Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
xexmx
najgorszy jest fakt, że takie rzeczy dla chorych dzieci, materacyki opatrunki itp są tak drogie a powinno być na odwrót-wszystko było by o wiele prostsze, ale taka polityka że aż się coś robi!! człowiek biedny skazany jest już na najgorsze...eh...

Dokładnie :(

Tak jak pisałam wcześniej JEDNA SZTUKA specjalnego plastra kosztuje 60zł.. Zużywanych jest 100/mc. Materacyk - 3 tysiące.. Chore ceny!!

Cytat
lilthug1
Cytat
xexmx
najgorszy jest fakt, że takie rzeczy dla chorych dzieci, materacyki opatrunki itp są tak drogie a powinno być na odwrót-wszystko było by o wiele prostsze, ale taka polityka że aż się coś robi!! człowiek biedny skazany jest już na najgorsze...eh...

Dokładnie :(

Tak jak pisałam wcześniej JEDNA SZTUKA specjalnego plastra kosztuje 60zł.. Zużywanych jest 100/mc. Materacyk - 3 tysiące.. Chore ceny!!

No niestety, paskudnie jest :(

hej,chcę pomóc!
podaj adres do wysyłki:)

Cytat
xxxmonciaxxx
hej,chcę pomóc!
podaj adres do wysyłki:)

dzięki! wyślę adres na priv :)

Podaj adres do wysyłki. Biedne maleństwo:( Aż łzy same lecą....Sama jestem mamą chorej Blanki(wada serca) i wiem co to jest choroba dziecka... A może zrobić wam jeszcze jakąś paczuszkę z ubrankami???

Ciuszki najlepsze beszwowe
Ciuszki najlepiej bezszwowe milusie w dotyku rozm od 74



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-13 13:21 przez rybunia22.

ja również prosze adres i liste potrzebnych rzeczy :)

Ja tez chcialabym pomoc. Prosze przeslij adres, czego najbardziej potrzeba?

Dziewczyny, jesteście wielkie!!! Naprawdę, bardzo, bardzo dziękujemy w imieniu Maluszka :)

Również chętnie pomogę! Proszę o adres do wysyłki i listę rzeczy na priv.

w kupie siła! :) wysłane!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Razem damy radę, pomórzmy Kubie!