Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

Zapalenie pęcherza

8 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja również poproszę o adres do wysyłki i listę potrzebnych rzeczy , pod koniec miesiąca będę mogła pomóc .

również poproszę o adres na priv.

Cytat
roksolana83
czy niezarejestrowane zbiórki nie są nelegalne? raczej są. Sorki, codziennie mijam cyganki z dziećmi i kązda mi wyskakuje z innym choróbskiem, dlatego nie ufam. Takie rzeczy sie rejestruje i zakłada sie specjalny rachunek, zbiórka odbywa sie przez organizację. Wszystko, co idzie "obok" jest wątpliwe
Ty chyba dziewczyno nie wiesz ,jak się zbiera pieniądze na chore dzieci przez organizację to są stosy skłądanych dokumentów,a niejednokrotnie dziecko już musi otrzymać pomoc,w Polsce papierki są ważniejsze od zdrowia i życia dziecka.Wiem dużo na ten temat bo sama mam wnusię chorą na ostrą białaczkę limfoblastyczną i też sami organizujemy festyny charytatywne i pamiętaj Nie Wszyscy ludzie są oszustami,chyba że się mierzy ich swoją miarą,a malutkiemu życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Dziewczyny ,nie wiemy jak Wam dziękować!! Naprawdę, wystaczą pojedyncze sztuki! Jak to się mówi - ZIARNKO DO ZIARNKA AŻ ZBIERZE SIĘ MIARKA!

Zaraz Wam wszystkim powysyłam liste rzeczy i adres Beaty!


DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A co do wypowiedzi roksolana83, nie będę się tłumaczyć, że nie ściemniam - kto chce, pomoże i uwierzy. Nie proszę o pieniądze, bo nie chcę przyjmować datków w postaci gotówki. Prawda jest taka, że matka dla CHOREGO dziecka zrobi WSZYSTKO. Staram się im pomóc, bo nie wiem dlaczego miałabym tego nie robić. Nie mam z tego żadnej korzyści, oprócz satysfakcji, że komuś POMAGAM.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-13 11:34 przez lilthug1.

Ja też poproszę adres i listę :).

lilthug1 nie tłumacz się, nie ma sensu. Znam Cię, nowa tutaj nie jesteś i zweryfikowana także nie widzę czemu miałabys kłamać. Po to, by sprzedawać potem na all bandaże i igły?

Dziewczyny, jeśli mały jest pod opieka fundacji, to weźcie namiary i kupując opatrunki czy kosmetyki bierzcie faktury na fundację.

Jestem Darczynca malego Kajtusia juz od samego poczatku jak sie dowiedziaam o chorobie. Kolezanko czy Ty na glowe upadlas czy masz cos nie tak ze soba. Nie pomagasz nie wypisuj bzdur. Gdyby nie to ze nigdy z tej choroby nie wyjdzie akcji bysmy nie przeprowadzaly a udostepniamy to wszedzie bo to chodzi o opatrunki czy kase fakt jest otrzebny specjalny materacyk ktorego koszt jest ogromy ale uderzamy z tym do wielkich firm a nue tu, wiec moze usun sie i zamknij buzie bo jestes zalosna

Cytat
Evans18
lilthug1 nie tłumacz się, nie ma sensu. Znam Cię, nowa tutaj nie jesteś i zweryfikowana także nie widzę czemu miałabys kłamać. Po to, by sprzedawać potem na all bandaże i igły?

Dzięki Evans18.

Weź przestań, jestem ostatnią osobą której przyszłoby do głowy żeby robić jakiekolwiek wałki. Mierzi mnie tylko to, że ludzie WSZĘDZIE węszą podstęp. Mówię sobie "napiszę o opatrunkach,a nie o kasie - pewnie będzie ok", to kurde i tak jest źle :)
Cytat
Orioness
Dziewczyny, jeśli mały jest pod opieka fundacji, to weźcie namiary i kupując opatrunki czy kosmetyki bierzcie faktury na fundację.

Kajtuś jest pod opieką Stowarzyszenia Debra Polska Kruchy Dotyk.

Adres do faktury (kto by chciał):

Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk
ul. Walerego Sławka 5
40-833 Katowice
KRS: 0000221607
NIP: 4980190200



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-13 11:47 przez lilthug1.

Cytat
roksolana83
czy niezarejestrowane zbiórki nie są nelegalne? raczej są. Sorki, codziennie mijam cyganki z dziećmi i kązda mi wyskakuje z innym choróbskiem, dlatego nie ufam. Takie rzeczy sie rejestruje i zakłada sie specjalny rachunek, zbiórka odbywa sie przez organizację. Wszystko, co idzie "obok" jest wątpliwe

Problem w tym, że fundacje nader rzadko i niechętnie z kasy wyskakują, trzeba mieć darczyńców, którzy wpłacą na subkonto, wydać kasę i dopiero wtedy ubiegać się o jej zwrot.

Cytat
Orioness
Cytat
roksolana83
czy niezarejestrowane zbiórki nie są nelegalne? raczej są. Sorki, codziennie mijam cyganki z dziećmi i kązda mi wyskakuje z innym choróbskiem, dlatego nie ufam. Takie rzeczy sie rejestruje i zakłada sie specjalny rachunek, zbiórka odbywa sie przez organizację. Wszystko, co idzie "obok" jest wątpliwe

Problem w tym, że fundacje nader rzadko i niechętnie z kasy wyskakują, trzeba mieć darczyńców, którzy wpłacą na subkonto, wydać kasę i dopiero wtedy ubiegać się o jej zwrot.

No niestety... Gdyby to było takie proste jak pisze roksolana83 to bym nie prosiła o pomoc gdzie indziej, a niestety to nie jest takie hop siup :(

Cytat
maciejka1992
pROSZĘ O ADRES DO WYSYŁKI NA PRIV Z LISTA POTRZEBNYCH RZECZY.




ja też poproszę :((biedne dziecko

najgorszy jest fakt, że takie rzeczy dla chorych dzieci, materacyki opatrunki itp są tak drogie a powinno być na odwrót-wszystko było by o wiele prostsze, ale taka polityka że aż się coś robi!! człowiek biedny skazany jest już na najgorsze...eh...

Cytat
lilthug1
Cytat
Evans18
lilthug1 nie tłumacz się, nie ma sensu. Znam Cię, nowa tutaj nie jesteś i zweryfikowana także nie widzę czemu miałabys kłamać. Po to, by sprzedawać potem na all bandaże i igły?

Dzięki Evans18.

Weź przestań, jestem ostatnią osobą której przyszłoby do głowy żeby robić jakiekolwiek wałki. Mierzi mnie tylko to, że ludzie WSZĘDZIE węszą podstęp. Mówię sobie "napiszę o opatrunkach,a nie o kasie - pewnie będzie ok", to kurde i tak jest źle :)
Cytat
Orioness
Dziewczyny, jeśli mały jest pod opieka fundacji, to weźcie namiary i kupując opatrunki czy kosmetyki bierzcie faktury na fundację.

Kajtuś jest pod opieką Stowarzyszenia Debra Polska Kruchy Dotyk.

Adres do faktury (kto by chciał):

Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk
ul. Walerego Sławka 5
40-833 Katowice
KRS: 0000221607
NIP: 4980190200

Dziewczyny, bierzcie faktury i wysyłajcie razem z opatrunkami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Razem damy radę, pomórzmy Kubie!