Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

u mnie tez sie zgadza i u kuzynki i kolezanki z tego co sprawdzilam wlasnie :P masakra .

spr cala moja rodzine i niestety w wiekszosci sie nie sprawdziło:(

Moja mama to miała, kiedyś wygrzebałam jej kalendarzyk, i spróbowałam "sprawdzić" (wiadomo, nie zapytam wprost kiedy mnie poczęła:P) no i oczywiście dla mnie wyszło chłopak, a bracia mieli być wg tego "kalendarzyka" dziewczynkami

u mnie tez sie zgadza chcialabym aby za drugim razem tez sie sprawdzil

u mnie i mojego męża się sprawdziło, ale u mojej siostry już nie

Ee tam ;p
Ja byłabym chłopcem a mój brat dziewczynką

nie wierze w takie rzeczy:) zawsze masz 50% szans że się "spełni" i zacznie czlowiek w takie glupoty wierzyć:) z reszta ja bym nie umiała wybrać czy chcę chłopca czy dziewczynkę, to bardzo samolubne:)

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

ja się sprawdziłam i wyszło :) u mojego chłopaka również :) ciekawe...

no u mnie wg tej tabelki się zgadza...maj-chłopiec:)

Już dawno słyszałam o tym i miałam ta tabelkę. W wiekszości przypadkow jakie sprawdzałam sprawdziło się...a u mnie nie. To jest tak jak w tym powiedzeniu "jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go nie ma to pod koniec listopada pada albo nie pada"

u mnie się sprawdziło ;) za 3 tyg.będzie córeczka ;)

U mnie sie sprawdzilo i z 1 dzieckiem i z 2 tez :) U mojej przyjaciolki tez sie sprawdzilo xD moze cos w tym jest...

mojej corki sie sprawdzilo, moje tez sie sprawdzilo...

zweryfikowana
Posty: 1.286
Ostrzeżenia: 1/5

a tam głupoty piszą ;0 czy to wazne chlopak czy dziewczynka;) wazniejsze jest zdrówko...a jaka płec to nie wazne bo i tak sie kocha mocno ;D

następna dyskusja:

26 tydzień ciaży, waga dziecka 1123g...