Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

1 minutę temu

tabernakula sklep

20 minut temu

zakupy internetowe

45 minut temu

Budowa domu

49 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

oddam ciuchy ZA DARMO

25 wrz 2014 - 12:15:13

Witam, ponieważ jestem w ciągłej drodze, przeprowadzam się i wożę oddam sporą ilość ciuchów Za DARMO.Nie mam już czasu bawić się tak często w szafę ciuszki dziecięce dla dziewczynki - od 128 do 152 oraz sporo damskich fatałaszków.Jeśli znacie jakąś rodzinę w potrzebie z okolic Krynicy Zdrój(gdzie aktualnie mieszkam) dajcie znać-mogę zawieżć. W przeciwnym razie ciuchy wrócą ze mną do Warszawy - więc moze tu jakaś potrzebująca rodzina ?

oddam ciuchy ZA DARMO

09 kwi 2015 - 10:03:36

Hej :) ja również mam na zbyciu dobrych parę kilo własnych ciuchów z szafy, niestety nie mam czasu cykać fot każdej po kolei, dlatego postanowiłam oddać je za darmo, komuś kto może się jeszcze nimi nacieszyć :) Jestem z Przemyśla, tutaj mogę oddać rzeczy osobiście lub jak ktoś chce wysłać je (już na koszt obdarowanego) do każdego miejsca w Polsce. Piszcie tylko jakie rozmiary potrzebujecie i co, albo wszystko :D

oddam ciuchy ZA DARMO

09 kwi 2015 - 10:16:12

witam , jestem zainteresowna ciuchami ..jestem z słupska pokryje koszty przesyłki .interesuje mnie rozmiar xs lub s .pozdrawiam

oddam ciuchy ZA DARMO

09 kwi 2015 - 10:19:52

witaj znam jedna rodzine ktora ma dwojke dzieci jest jej bardzo ciezko maja dwie corki chcetnie bym odkupila ubranka lub zaplacila za paczke kuriera przy odbioze daj znac pozdrawiam :)

oddam ciuchy ZA DARMO

09 kwi 2015 - 10:42:17

mieszkam za warszawą koleżanka córki jest matką samotnie wychowującą dziecko można jej pomóc tel do mnie 5o3 012 326 ela

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

oddam ciuchy ZA DARMO

30 sie 2018 - 08:50:14

Czy znajdą się tutaj Panie, które oddają za wysyłkę lub z odbiorem osobistym ciuszki lub kosmetyki??
Tak jak to jest na konkurencyjnym portalu
Ja sama pooddaje kilka kosmetyków.

oddam ciuchy ZA DARMO

30 sie 2018 - 09:19:20

Zwykle można zadzwonić po MPO, którzy odbiorą od Ciebie ubrania a później powinni to kierować do potrzebujących rodzin.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zajrzyjcie! Pilna pomoc!