Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

39 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 21:44:47

Witam :) potrzebujemy plastikowych nakretek na zakup wózka specjalistycznego dla chorego dziecka. Macie może jakies pomysły jak zorganizować taką zbiórke? Z góry dziekuje za odpowiedz :)

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 21:56:09

U nas w firmie jednej pani urodziła się bardzo chora wnuczka.Owa pani zrobiła plakaty ze zdjęciem małej,informacjami o chorobie i celem oraz miejscem zbiórki zakrętek i porozwozxiła po filiach zakładu,sklepach,miejscach pracy swojej rodziny.Wiem,że jeszcze dzieci w przedszkolu i szkole zbieraja korki i w jeden umówiony dzień przynoszą,a dziadek dziewczynki je odbiera.Możesz zorganizować jakis festyn,koncert,kiermasz i poprosić ,żeby na niego przynieść zakrętki....

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:00:58

U mnie na osiedlu w sklepach rozwieszono fajne plakaty z prośbą o pomoc i postawiono kolorowe kosze, a i panie ekspedientki jak ktoś kupuję coś z plastikowym korkiem zachęcają do przyniesienia, a nie do wyrzucenia-kwestia
odpowiedniego przekazu że jest to jedna z form pomocy i dogadania się-powodzenia :)

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:04:48

u mojego syna w przedszkolu, co roku jest taka akcja... rodzice przynoszą plakat z opisem całej choroby i na jaki cel zbierają, stawiają jakieś kolorowe pudełko, zazwyczaj sami fajnie je malują, akcja zazwyczaj trwa z pół roku i dzięki temu codziennie można wrzucać korki, wiem że jest też tak w szkołach...

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:05:35

najlepiej taka akcje zorganizowac w przedszkolach i szkolach :)

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:07:03

u mnie na uczelni jest kosz na zakretki:) Czesto zbiera sie w szkolach itp.
Mozna poprosic o zbieranie sasiadow i znajomych. U mnie w domu tez zbieramy zakretki i jest ich masa

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:06:56

u mnie w firmie też jest zbiórka zakrętek. może jakiś najbliższy sklep? zrobić plakat, postawić pudełko tam gdzie najwięcej ludzi się przewija

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:10:29

zberam i co roku wysyłam na rzecz schroniska. do tego też jak butelki wystają z koszy na plastik to odkręcam, poprociłam sąsiadów i rozwiesiłam na klatkach ogłoszeniach z prośba o zbieranie. część przekazuje mi osobiście, częśc zostawia na kaltce, część w reklamówkach zawiesza koło smietnika. mam tego od cholery :D

możesz się przejść do szkoły i poprosić dzieciaki, dać ogłoszenie w gazecie (np. lokalnej wraz z wywiadem) etc etc

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:14:37

podeślij mi na priv swoje namiary postaram się coś wymyślić (u mojej mamy w pracy czasem zbierają)

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:22:44

Szkoły, uczelnie, przedszkola będą najlepszym pomysłem, dodatkowo można wywiesić jakieś plakaciki na klatce w swoim bloku. U mnie na osiedlu w sklepie spożywczym też wisi plakat o chorej dziewczynce i jest kartka 'tu można oddać nakretki na ten cel...' i z tego co widziałam, ludzie przynoszą.

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:42:10

Cytat
Kornelcia182
Witam :) potrzebujemy plastikowych nakretek na zakup wózka specjalistycznego dla chorego dziecka. Macie może jakies pomysły jak zorganizować taką zbiórke? Z góry dziekuje za odpowiedz :)


Myślę, że jednym z pomysłów jest tez Twój post na szafie.
Tylko dlaczego anonimowo?... Zweryfikuj się i podaj więcej informacji.
Myślę, też ze uzbierane nakrętki nie są aż takie ciężkie i ich wysyłka na wskazany adres nie byłaby droższa od 1 lub 2 piw.

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:45:44

u nas w mieście chyba w większości bloków postawione są na klatkach kartony z informacją o chorym chłopcu i prośbą wrzucania plastikowych nakrętek, to samo na uczelni.
ja już nie potrafię wyrzucić żadnej zakrętki i dziwię się jak ktoś to robi:)

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:50:29

Ja zbieram w domu i oddaje mojej mamie bo jej firma potem daje to wlasnie na wozki dla.dzieci. Możesz zorganizowac to u siebie w pracy, w przedszkolu czy szkole. Na mojej silowni tez wszyscy zbieraja. Nie prosciej zglosic sie do takiej organizacji gdzie oddaje sie te zakretki?

nakretki pilnie poszukiwane!

19 paź 2013 - 22:57:34

A skąd jesteś? Mam torbę nakrętek już uzbieraną, jakby co w Krakowie.
A tak z ciekawości, kto "kupuje" te nakrętki od Was? Ktoś znany kiedyś mówił, że to jakaś legenda miejska i bujda na resorach i tych nakretek nikt tak na prawdę nie skupuje...

nakretki pilnie poszukiwane!

20 paź 2013 - 10:04:24

Cytat
astaldi
A skąd jesteś? Mam torbę nakrętek już uzbieraną, jakby co w Krakowie.
A tak z ciekawości, kto "kupuje" te nakrętki od Was? Ktoś znany kiedyś mówił, że to jakaś legenda miejska i bujda na resorach i tych nakretek nikt tak na prawdę nie skupuje...

Jestem z okolic Rzeszowa i pomagam koleżance mojej mamy, dlatego zbyt dużo nie wiem. Po prostu mama mi opowiadała jak ta koleżanka płakała z prośbą o zbieranie tych nakretek...To myśle, że może ktoś je jednak skupuje...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto przygarnie? :)