Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMÓŻ - podpisz się

19 lis 2016 - 19:34:32

Chociaż podbijcie, jak nie chcecie podpisywać.

Od wielu lat Dolnośląski Wojewódzki Konserwator Zabytków dostaje wielokrotnie niższe fundusze na dotacje dla obiektów zabytkowych niż jego odpowiednicy w innych województwach. W planie Budżetu Państwa na 2017 rok jest to tylko 11zł na każdy zabytek na Dolnym Śląsku, podczas gdy na Podkarpaciu jest to ponad 208zł! Czy nasze zabytki są naprawdę o tyle mniej warte?
Proszę o podpisanie petycji (poniżej link) i przekazanie go dalej!

http://www.hipermiasto.com/przestrzen/petycja-apelujemy-o-zabytki/

Mam nadzieję, że dzięki naszemu zaangażowaniu w tę kwestię uda się uratować wiele dolnośląskich zabytków już w przyszłym roku :)

PS. kilku osobom na innym portalu nie wchodził link, wpiszcie w google: hipermiasto petycja - ja tak znalazłam ;)

POMÓŻ - podpisz się

19 lis 2016 - 19:58:02

sorry ale w nic podejrzanego klikać nie mam zamiaru nie

POMÓŻ - podpisz się

20 lis 2016 - 17:02:17

Nie musisz, choć nie wiem co w tym linku podejrzanego?? ??
Ale dzięki za podbicie ;)

To petycja dotycząca zwiększenia finansowania na konserwację i odbudowę dolnośląskich zabytków. W naszym kraju dalej traktowanych jako "poniemieckie", więc "nie nasze" i w takim razie mogące się rozsypać.

Ja wiele z DŚ zamków, pałaców i in. widziałam osobiście, wiem w jakim są stanie i jest to żenujące. Jest ich bardzo dużo w tym województwie, a niektóre to prawdziwe architektoniczne perełki Europy ;)


Podbijcie :)

Cytat
Nulka88
Nie musisz, choć nie wiem co w tym linku podejrzanego?? ??
Ale dzięki za podbicie ;)

To petycja dotycząca zwiększenia finansowania na konserwację i odbudowę dolnośląskich zabytków. W naszym kraju dalej traktowanych jako "poniemieckie", więc "nie nasze" i w takim razie mogące się rozsypać.

Ja wiele z DŚ zamków, pałaców i in. widziałam osobiście, wiem w jakim są stanie i jest to żenujące. Jest ich bardzo dużo w tym województwie, a niektóre to prawdziwe architektoniczne perełki Europy ;)


Podbijcie :)

Up!

Up

Up.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-05 20:17 przez Nulka88.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aniołki dla chorej Weroniki