Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 21:44:47

Witam :) potrzebujemy plastikowych nakretek na zakup wózka specjalistycznego dla chorego dziecka. Macie może jakies pomysły jak zorganizować taką zbiórke? Z góry dziekuje za odpowiedz :)

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 21:56:09

U nas w firmie jednej pani urodziła się bardzo chora wnuczka.Owa pani zrobiła plakaty ze zdjęciem małej,informacjami o chorobie i celem oraz miejscem zbiórki zakrętek i porozwozxiła po filiach zakładu,sklepach,miejscach pracy swojej rodziny.Wiem,że jeszcze dzieci w przedszkolu i szkole zbieraja korki i w jeden umówiony dzień przynoszą,a dziadek dziewczynki je odbiera.Możesz zorganizować jakis festyn,koncert,kiermasz i poprosić ,żeby na niego przynieść zakrętki....

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:00:58

U mnie na osiedlu w sklepach rozwieszono fajne plakaty z prośbą o pomoc i postawiono kolorowe kosze, a i panie ekspedientki jak ktoś kupuję coś z plastikowym korkiem zachęcają do przyniesienia, a nie do wyrzucenia-kwestia
odpowiedniego przekazu że jest to jedna z form pomocy i dogadania się-powodzenia :)

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:04:48

u mojego syna w przedszkolu, co roku jest taka akcja... rodzice przynoszą plakat z opisem całej choroby i na jaki cel zbierają, stawiają jakieś kolorowe pudełko, zazwyczaj sami fajnie je malują, akcja zazwyczaj trwa z pół roku i dzięki temu codziennie można wrzucać korki, wiem że jest też tak w szkołach...

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:05:35

najlepiej taka akcje zorganizowac w przedszkolach i szkolach :)

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:07:03

u mnie na uczelni jest kosz na zakretki:) Czesto zbiera sie w szkolach itp.
Mozna poprosic o zbieranie sasiadow i znajomych. U mnie w domu tez zbieramy zakretki i jest ich masa

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:06:56

u mnie w firmie też jest zbiórka zakrętek. może jakiś najbliższy sklep? zrobić plakat, postawić pudełko tam gdzie najwięcej ludzi się przewija

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:10:29

zberam i co roku wysyłam na rzecz schroniska. do tego też jak butelki wystają z koszy na plastik to odkręcam, poprociłam sąsiadów i rozwiesiłam na klatkach ogłoszeniach z prośba o zbieranie. część przekazuje mi osobiście, częśc zostawia na kaltce, część w reklamówkach zawiesza koło smietnika. mam tego od cholery :D

możesz się przejść do szkoły i poprosić dzieciaki, dać ogłoszenie w gazecie (np. lokalnej wraz z wywiadem) etc etc

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:14:37

podeślij mi na priv swoje namiary postaram się coś wymyślić (u mojej mamy w pracy czasem zbierają)

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:22:44

Szkoły, uczelnie, przedszkola będą najlepszym pomysłem, dodatkowo można wywiesić jakieś plakaciki na klatce w swoim bloku. U mnie na osiedlu w sklepie spożywczym też wisi plakat o chorej dziewczynce i jest kartka 'tu można oddać nakretki na ten cel...' i z tego co widziałam, ludzie przynoszą.

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:42:10

Cytat
Kornelcia182
Witam :) potrzebujemy plastikowych nakretek na zakup wózka specjalistycznego dla chorego dziecka. Macie może jakies pomysły jak zorganizować taką zbiórke? Z góry dziekuje za odpowiedz :)


Myślę, że jednym z pomysłów jest tez Twój post na szafie.
Tylko dlaczego anonimowo?... Zweryfikuj się i podaj więcej informacji.
Myślę, też ze uzbierane nakrętki nie są aż takie ciężkie i ich wysyłka na wskazany adres nie byłaby droższa od 1 lub 2 piw.

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:45:44

u nas w mieście chyba w większości bloków postawione są na klatkach kartony z informacją o chorym chłopcu i prośbą wrzucania plastikowych nakrętek, to samo na uczelni.
ja już nie potrafię wyrzucić żadnej zakrętki i dziwię się jak ktoś to robi:)

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:50:29

Ja zbieram w domu i oddaje mojej mamie bo jej firma potem daje to wlasnie na wozki dla.dzieci. Możesz zorganizowac to u siebie w pracy, w przedszkolu czy szkole. Na mojej silowni tez wszyscy zbieraja. Nie prosciej zglosic sie do takiej organizacji gdzie oddaje sie te zakretki?

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:57:34

A skąd jesteś? Mam torbę nakrętek już uzbieraną, jakby co w Krakowie.
A tak z ciekawości, kto "kupuje" te nakrętki od Was? Ktoś znany kiedyś mówił, że to jakaś legenda miejska i bujda na resorach i tych nakretek nikt tak na prawdę nie skupuje...

nakretki pilnie poszukiwane!

20 paź 2013 - 10:04:24

Cytat
astaldi
A skąd jesteś? Mam torbę nakrętek już uzbieraną, jakby co w Krakowie.
A tak z ciekawości, kto "kupuje" te nakrętki od Was? Ktoś znany kiedyś mówił, że to jakaś legenda miejska i bujda na resorach i tych nakretek nikt tak na prawdę nie skupuje...

Jestem z okolic Rzeszowa i pomagam koleżance mojej mamy, dlatego zbyt dużo nie wiem. Po prostu mama mi opowiadała jak ta koleżanka płakała z prośbą o zbieranie tych nakretek...To myśle, że może ktoś je jednak skupuje...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto przygarnie? :)