Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Hiszpania

8 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

11 minut temu

w czym śpicie?

godzinę temu

Roleta okienna

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pies w domu przy małym dziecku

24 lut 2009 - 17:27:09

Chce zasiegnac waszej porady otóz mieszkam w bloku mamy owczarka niemieckiego dosyc duzego....strasznie jej siersc wylazi jest poprostu wszedzie ;/ nie moge sobie poradzic ze sprzataniem tego...spodziewam sie dziecka za 7 miesiecy i tak sobie mysle czy ten pies <albo jej klaczki >to dobre srodowisko dla raczkujacego malucha.

pies w domu przy małym dziecku

24 lut 2009 - 17:39:54

Witaj, moja corka wychowała się z rotką.Nigdy z tego powodu nie miałam problemu, a przyjazń tych dwoch istotek jest wieka.

pies w domu przy małym dziecku

24 lut 2009 - 17:42:17

Tu nie chodzi o sam fakt przyjazni miedzy dzidziusiem a psem tylko o to ze siersc jest wszedzie a co jak dziecko zacznie raczkowac i zbierac wszystko z podlogi?

pies w domu przy małym dziecku

24 lut 2009 - 17:46:55

Sprzątałam raz dziennie i naprawde to wystarcza.Jeśli się boisz możesz psu ograniczyć dostęp do dzidzi.

pies w domu przy małym dziecku

24 lut 2009 - 17:48:56

Sprzatam raz dziennie i to nie wystarcza bo za godzine jest to samo.Owszem moge to zrobic tylko jak dzidzia troche podrosnie bedzie chciala chodzic po całym domu nie zamkne przeciez w 4 scianach mojego pokoju

pies w domu przy małym dziecku

24 lut 2009 - 17:50:58

postaraj sie czesto czesac psa to tez pomaga.rub to np.w parku lub jak pojdziesz z nim na spacer.Jesli sie chce to pies dubiacy siersc na pewno nie bedzie zadna przeszkada dla dziecka

pies w domu przy małym dziecku

24 lut 2009 - 17:53:50

Czeszemy ja codziennie to tez nic nie daje moze poprostu brak jej jakis witamin.....

pies w domu przy małym dziecku

24 lut 2009 - 18:02:10

Oj mnie kiedyś nastraszono że jak się dziecku dostanie kłak do buzi to będzie chore ---nieprawda.Można nad tym zapanować,sama zobaczysz.

pies w domu przy małym dziecku

24 lut 2009 - 18:05:27

no to masz 7 miesiecy :) idz do weta, poradz sie, dostanies zpewnie jakis proszek do karmy, moze bedzie zmieniona dieta i to pomoze;D

pies w domu przy małym dziecku

24 lut 2009 - 18:08:06

moja siostra ma dziecko...i dwa psy w domu:).Klaudia ma półtora roku,i uwierz mi że naprawdę nie było żadnych problemów

pies w domu przy małym dziecku

06 mar 2009 - 09:27:27

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-06 09:33 przez dosia0606.

pies w domu przy małym dziecku

06 mar 2009 - 09:36:56

Oprócz wizyty u weterynarza, powinnaś udać się do salonu fryzjerskiego dla psiaków. Wiem że mają tam znakomite urządzenia, szczotki, trymery itd które usuwają martwe owłosienie ze skóry zwierzaka. Myślę że taki zabieg pomorze Twojemu zwierzakowi szybko zgubić liniejącą sierść...

pies w domu przy małym dziecku

06 mar 2009 - 09:49:32

Moja sunia też strasznie gubiła sierść. Kupiłam jej u weterynarza kwasy tłuszczowe w tabletkach. Po 2 miesiącach problem zniknął. Naprawdę pomagają!

pies w domu przy małym dziecku

06 mar 2009 - 10:05:11

Cytat
bejbusiek
Tu nie chodzi o sam fakt przyjazni miedzy dzidziusiem a psem tylko o to ze siersc jest wszedzie a co jak dziecko zacznie raczkowac i zbierac wszystko z podlogi?
iej
Ja mysle,ze problem tkwi w tym, iz za malo go czeszesz. Ja wychowalam dwoje dzieci i zawsze w domu byly psy. Mam syna alergika ale mial uczulenie najbardziej na siersc kota . Musisz niestety w czasie linienia nawet dwa razy dziennie czesac psa. Ja tez mialam owczarki niemieckie i wiem , ze spokojnie mozna utrzymac czystosc przy dzieciach. Jak bylam w USA pracowalam w rodzinie lekarzy i oni mieli bratanka , ktory mial uczulenie na siersc ale pomimo to mieli w domu psa. Mowili, ze teraz coraz czesciej sie mowi aby od malego przystosowywac dziecko do alergenow. Oczywiscie jezeli nie jest to duza alergia. Nie uchronisz nigdy dziecka przed otaczajacym nas kurzem bo jak zacznie raczkowac to i tak najbardziej interesujaca dla niego na podlodze bedzie kazda smietaka. Wlasnie mam wnuczka 9 miesiecy i znow sobie przypomnialam dawne czasy. Byl kiedys w telewizji taki program o alergiach i tam wlasnie powiedziano, ze tych alergi jest tyle bo czasami za czysto wszystko jest zorganizowane wokol nas. Chodzi o srodki czystosci. Wtedy organizm nie produkuje przeciwciala , poprostu spi. Wiadomo, ze trzeba uczyc myc rece i wogole ale tak jak mi kiedys powiedzial opiekujacy sie moimi psami weterynarz - " bardziej Pani powinna sie bac pocalunkow roznych cioc i znajomych niz polizanai psa" Nprawde radze Ci nie boj sie. Jeszcze jedna rada. Jak urodzisz dzidziusia to wez ze ze szpitala zanim przyjdziesz do domu cos co mialo z Twoim dzieckiem stycznosc i przynies do domu. Daj to pieskowi do wachania, poloz na legowisko niech sie oswoi z zapachem nowego lokatora. To dziala. A tak jeszcze . Mysle, ze Twojemu psu brakuje witamin jezeli tak caly czas gubi siersc. Popros wterynarza o witamuny. Nie kosztuja duzo a naprade pomagaja.Ja mam dwa psy i zawsze w okresie jesieni i wiosny weterynarz daje mi witaminy.Pozdrawiam i zycze duzo zdrowka i wiele radosci z oczekiwania i narodzin dzidziusia.

pies w domu przy małym dziecku

06 mar 2009 - 12:52:23

Treść posta została usunięta automatycznie

następna dyskusja:

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.