Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

nakretki pilnie poszukiwane!

20 paź 2013 - 10:07:36

w szkołach zorganizować można

nakretki pilnie poszukiwane!

20 paź 2013 - 10:13:56

Cytat
magdafer
U nas w firmie jednej pani urodziła się bardzo chora wnuczka.Owa pani zrobiła plakaty ze zdjęciem małej,informacjami o chorobie i celem oraz miejscem zbiórki zakrętek i porozwozxiła po filiach zakładu,sklepach,miejscach pracy swojej rodziny.Wiem,że jeszcze dzieci w przedszkolu i szkole zbieraja korki i w jeden umówiony dzień przynoszą,a dziadek dziewczynki je odbiera.Możesz zorganizować jakis festyn,koncert,kiermasz i poprosić ,żeby na niego przynieść zakrętki....
Dokładnie tak, jak napisała koleżanka wyżej. :) U mnie też obecnie trwa zbiórka nakrętek na wózek, ale dla dziewczyny w moim wieku. Jej kolega bardzo się w to zaangażował, to piękne. :)

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

nakretki pilnie poszukiwane!

20 paź 2013 - 10:34:38

Cytat
agata74
najlepiej taka akcje zorganizowac w przedszkolach i szkolach :)
u mojego brata w szkole taka akcja trwa juz od 7 lat ..

nakretki pilnie poszukiwane!

20 paź 2013 - 10:50:04

możesz też zapytać w jakiś małych barach, pizzeriach :) nieraz widze w nich specjalny pojemnik na zakrętki :)

dobrym pomysłem jest także zorganizowanie takiej akcji w szkołach, internatach i bursach :) wątpie żeby dyrektorzy tych placówek się nie zgodzili :)

nakretki pilnie poszukiwane!

20 paź 2013 - 10:59:19

nieokładanie szkoła to jest to . ja mam 2 worki nakrętek już ::-) zycze powodzenia

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

nakretki pilnie poszukiwane!

20 paź 2013 - 11:12:32

ja zbieram caly czas w domu, jak juz zbiore wieksza ilosc zawsze oddaje potrzebujacym. w naszym miescie zbieraja teraz w auchanie dla chorej dziewczynki

nakretki pilnie poszukiwane!

20 paź 2013 - 15:39:04

Dziękuję Wszystkim za odpowiedź :) teraz czas brać sie do roboty :)

nakretki pilnie poszukiwane!

20 paź 2013 - 15:43:07

Ja zbieram i jak uzbiera się wór to pytam znajomych, czy ktoś nie poszukuje, albo zawożę na uczelnię.

nakretki pilnie poszukiwane!

20 paź 2013 - 15:43:24

Możliwości jest dużo - szkoły, przedszkola, zakłady pracy, nawet kościół. Musisz tylko iść i porozmawiać z kim trzeba :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto przygarnie? :)