdrową pierś bo lekarz znalazł guza którego nie było. nie wiem czy to do końca prawda ale w dzisiejszych czasach wszystkiego można się spodziewać.

Dobry i zły lekarz

17 kwi 2009 - 22:22:03

Ja dziś byłam u lekarza w Katowicach i usłyszałam, że on....nie ma ani obowiązku ani przyjemności mnie leczyć. Bo jego obowiązkiem jest tylko ratowanie życia. A ja do niego poszłam w zastępstwie innego lekarza, który był na urlopie. Jeszcze mnie trzyma.

Dobry i zły lekarz

17 kwi 2009 - 22:26:59

1. Znajomy moich rodziców 2 lata temu miał zmiany skórne. Pojechał do jakiejś specjalistycznej kliniki. Wycięli je i po zbadaniu próbek, w razie gdyby okazało się to coś poważnego, mieli dac mu znac. 3 miesiące temu zle się czuł i okazało się, że ma przerzuty, a zmiany, które zostały wycięte kilka lat wcześniej okazały się czerniakiem. Ot tak, poprostu zapomnieli go o tym 2 lata wcześniej poinformowac. Facet zmarł...

2. Brat mojego dziadka zmarł niedawno na raka płuc, który był widoczny na zdjęciu rtg zrobionym juz rok wcześniej. Widocznie radiolog nie miał czasu, żeby dokładnie obejrzec zdjęcie...

Dobry i zły lekarz

17 kwi 2009 - 22:27:18

Ja miałam dziwne bóle brzucha bardzo ostre do tego gorączka prawie 40 stopni . Pojechałam do szpitała choć to był środek tygodnia ja ledwo stałam na nogach , zielona z bólu opierająca się o ścianę. A Pani w rejestracji szpitala krzyczy na mnie czemu nie mam skierowania od lekarza pierwszego kontaktu :/ ja prawie mdlałam a ją interesowało skierowanie ;/ na szczęście żyje bo nie było to nic groźnego.

niezweryfikowana
Posty: 1.343
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry i zły lekarz

17 kwi 2009 - 22:27:52

Ta lekarze nawet nie potrafią krwi pobrać.. mi praktykantka "pobrała" 16 razy na jednej rece krew tzn nie do konca pobrała bo nie trafiła w żyłę ale na jednej rece tyle ukłuc było.. dooki moj chlopak zobaczył ze płaczę z bólu przy 16 ukłuciu wkurzył sie i wezwał lekarza ktory poradził sobie za pierwszym razem.. :/

Dobry i zły lekarz

17 kwi 2009 - 22:28:26

Cytat
manga24
1. Znajomy moich rodziców 2 lata temu miał zmiany skórne. Pojechał do jakiejś specjalistycznej kliniki. Wycięli je i po zbadaniu próbek, w razie gdyby okazało się to coś poważnego, mieli dac mu znac. 3 miesiące temu zle się czuł i okazało się, że ma przerzuty, a zmiany, które zostały wycięte kilka lat wcześniej okazały się czerniakiem. Ot tak, poprostu zapomnieli go o tym 2 lata wcześniej poinformowac. Facet zmarł...

2. Brat mojego dziadka zmarł niedawno na raka płuc, który był widoczny na zdjęciu rtg zrobionym juz rok wcześniej. Widocznie radiolog nie miał czasu, żeby dokładnie obejrzec zdjęcie...

To są sprawy, które kwalifikują się do sądu o poważne odszkodowania.

niezweryfikowana
Posty: 1.343
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry i zły lekarz

17 kwi 2009 - 22:29:51

Mojego wujka kopnął koń w nogę.. pojechał do szpitala.. zrobili mu operację tak, że mu noga zgniła:/.. teraz leczy sie w innych szpitalach...

Dobry i zły lekarz

17 kwi 2009 - 22:30:20

mój ginekolog utwierdzał mnie w przekonaniu ze jestem w ciąży;/ bardzo sie bałam,nie wiedziałam jak powiedziec rodzicom choć pomału zbierałam sie na ta rozmowe to byl okropny czas dla mnie choc pomału przygotowywałam sie do tej mysli.Aż kiedys poszłam na badanie i nie było tego lekarza a byl inny badał mnie 3 razy i robił usg i wszystko co mozliwe i nic nie wykazało ciąży,po konsultacji z tamtym lekarzem okazało sie ze poprostu błednie odczytał moje objawy i tak naprawde to miałam zapalenie pęcherza moczowego silnie zaawansowane...;p

następna dyskusja:

LENIUCH NIECHCE MÓWIC