Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

30 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kto przygarnie? :)

20 paź 2013 - 17:34:35

Witam was kochane szafowiczki,
Nie wiem czy wątek umieszczam w dobrym dziale więc w razie czego proszę o przeniesienie.
Otóż sprawa jest dość pilna.

Miesiąc temu znalazłam suczkę porzuconą przez kogoś na polach przy ogromnym lesie. Gdybym jej nie wzięła suczka najprawdopodobniej nie przetrwałaby kolejnych dni (nie potrafiła znaleźć pożywienia, jest mała, w dodatku nie było już za ciepło). Wzięłam ją zwabiłam do samochodu i przywiozłam do domu. Przez wzgląd na jej losy znalazłam dom już po tygodniu. Niestety okazało się, że nowy właściciel ma osobisty problem w związku z czym nie może trzymać jej u siebie.

Sama bym przygarnęła psinkę przez wzgląd na to jaka jest milutka i jak cieszy się na widok ludzi ale mam już w domu 4 psy i nie ma miejsca dla kolejnego. Suczka została wysterylizowana i odrobaczona. Według weterynarza ma około 2 lat więc zachowuje się trochę jak szczeniak.

TU MÓJ APEL DO WAS! MOŻE ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ KTO POKOCHA TEGO PSIAKA I WEŹMIE GO DO SIEBIE.
MOGĘ JĄ PRZYWIEŹĆ z tym, że taka osoba najlepiej jakby mieszkała w okolicach Warszawy, choć wszystkie opcje rozpatrzymy.

Zastanówcie się proszę bo za 3 dni będę zmuszona zawieźć ją do schroniska a tego nie chcę.



Kto przygarnie? :)

20 paź 2013 - 17:39:09

jaka słodka psinka, jak jamnik, tylko uszka do góry.
ja za granicą jestem, więc totalnie odpada ;/
powodzenia w poszukiwaniach, dodaj ogłoszenia na tablicy i portalach różnych, na pewno coś się znajdzie :)

Kto przygarnie? :)

20 paź 2013 - 17:50:37

dodaję :) tylko czas mnie nagli :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc dla Gandzi-astki, która dostała drugą szansę .