Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
spinka12
Moja bratanica Nikolka ;))

http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1706&cat=ab
zagłosujecie na Nikolke?;) z góry dziękuje ;)))
A pytałas rodziców dziecka czy mozesz umiescic to zdjęcie w necie? Szczerze mowiąc to jestem zdziwiona, ze nie widzicie w tym niebezpieczeństwa

Blondyna902... zgadzam sie z Toba ;)

Cytat
blondyna902
A jak takiemu pedofilowi znudzi sie male dziecko i wezmie sie za nastolatke to juz nie pedofil? Poprostu moze ja wykorzystac i z powrotem wezmie sie za dzieci :/


ALBO JESTEŚ GŁUPIA ALBO NIEDOUCZONA! Ludzie ci tłumacza a ty nadal swoje.

Sprawdz sobie chociażby w wikipedii KIM JEST PEDOFIL!!!! IM SIE NIC NIE NUDZI! TO JEST ZABURZENIE- POCIĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE DO DZIECI!!!! NIE MA OPCJI ZAMIANY NA DOROSŁEGO!

TAK JAK SĄ ZBOCZEŃCY KTÓRZY CZUJĄ OCIĄG DO SEXU ZE ZWIERZĘTAMI, ALBO KTÓRYCH PODNIECAJĄ ZWŁOKI, CZY KAŁ! TE SCHORZENIA MOGĄ SIĘ ŁĄCZYĆ ALE NIE MA TO ALBO TAMTO! PEDOFIL NIE TKNIE STARSZEGO CZLOWIEKA BO CALA JEGO FILOZOFIA POLEGA NA POCIĄGU DO DZIECI!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 21:49 przez jedynaczka.

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 21:51 przez blondyna902.

Cytat
jedynaczka
Cytat
blondyna902
A jak takiemu pedofilowi znudzi sie male dziecko i wezmie sie za nastolatke to juz nie pedofil? Poprostu moze ja wykorzystac i z powrotem wezmie sie za dzieci :/


ALBO JESTEŚ GŁUPIA ALBO NIEDOUCZONA! Ludzie ci tłumacza a ty nadal swoje.

Głupia to Ty jestes! ;]

A to moja Gwiazdeczka- córcia Lena z mężem:-)



A to moja Gwiazdeczka- córcia Lena z mężem



Cytat
blondyna902
GLUPIA TO TY JESTES DZIEWCZYNO Z KAD TY MOZESZ WIEDZIEC CO PEDOFILA SIE MOZE ZNUDZIC A CO NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZKODA SLOW NA WAS TY NIBY MOZE JESTES DOUCZONA ZE NIE UMIESZ NAWET PRZECZYTAC ZE ZROZUMIENIEM WIESZ CO ODWAL SIE!!!!!!!!!!!!!!!


Po pierwsze pisze się "skąd",
po drugie, skąd wiem? interesuje sie życiem, uczę się, czytam, studiuję i orientuję w świecie
po trzecie, jestem douczona, bardziej niż ty kiedykolwiek bedziesz
po czwarte jestem o wiele starsza, wiec troche szacunku.
a po piąte- znakomita riposta " wiesz co odwal się" (aaaa sprawdz tez co oznacza słowo "riposta"!), świadczy to juz tylko i wyłącznie o tobie.

nie czytalam calego wątku, ale zaczela razić mnie twoja głupota i to jak dziewczyny próbują cię uświadomić w czym tkwi sens pedofilii, a ty swoje teorie głosisz.

Cytat
jedynaczka
Cytat
blondyna902
GLUPIA TO TY JESTES DZIEWCZYNO Z KAD TY MOZESZ WIEDZIEC CO PEDOFILA SIE MOZE ZNUDZIC A CO NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZKODA SLOW NA WAS TY NIBY MOZE JESTES DOUCZONA ZE NIE UMIESZ NAWET PRZECZYTAC ZE ZROZUMIENIEM WIESZ CO ODWAL SIE!!!!!!!!!!!!!!!


Po pierwsze pisze się "skąd",
po drugie, skąd wiem? interesuje sie życiem, uczę się, czytam, studiuję i orientuję w świecie
po trzecie, jestem douczona, bardziej niż ty kiedykolwiek bedziesz
po czwarte jestem o wiele starsza, wiec troche szacunku.
a po piąte- znakomita riposta " wiesz co odwal się" (aaaa sprawdz tez co oznacza słowo "riposta"!), świadczy to juz tylko i wyłącznie o tobie.

nie czytalam calego wątku, ale zaczela razić mnie twoja głupota i to jak dziewczyny próbują cię uświadomić w czym tkwi sens pedofilii, a ty swoje teorie głosisz.

Dziewczyny Wy sie tu produkujecie i denerwujecie ,a mamuski nadal wklejaja zdjecia..szkoda słow ;/

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 22:00 przez blondyna902.

zdążyłam wyprowadzić psa i zjeść kolacje a ta nadal nie daje się uświadomić;)

a później płacz że jedna kobieta o charakterystycznym kolorze włosów psuje opinie wszystkim pozostałym...

dziewczyny, słodkie te wasze paskudki małe ale proszę ślicznie zdjęcia zachować do albumu i pociechy nimi prześladować przy jakiejś ich sympatii za 15 lat:)

niezweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
blondyna902
GLUPIA TO TY JESTES DZIEWCZYNO Z KAD TY MOZESZ WIEDZIEC CO PEDOFILA SIE MOZE ZNUDZIC A CO NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZKODA SLOW NA WAS TY NIBY MOZE JESTES DOUCZONA ZE NIE UMIESZ NAWET PRZECZYTAC ZE ZROZUMIENIEM WIESZ CO ODWAL SIE!!!!!!!!!!!!!!!
DLA MNIE DZIEWCZYNA CO MA 17 CZY 16 LAT TO ROWNIEZ DZIECKO A WIEC O CO CI BIEGA
dziewczyna co ma 17 lub 16 lat to raczej nastolatka, ktora moze sie zainteresowac gwalciciel , bo czuje pociag do KOBIETY.
dziewczynki od powiedzmy.. 4 lat (zdarzaja sie tez mlodsze przypadki) do.. 13/14 to dzieci, wiec nimi interesuje sie pedofil, poniewaz czuje pociag tylko i wylacznie do DZIECI.

a oto mój synek :))) Rajmund ma 4 miesiące



Moja córeczka Wiktoria



Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 22:03 przez blondyna902.

następna dyskusja:

Nastoletnie mamy-ile nas jest??