Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny. Ciągle tu o ubraniach fryzurach itd.
Dziś chciała bym prosić was o szczególną pomoc...
Jakiś czas temu z Gorzowskiego schroniska udało się nam wydostać kochaną, aczkolwiek problematyczną suczkę.
Dziewczyna przewędrowała już spory kawałek Polski.
Staramy się ją ,,wyprostować,, tak, aby ktoś mógł ją pokochać i adoptować.
Niestety jak zawsze...Brakuje pieniędzy. Koszt hotelu dla niej (u ostatniej i jedynej osoby, która próbuje jej pomóc) to 600zł. Dla nas kwota ogromna. Stałych deklaracji mamy zaledwie 220zł. Czyli brakuje jakieś 2/3 kwoty.
I oto zrodził się pomysł robienia charytatywnych bazarków na jednym z psich for .
Wiem, że macie różne zdolności. Dar, talent itd. Może chciały byście podarować na nasze bazarki jakieś gadżety. Produkty , które robicie. Każda złotówka jest jej bardzo potrzebna.
Dla tych, które na prawdę chciały by nam pomóc podam linki do stron na których jest opisana cała historia suczki.
A o pomoc w jej imieniu błagam bo zostało nam jedynie żebrać o pieniążki bądź...eutanazja :( Bo nikt jej nie pomoże....


gdybym tylko konto miała w banku i była w pl to od razu bym wysłała... ;/

podbiję, może znajdzie się ktoś, kto chociaż 10zł poratuje

Dziękuję bardzo. To również ważne. Nie każdy może wpłacić pieniążki. Ale są osoby które robią piękne kartki np na Boże Narodzenie, biżuterię, decoupage i wiele innych. Jeśli nie pieniążki można zebrać takie różne gadżety i je sprzedać. Jeszcze raz podkreślam. To nie jest temat mający na celu wyłudzenie od was czego kolwiek. Suczka jest autentyczna i mogę podać wszelkie namiary na jej historię. A także namiary na ewentualne bazarki. O ile uda się coś zorganizować.

Podbijam i proszę o informacje na priv,bardzo chętnie pomogę chociaż jakąś małą kwotą:)Cudna psina:)

KoKosowa wielkie dzięki :) Wszystko już wysłane. Czy ktoś jeszcze nam pomoże?
Nikogo nie interesuje los suni? Tylko zakupy, zakupy i ,,facet mnie oszukał,, :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 19:25 przez buuterfly.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc dla niepełnosprawnego Andrzeja :)