Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kochani,

Organizuję zbiórkę rzeczy dla dwóch rodzin - aby te Święta były dla nich łatwiejsze, niż zwykle. Pierwsza rodzinka to Gosia, Adrian i roczna Kalinka - potrzebują dosłownie wszystkiego, poczynając od żywności, przez środki chemiczne, na ubraniach kończąc. Dla dziecka staram się zorganizować zapas kaszek, mleka, słoiczków, oczywiście sensownie, aby się nie przeterminowały. Potrzebne są również pampersy, chusteczki nawilżone oraz kosmetyki.
Druga rodzinka to moja koleżanka Gosia (tak się złożyło, że obie to Gosie :)), która w styczniu urodzi synka. Niestety jej mąż nie stanął na wysokości zadania i ich zostawił :( Dla niej z kolei organizujemy całą wyprawkę - rodzice będą wiedzieli o czym mowa :) Najdroższe rzeczy, czyli wózek, łóżeczko, materacyk i fotelik samochodowy już mamy, powoli kompletujemy resztę.

Akcja została zorganizowana przez Ewę Chodakowską na facebooku - tam możecie znaleźć dwa moje obszerne posty, możecie również zobaczyć ile osób się w tę moją akcję zaangażowało. Naprawdę ludzie są niesamowici! Chcą pomagać, tylko nie wiedzą gdzie i kiedy :)

Jeśli i ktoś z Was zechciałby pomóc - czekam na Wasz kontakt!!! Będzie mi niezmiernie miło, pozdrawiam!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szlachetna Paczka