Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROSZE ZAJRZYJCIE !!

17 lut 2014 - 20:03:45

DZIEWCZYNY OD DAWNA SLEDZE LOSY CHORYCH DZIECI-WSZYSTKO ZACZEŁO SIE OD MOMENTU KIEDY POZNAŁAM HISTORIE SANDRUSI KORBIEL-KTÓREJ JUŻ NIESTETY NIE MA WSRÓD NAS [*] MYŚLE ZE KAZDA Z WAS POWINNA PRZECZYTAC I POZNAĆ JEJ HISTORIE-BYĆ MOŻE NIEKTÓRE Z WAS O NIEJ SŁYSZAŁY.PEWNA DZIEWCZYNA ZAŁOZYŁA DLA SANDRUSI STRONE NA FACEBOOKU ORAZ FOTOBLOG W KTÓRYM POMAGAMY DZIECIACZKOM Z CHOROBAMI NOWOTWOROWYMI.ZAJRZYJCIE-MOZE ZOSTANIECIE Z NAMI NA DŁUZEJ? OD RAZU MÓWIĘ ZE NIE JA JESTEM ZAŁOŻYCIELKA TYCH STRON ALE MAM DOBRY KONTAKT Z TĄ PANIĄ.POPROSTU POMYSLAŁAM ZE JAK BEDZIE NAS WIECEJ TYM LEPIEJ DLA DZIECI. PODAJE LINKI DO STRON http://sandrusia6.blogspot.com/ -BLOG PROWADZONY PRZEZ MAME SANDRUSI, http://www.photoblog.pl/dlasandrusi/profil oraz konto na facebooku https://www.facebook.com/pages/Dlasandrusi-pomagamy-dzieciom/307181592716712 Ten watek ma na celu zaproszenie Was do pomocy dzieciom.Z góry dziekuje i zapraszam.

PROSZE ZAJRZYJCIE !!

17 lut 2014 - 20:27:15

Zawsze wiedzialam ze zycie jest okropnie nie sprawiedliwe...:(

PROSZE ZAJRZYJCIE !!

19 lut 2014 - 18:55:02

Piękna inicjatywa! na pewno będę śledzić i pomagać jeśli tylko będzie to możliwe.

PROSZE ZAJRZYJCIE !!

19 lut 2014 - 19:01:26

serce mi pęka czytając to, sama mam synka i nie wyobrażam sobie tego co muszą przechodzić tamte matki, życie jest niesprawiedliwe :(

PROSZE ZAJRZYJCIE !!

19 lut 2014 - 19:18:56

Aż się ciężko czyta... biedne dzieciaczki ;(

PROSZE ZAJRZYJCIE !!

19 lut 2014 - 19:20:34

no własnie ale zawsze mozemy jakoś wspomóc te dzieciaczki!! oni strasznie tego potrzebuja a historia Sandrusi bardzo wiele mnie nauczyła i zmieniła spojrzenie na wiele spraw.Czasami jednak jest ciezko-zwłaszcza kiedy kibicuje sie dzieciaczkowi a on jednak przegrywa walke z choroba ;( serce peka ;((

PROSZE ZAJRZYJCIE !!

19 lut 2014 - 19:27:51

Nie mogę czytać takich smutnych historii, bo mam ochotę wyć z bólu i rozpaczy :( Sama mam dwoje dzieci i jestem bardzo wyczulona na krzywdę i choroby dzieci. Nie raz, przeglądając np youtube trafiam na filmiki upamiętniające jakiegoś aniołka - poryczę się wtedy totalnie.

PROSZE ZAJRZYJCIE !!

19 lut 2014 - 19:27:57

Ja mam dwójkę swoich i nie wyobrażam sobie nawet co muszą przeżywać rodzice tych maluszków ;(

PROSZE ZAJRZYJCIE !!

19 lut 2014 - 19:36:53

no własnie my sobie tego nawet nie wyobrazamy ale to sie dzieje wokół nas ;( ja tylko raz doswiadczyłam czegos podobnego-kiedy u mojej córeczki powiekszyły sie wezły chłonne po obu stronach lekarz powiedział że to moze być podejrzenie białaczki-raz w zyciu poczułam tylko taki strach o własne dziecko,nogi mi sie ugieły w tym gabinecie i od razu zaczełam beczec-codziennie tysiac razy dziekuje Bogu ze okazało sie ze to tylko zapalenie.Wiedziałam juz wtedy co znaczy ''białaczka'' jak wyglada ta choroba i leczenie.Wiedziałam bo tak to sie zaczeło u Tobiaszka Jasińskiego,z białaczką też walczy Maja,Karolinka,Oliwka i wiele innych dzieci.

PROSZE ZAJRZYJCIE !!

19 lut 2014 - 20:02:14

:( Przeglądam Blog o Sandrusi i nie mogę wyjść z szoku... :(

PROSZE ZAJRZYJCIE !!

19 lut 2014 - 20:21:29

Cytat
dianusia08
:( Przeglądam Blog o Sandrusi i nie mogę wyjść z szoku... :(
NAJLEPIEJ GO PRZECZYTAĆ OD POCZĄTKU DO KONCA-WTEDY DOPIERO CZŁOWIEK POZNAJE JAK MOZE BYĆ WIELKA MIŁOŚC MATKI DO DZIECKA I NA ODWRÓT ORAZ HEROICZNĄ WALKE O ZYCIE

zweryfikowana
Posty: 246
Ostrzeżenia: 2/5
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szpilki czy wypada?