Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

oddam ciuchy ZA DARMO

25 wrz 2014 - 12:15:13

Witam, ponieważ jestem w ciągłej drodze, przeprowadzam się i wożę oddam sporą ilość ciuchów Za DARMO.Nie mam już czasu bawić się tak często w szafę ciuszki dziecięce dla dziewczynki - od 128 do 152 oraz sporo damskich fatałaszków.Jeśli znacie jakąś rodzinę w potrzebie z okolic Krynicy Zdrój(gdzie aktualnie mieszkam) dajcie znać-mogę zawieżć. W przeciwnym razie ciuchy wrócą ze mną do Warszawy - więc moze tu jakaś potrzebująca rodzina ?

oddam ciuchy ZA DARMO

09 kwi 2015 - 10:03:36

Hej :) ja również mam na zbyciu dobrych parę kilo własnych ciuchów z szafy, niestety nie mam czasu cykać fot każdej po kolei, dlatego postanowiłam oddać je za darmo, komuś kto może się jeszcze nimi nacieszyć :) Jestem z Przemyśla, tutaj mogę oddać rzeczy osobiście lub jak ktoś chce wysłać je (już na koszt obdarowanego) do każdego miejsca w Polsce. Piszcie tylko jakie rozmiary potrzebujecie i co, albo wszystko :D

oddam ciuchy ZA DARMO

09 kwi 2015 - 10:16:12

witam , jestem zainteresowna ciuchami ..jestem z słupska pokryje koszty przesyłki .interesuje mnie rozmiar xs lub s .pozdrawiam

oddam ciuchy ZA DARMO

09 kwi 2015 - 10:19:52

witaj znam jedna rodzine ktora ma dwojke dzieci jest jej bardzo ciezko maja dwie corki chcetnie bym odkupila ubranka lub zaplacila za paczke kuriera przy odbioze daj znac pozdrawiam :)

oddam ciuchy ZA DARMO

09 kwi 2015 - 10:42:17

mieszkam za warszawą koleżanka córki jest matką samotnie wychowującą dziecko można jej pomóc tel do mnie 5o3 012 326 ela

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

oddam ciuchy ZA DARMO

30 sie 2018 - 08:50:14

Czy znajdą się tutaj Panie, które oddają za wysyłkę lub z odbiorem osobistym ciuszki lub kosmetyki??
Tak jak to jest na konkurencyjnym portalu
Ja sama pooddaje kilka kosmetyków.

oddam ciuchy ZA DARMO

30 sie 2018 - 09:19:20

Zwykle można zadzwonić po MPO, którzy odbiorą od Ciebie ubrania a później powinni to kierować do potrzebujących rodzin.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zajrzyjcie! Pilna pomoc!