Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
xexmx
najgorszy jest fakt, że takie rzeczy dla chorych dzieci, materacyki opatrunki itp są tak drogie a powinno być na odwrót-wszystko było by o wiele prostsze, ale taka polityka że aż się coś robi!! człowiek biedny skazany jest już na najgorsze...eh...

Dokładnie :(

Tak jak pisałam wcześniej JEDNA SZTUKA specjalnego plastra kosztuje 60zł.. Zużywanych jest 100/mc. Materacyk - 3 tysiące.. Chore ceny!!

Cytat
lilthug1
Cytat
xexmx
najgorszy jest fakt, że takie rzeczy dla chorych dzieci, materacyki opatrunki itp są tak drogie a powinno być na odwrót-wszystko było by o wiele prostsze, ale taka polityka że aż się coś robi!! człowiek biedny skazany jest już na najgorsze...eh...

Dokładnie :(

Tak jak pisałam wcześniej JEDNA SZTUKA specjalnego plastra kosztuje 60zł.. Zużywanych jest 100/mc. Materacyk - 3 tysiące.. Chore ceny!!

No niestety, paskudnie jest :(

hej,chcę pomóc!
podaj adres do wysyłki:)

Cytat
xxxmonciaxxx
hej,chcę pomóc!
podaj adres do wysyłki:)

dzięki! wyślę adres na priv :)

Podaj adres do wysyłki. Biedne maleństwo:( Aż łzy same lecą....Sama jestem mamą chorej Blanki(wada serca) i wiem co to jest choroba dziecka... A może zrobić wam jeszcze jakąś paczuszkę z ubrankami???

Ciuszki najlepsze beszwowe
Ciuszki najlepiej bezszwowe milusie w dotyku rozm od 74



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-13 13:21 przez rybunia22.

ja również prosze adres i liste potrzebnych rzeczy :)

Ja tez chcialabym pomoc. Prosze przeslij adres, czego najbardziej potrzeba?

Dziewczyny, jesteście wielkie!!! Naprawdę, bardzo, bardzo dziękujemy w imieniu Maluszka :)

Również chętnie pomogę! Proszę o adres do wysyłki i listę rzeczy na priv.

w kupie siła! :) wysłane!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Razem damy radę, pomórzmy Kubie!