Obecnie rozmawiamy o:

Projekt wnętrza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

38 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Hybrydy SEMILAC opinie

7.04 o 12:10

SPONSORING

21.06 o 11:53

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

Aktywne użytkowniczki

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 21:59:48

zglos się do stowarzyszen oni na bank Ci pomoga i doradza

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 22:30:33

Cytat
malabonita


Nie chodzę i nie proszę o pomoc. Przepraszam, po prostu nie umiem, jest mi strasznie głupio, szczególnie wtedy gdy wiem, że są o wiele gorsze przypadki i ludzie, którym pieniądze są potrzebne bardziej. I tak, ja wiem, że to jest może moja zachcianka, kaprys, że może według was znalazłam sobie sposób na łatwe pieniądze. To jest jednak moje marzenie, a gdy nie zwrócę się do kogoś o pomoc... to na zawsze pozostanie tylko marzeniem.

No właśnie - to twoje marzenie więc o nie zawalcz. To, że w jednej fundacji Ci powiedzieli nie to idź do innej. W końcu trafisz na taką która Ci pomoże. Jeśli Ty nie potrafisz zawalczyć o swoje to niestety nikt inny tego za Ciebie nie zrobi. Sama pomagam w miarę możliwości finansowych i czasowych. Ale też nie wysłałabym w ciemno komuś pieniędzy, bo jest wiele osób "sprawdzonych", gdzie wiem że oni na 100% potrzebują każdego grosza.
Poza tym jak ktoś już wspomniał taka zbiórka jest nielegalna, więc jakby się tu znalazła jakaś "życzliwa osoba" poprosiłaby Cię o dane do przelewu i zamiast Ci pomóc zgłosiłaby to odpowiednim służbom.

Więc musisz się zebrać sama w sobie i poszukać pomocy w fundacjach. A jak to już zrobisz to możesz umieścić tu post i w tedy na pewno nie jedna Ci pomoże uzbierać kasę.

Cytat
agaciora11
jest stronka siepomaga.pl Zarejestruj się tam, oni tam zbierają na różne cele.

Właśnie ta strona jest bardzo w porządku. Sama nawet kiedyś tu zamieszczałam post z prośbą o pomoc. A ostatnio widziałam chyba najpiękniejsza akcje. W ciągu kilku godzin, ludzie wpłacili ok 19 tyś dla chłopczyka. Cudownie było patrzeć jak pieniądze przybywają.
Więc myślę, że jest to jednak z tych stron gdzie możesz się zgłosić z prośbą o umieszczenie apelu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 22:33 przez AgataChristi.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

13 wrz 2013 - 12:35:55

Autorko wątku, miałaś się ze mną skontaktować, i co?

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

13 wrz 2013 - 12:53:47

2-3 tysiące to nie jest dużo, zbieraj , zbieraj i jeszcze raz zbieraj, dodatkowa fucha, jakieś prywatne czegoś co potrafisz, opieka dziecka dorywczo i na pewno w ciągu póó roku uzbierasz.. Każdy ma marzenia, moim marzeniem było wyprostowanie zębów mam okropnie krzywe górne jedynki nachodzą na siebie bardzo mocno, dolne tez krzywe od 1 po 5 w tamtym miesiącu udało mi się założyć górny łuk , kosztowało to 2500zł+ odciski, zdjęcia itd, wyrwanie dolnej ósemki 300zł+ antybiotyki itd bo byłam opuchnięta i obolała, za kilka mies chcę założyć dół i już odkładam pieniądze, nie prosząc o pomoc nikogo.. Jeśli byłaby to kwestia 20 000zł to rozumiem ,że ciężko uzbierać , ale 2-3tyśiące :/ ogarnij się i realizuj swoje marzenia sama , potem będziesz z Siebie dumna,że podołałaś temu i spełniłaś marzenie sama :) Znam osobę,która tak właśnie ciągle liczy na pomoc np rodziny przyjaciół, a jak Ktoś jej odmówi i powie kilka słów prawdy,że sama by się wzięła do roboty, to oburzona mówi "przecież jesteś rodziną, kto ma nie pomóc jak rodzina i przyjaciele".. Powodzenia, nie poddawaj się odkładaj, a może jak zależy Ci na czasie to weź pożyczkę np od rodziny z podpisaną umową pożyczki i potem oddawaj po trochu :) NIC ZA DARMO :)
Mąż mi opowiadał niedawno jakąś historię dziadka ,który oszukiwał rodzinę czy przyjaciół zmarłych ludzi i np dzwonił,że głupio mu teraz dzwonić,ale "zmarły" pożyczył od niego np 50zł , podawał małe kwoty 20-50zł i mówił,że gdyby nie ciężka sytuacja to by się nie upominał zwłaszcza ,że jego kolega zmarł,ale nie ma sam na chleb i rodzina każdego zmarłego wysyłała mu pocztą tą "pożyczoną " kasę :/ koleś z biedaka po kilku miesiącach miał na koncie kilkadziesiąt tysięcy zł :) ale w końcu wpadł ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-13 13:08 przez 8miki8.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oddam za darmo