Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

FACEPALM.

wymiękłam:)

Cytat
blondyna902
A z kad ty mozesz wiedziec jaki mam kolor wlosow to ze fotke zobaczylas i login no wiec nie zgadlas......

REGULAMIN
V. Ogólne prawa i obowiązki Użytkownika
4. Użytkownik ma prawo wstawić w profilu zdjęcie przedstawiające jego aktualny wizerunek.

5. Zabronione jest umieszczanie zdjęć z osobami trzecimi, rysunków oraz wszelkich innych grafik, nie przedstawiających aktualnego wizerunku Użytkownika lub uniemożliwiających jego identyfikację na podstawie zdjęcia.

6. W wypadku zamieszczenia przez Użytkownika treści stanowiących naruszenie Regulaminu mogą one zostać usunięte przez Administratora, bez informowania Użytkownika o tym fakcie.

Blondynką nie jesteś, za to łamiesz regulamin serwisu, brawo. (ciekawe, czy przeczytałaś go choć raz)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 22:09 przez prudensja_u.

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 22:08 przez blondyna902.

Kochane nie macie się o co kłócić....mamy i tak wstawiają fotki:-)

To że tutaj na forum wstawi się fotki dzieciaczków to jeszcze nic strasznego.Ile razy wy same wstawiacie fotki w skąpo ubranych ciuszkach by je zaprezentować tutaj na szafie albo wystawić na sprzedaż.

Potencjalny GWAŁCICIEL na was też może patrzeć....

Nie przesadzajcie już....

Na innych forach i stronach fotki dzieci są i tam też wszyscy je mogą zobaczyć m.in na Bobovita.pl
...idziesz ulicą z dzieckiem wśród ludzi i też je wszyscy widzą.

NIE WPADAJCIE W PARANOJE!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 22:09 przez lenak2009.

Cytat
blondyna902
Wiesz mam gdzies to czy ty jestes wyuczona czy tez nie... nie obchodzi mnie czy jestes starsza a pozatym nie wiesz nawet ile mam lat wiec ogarnij sie po tym co piszesz widac ze jestes zadufana w sobie uwazaj tylko zebys z ta swoja wiedza nie odleciala bo cie duma unosi a pozatym nie wiesz takze czy jestem wyksztalcone a wiec tym bardziej nie pisz czegos o czym nawet nie masz pojecia
adkawi- masz racje jak pisalam wczesniej ze po co to wszystko to jeszcze mnie zjechalyscie brawo a mamy i tak wklejaja foty ;P


- po twoich wypowiedziach, stylu wypowiedzi i braku kultury + błędach elementarnych językowych i stylistycznych wnioskuję w jakim przedziale wiekowym jesteś.Do tego dochodzi brak podstawowej wiedzy i odróżnienia pedofila od gwałciciela.Oraz tępoty na poprawki innych, bo masz swoja teorię. Po tym tez widac ze nie jestes wykształcona :)


- tak, duma z samej siebie mnie rozsadza, bo ma ku temu powody:)

Moje maleństwo - Wiktoria



niezweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
blondyna902
A z kad ty mozesz wiedziec jaki mam kolor wlosow to ze fotke zobaczylas i login no wiec nie zgadlas......
Cytat
porcelanowalalka
Cytat
blondyna902
GLUPIA TO TY JESTES DZIEWCZYNO Z KAD TY MOZESZ WIEDZIEC CO PEDOFILA SIE MOZE ZNUDZIC A CO NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZKODA SLOW NA WAS TY NIBY MOZE JESTES DOUCZONA ZE NIE UMIESZ NAWET PRZECZYTAC ZE ZROZUMIENIEM WIESZ CO ODWAL SIE!!!!!!!!!!!!!!!
DLA MNIE DZIEWCZYNA CO MA 17 CZY 16 LAT TO ROWNIEZ DZIECKO A WIEC O CO CI BIEGA
dziewczyna co ma 17 lub 16 lat to raczej nastolatka, ktora moze sie zainteresowac gwalciciel , bo czuje pociag do KOBIETY.
dziewczynki od powiedzmy.. 4 lat (zdarzaja sie tez mlodsze przypadki) do.. 13/14 to dzieci, wiec nimi interesuje sie pedofil, poniewaz czuje pociag tylko i wylacznie do DZIECI.

a myslisz ze taki pedofil wie ile kto ma lat jak np. dziewczyna 16 wyglada na 13 i co wtedy
Pedofilia – rodzaj parafilii seksualnej: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowymCzyli tkorko mowiac woli dziewczynki ktore jeszcze nie dojrzaly wiec nie maja biustu i sa drobnej budowy nie przypominaja kobiety tylko dziewczynki :) . Jesli jakas 16 latka taka by sie znalazla o chlopiecej budowie, bez biustu to owszem moglaby sie spodobac pedofilowi , ale wg prawa bylby to juz normalny gwalt bez pedofili.

Treść posta została usunięta automatycznie

ale macie problemy xD żebym ja miała takie problemy jak Wy teraz tutaj to byłabym w Niebie xD :D ;)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 22:15 przez malablondyneczka24.

może jestem nadgorliwa ale swoje fotki, jak już to wrzucam "ubrane":)

blondyno, co do wieku skrzywdzonej dziewczyny i sporu, to sądzę że potencjalny złoczyńca najpierw przemyśli swój stan emocjonalny, i status ("jestem gwałcicielem czy pedofilem?";), następnie po takim wstępnym określeniu preferencji dokona wglądu w dowód osobisty/legitymację szkolną kobiety/dziewczynki, tak dla pewności że planowany czyn nie będzie koligował z wcześniej podjętą decyzją odnośnie preferencji wiekowych.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 22:17 przez 7medeis.

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 22:16 przez blondyna902.

nie ma takich liter jak "ę"...o kurde a jednak ma:D

niezweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
7medeis
nie ma takich liter jak "ę"...o kurde a jednak ma:D
ę moze i ma , ale przecinkow , kropek to chyba juz nie -_-

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 22:20 przez blondyna902.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

kolejna klotnia..coz pora zaczac rozdawac upomnienia...

następna dyskusja:

Nastoletnie mamy-ile nas jest??