Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam Was ! bardzo proszę Was o pomoc przy zrobieniu paczki. Niżej umieszczam opis rodziny,która bierze udział w tej edycji SzP. Jeżeli macie jakieś rzeczy po braciszku/synku na 14-150cm but 35/36 i chcecie je oddać lub sprzedać za niewielkie pieniądze proszę Was piszcie ! Miałam okazję poznać te rodzinę sytuacja ich jest bardzo skomplikowana.. Chłopczyk został 10 lat temu zaadoptowany przez swoją babcię-zaraz po urodzeniu porzuciła go jego biologiczna matka,która chciała dokonać abocji.. na szczęscie babcia chłopca siłą nie pozwoliła jej na to.. kobieta urodziła porzuciła dziecko.. okradła i wyprzedała wyposażenie mieszkania matki i uciekła.. ślad po niej zaginął. Babcia jest po zawale i 2 stanach zawałowych.. ma duże problemy z sercem, niskie zarobki. Czasem dorabiała szyjąc na maszynie , powiększała również za małe ciuszki dla chłopca..alesprzęt się zepsuł miesiąc temu.Największym marzeniem chłopca jest komputer - ma w domu komputer zabrany z pod śmietnika aby jak przyjdzie jego kolega widział,że sprzęt jest w domu...[/b]
Jeżeli coś macie nawet komputer za nie wielkie pieniądze proszę piszcie. Działajmy razem !!



dziękuję.



Jeśli o mnie chodzi,to jestem chętna wpłacić coś pieniądzy na kupno laptopa.

rowniez moge pomoc poprzez wplate pieniazkow

Ja równiez chetnie pomoge prosze o jakies konto badz kontak do tej rodziny.

pomóżmy :)

podbijajcie

jezeli macie jakies pytania piszcie smialo tu liczy sie kazda pomoc i w postaci ubran lub pieniedzy .. nawet pare zlotych ;)

słuchajcie jakby ktoś miał dostęp do odkupienia od kogoś maszyny do szycia dajcie znać :) kobieta potrafi szyć, jej maszyna jest zepsuta a mogłaby dodatkowo zarobić parę groszy szyjąc czy przeszywając coś innym.

jak na razie nic nie zdobyliśmy dla rodziny:(
nikt nie jest w stanie pomóc ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-02 23:47 przez Sylvia_XX.

dyiewcyznz zwierzętom pomagałysmy to teraz pomozmy prostym ludziom
komputer dzieciakowi sie przyda
ja pomoglam wy tez mozecie liczy sie kazda zlotowka kazdy grosz

podaj mi województwo z którego jest ten chłopiec bo za dużo szukania na stronie szlachetnej paczki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Serduszka, metryczka, prezent wykonam - rehabilitacja dla Kubusia