Obecnie rozmawiamy o:

grzejniki sklep

gorący temat

Opakowania

38 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Komunikacją miejską po świecie - hobby chorego Kuby!serceserceserce

Kuba od miesiąca jest podopiecznym Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, jego wielkim hobby jest wszystko związane z komunikacją miejską. Bilety jednorazowe, pojazdy autobusowe, autokarowe, pociagi, kolejki, tramwaje i inne pojazdy dzięki którym część z nas codziennie dojeżdża do pracy.
Dlatego prosimy wszystkich do wspólnej zabawy aby pomóc Kubie powiększyć swoją kolekcję biletów jednorazowych z całego Świata!

Wszystkie osoby, które mają ciekawe bilety które mogliby przekazać Kubie, prosimy aby wysyłali je na adres:
80-219 Gdańsk, Al.Zwycięstwa 30 Pomorskie Hospicjum dla Dzieci z dopiskiem na kopercie "Komunikacją Miejskąpo Świecie".

Liczymy na Wasze wsparcie! Kuba zaczynamy;-)

Kuba has joined Pomeranian Hospice for Children since February 2016.
His hobby is collecting everything concerned with public
transportation – mainly tickets, bus/train passes, miniature models of
all means of transport conveyancing of passengers - city buses,
trolleybuses, trams, passenger trains and so on.

So please be so kind and help Kuba to enrich his collection in as much
as it is possible, so many different single tickets from all over the
world.


You can send your tickets to Pomorskie Hospicjum dla Dzieci,

80-219 Gdańsk, Al.Zwycięstwa 30

with a note on the envelop "Public transportation around the world."

Looking forward to your support.

We count on your support ! https://www.facebook.com/events/1979004888991268/?active_tab=highlights

Niby to tyko bilet A ile radości i satysfakcji może sprawić dziecku z marzeniami

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-15 19:05 przez basia2_84.

@basia2_84 widziałam fragment reportarzu o tym chłopcu i zastanawiam się czy interesują go tylko bilety komunikacji miejskiej. Mam sporo biletów samolotowych z różnych swoich wyjazdów po świecie.

Cytat
kopytkowa
@basia2_84 widziałam fragment reportarzu o tym chłopcu i zastanawiam się czy interesują go tylko bilety komunikacji miejskiej. Mam sporo biletów samolotowych z różnych swoich wyjazdów po świecie.

tak można mu wysłać takie bilety chory Kuba ucieszy się z takich biletów dziękuję bardzo w imieniu chorego Kubyserceserceserce kopytkowa jeszcze raz dziękuję w imieniu chorego Kubyserceserceserce

kopytkowa i co wysłałaś już bilety do chorego Kubusia???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-23 13:18 przez basia2_84.

mam je w domu u rodziców, będę na majówkę to poszukam i powysyłam :)

to super dziękuję bardzo w imieniu chorego Kubusia za bilety dla niego na pewno się z nich bardzo ale to bardzo ucieszyserceserceserce

to super dziękuję bardzo w imieniu chorego Kubusia za bilety dla niego na pewno się z nich bardzo ale to bardzo ucieszy serceserceserceserceserceserce

to super dziękuję bardzo w imieniu chorego Kubusia za bilety dla niego na pewno się z nich bardzo ale to bardzo ucieszy serceserceserce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-24 20:46 przez basia2_84.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dawid pomaga psiakom