Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:50:46

Cytat
domekw
Kasia wysłałam (100zł)trzymaj się... Napisz na prw
Spoko. Doceniam ludzi,którzy chwalą się publicznie jak bardzo byli szczodrzy w stosunku do innych.
Sorry,Autorko,ale również uważam,że dobrze wiedziałaś,że taka dyskusja się rozwinie. Nie wspominając już o tym,że anonimowa nie jesteś,modki mają Twoje IP.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:50:58

Cytat
domekw
Ja rozumiem ludzi chorych!widziałyście nogi Kasi?pewnie kotkowi albo rybce to już wszystkie by przelewały po 500zł

dokładnie.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:51:58

Cytat
malabonita
Jakby ktoś chciał to by pomógł, chociażby rozmową. Dziękuję za uwagę, mimo wszystko.

Rozmowę to ja chętnie nawiążę :)Nawet znajomość.
Natomiast w wątku była mowa o przelewach a nie chęci nawiązania znajomości czy potrzebie rozmowy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 20:54 przez Irja_Meiden.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:58:09

Cytat
malabonita
Cytat
Irja_Meiden
Autorko błagam, chyba się domyślałaś, że nie każdy potulnie poleci robić przelew tylko, że co najmniej dyskusja się wywiąże...?

Nie. Wiedziałam, że więcej będzie hejtów, przykrych słów albo wyzywania od naciągaczy i cyganów. Przepraszam, nie umiem prosić o pomoc i chyba to widać. Nie liczyłam na cud, przepraszam, może chciałam po prostu jakiegoś zrozumienia, pocieszenia. Jestem uczciwa, zawsze to ja każdemu pomagam, nigdy nic nikomu nie ukradłam i nie miałam zamiaru teraz Was naciągać. Jakby ktoś chciał to by pomógł, chociażby rozmową. Dziękuję za uwagę, mimo wszystko.
Cytat
Orioness
Cytat
domekw
Cytat
malabonita
Przepraszam, nie chciałam wywołać takiego zamieszania... Już nic, nieważne, dziękuję za każdą odpowiedź.
Przepraszam.
No to ci napomagały...bezduszne stwory

Domekw, nie jestem bezduszna. Dociekliwa, i owszem. I, jako że też jestem niepełnosprawna i działam w jednym z pomocowych stowarzyszeń, chciałam się dowiedzieć co nieco o jej sytuacji. Widziałaś gdzieś złośliwość i bezduszność w moich wypowiedziach? Przelałaś i czujesz się dobra. To nie znaczy, że inni są źli.

Co chcesz o mnie wiedzieć? Możemy porozmawiać na priv.

Nie widzę powodu, żeby taka rozmowa odbywała się na priv a nie tutaj. Proponowałam Ci podanie namiarów na sprawdzone i faktycznie pomagające fundacje - nie skomentowałaś. Pytałam, do jakiej konkretnie fundacji zwracałaś się o pomoc i co konkretnie Ci odpowiedzieli - nie odpowiedziałaś. Proponowałam podanie namiarów na człowieka, zajmującego się ofiarami błędów lekarskich - to samo.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 21:07:51

Cytat
Orioness
Cytat
malabonita
Cytat
Irja_Meiden
Autorko błagam, chyba się domyślałaś, że nie każdy potulnie poleci robić przelew tylko, że co najmniej dyskusja się wywiąże...?

Nie. Wiedziałam, że więcej będzie hejtów, przykrych słów albo wyzywania od naciągaczy i cyganów. Przepraszam, nie umiem prosić o pomoc i chyba to widać. Nie liczyłam na cud, przepraszam, może chciałam po prostu jakiegoś zrozumienia, pocieszenia. Jestem uczciwa, zawsze to ja każdemu pomagam, nigdy nic nikomu nie ukradłam i nie miałam zamiaru teraz Was naciągać. Jakby ktoś chciał to by pomógł, chociażby rozmową. Dziękuję za uwagę, mimo wszystko.
Cytat
Orioness
Cytat
domekw
Cytat
malabonita
Przepraszam, nie chciałam wywołać takiego zamieszania... Już nic, nieważne, dziękuję za każdą odpowiedź.
Przepraszam.
No to ci napomagały...bezduszne stwory

Domekw, nie jestem bezduszna. Dociekliwa, i owszem. I, jako że też jestem niepełnosprawna i działam w jednym z pomocowych stowarzyszeń, chciałam się dowiedzieć co nieco o jej sytuacji. Widziałaś gdzieś złośliwość i bezduszność w moich wypowiedziach? Przelałaś i czujesz się dobra. To nie znaczy, że inni są źli.

Co chcesz o mnie wiedzieć? Możemy porozmawiać na priv.

Nie widzę powodu, żeby taka rozmowa odbywała się na priv a nie tutaj. Proponowałam Ci podanie namiarów na sprawdzone i faktycznie pomagające fundacje - nie skomentowałaś. Pytałam, do jakiej konkretnie fundacji zwracałaś się o pomoc i co konkretnie Ci odpowiedzieli - nie odpowiedziałaś. Proponowałam podanie namiarów na człowieka, zajmującego się ofiarami błędów lekarskich - to samo.

Pisałam do fundacji mieszczącej się w moim mieście http://www.rfpn.pl/
Powiedzieli mi, że nie są w stanie mi pomóc ponieważ nie jestem nieuleczalnie chora, a chodzi mi głównie o estetykę a nie ratowanie życia.

Nie chodzę i nie proszę o pomoc. Przepraszam, po prostu nie umiem, jest mi strasznie głupio, szczególnie wtedy gdy wiem, że są o wiele gorsze przypadki i ludzie, którym pieniądze są potrzebne bardziej. I tak, ja wiem, że to jest może moja zachcianka, kaprys, że może według was znalazłam sobie sposób na łatwe pieniądze. To jest jednak moje marzenie, a gdy nie zwrócę się do kogoś o pomoc... to na zawsze pozostanie tylko marzeniem.

Byłam kiedyś u prawnika, ktory zajmował się właśnie takimi sprawami. Odradził mi, mówiąc, że taką sprawę bardzo trudno jest wygrać, poza tym to było ponad 16 lat temu, trudno będzie mi to teraz udowodnić.

Nie zmuszam nikogo do pomocy mi i wiary w moje słowa.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 21:12:45

Zdjęcia nóg i dokumenty chcesz pokazywać,a nawet konto masz fikcyjne.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 21:14:11

A możesz mi przesłać pismo od nich? Tylko do tej fundacji się zwracałaś o założenie subkonta?

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 21:17:51

.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 21:22 przez keyy.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 21:19:32

Cytat
Orioness
A możesz mi przesłać pismo od nich? Tylko do tej fundacji się zwracałaś o założenie subkonta?

Pisma poszukam na mejlu i wyślę na priv.
Tak, tylko do tej.
Cytat
keyy
Cytat
malabonita
Byłam kiedyś u prawnika, ktory zajmował się właśnie takimi sprawami. Odradził mi, mówiąc, że taką sprawę bardzo trudno jest wygrać, poza tym to było ponad 16 lat temu, trudno będzie mi to teraz udowodnić.
No dziwne,jakbyś umiała to udowodnić, skoro
Cytat
malabonita
Mam 19 lat.
Musiałaś być mega inteligentna w wieku 3 lat.
U prawnika byłam z pół roku temu, nie w wieku 3 lat.

16 lat temu miałam operację. Sprawa jest trochę przedawniona, trudno będzie cokolwiek udowodnić, że to się stało tam, wtedy, nawet nie wiem kto konkretnie mi to zrobił.
Tak wiem, rodzice mogli zgłosić to od razu, ale myśleli o moim życiu i zdrowiu, a nie odszkodowaniu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 21:21 przez malabonita.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 21:21:17

Irja_Meiden:
Weszłam tutaj przez przypadek. Gdy czytam Twoje wypowiedzi,sorry... Jest mi na prawdę Ciebie żal. Dziewczyny marzenie, wstawiła zdjęcia nóg. Kto chce to pomoże - proste. Chociaż okazałabyś trochę szacunku wobec tej dziewczyny i nie komentowałabyś tego. Gdyby Ciebie to spotkało lub Twoją siostrę/córkę podeszłabyś inaczej do sprawy. Miej chociaż odrobinę szacunku dziewczynko. Miałam nie komentować, bo jest mi przykro gdy patrze na takie trudne sytuacje życiowe,ale jak widzę takie wścibskie osóbki to mnie krew zalewa. Peace.

Jesteś niepełnosprawna z tego co przeczytałam, no i musisz tak komuś dogryzać ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 21:23 przez szycha69.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 21:23:28

Cytat
malabonita


16 lat temu miałam operację. Sprawa jest trochę przedawniona, trudno będzie cokolwiek udowodnić, że to się stało tam, wtedy, nawet nie wiem kto konkretnie mi to zrobił.
Tak wiem, rodzice mogli zgłosić to od razu, ale myśleli o moim życiu i zdrowiu, a nie odszkodowaniu.
No właśnie do mnie dotarło,jak przeczytałam swoją wypowiedź. Zwracam honor.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 21:24:35

hm, po co ta cala dyskusja?
nie chcecie wplacac to nie wplacajcie, nie komentujcie, nie wyzuwajcie jej, nie ktore z was sa po prostu swiniami powiem wprost!

nie wiem ile w tym prawdy a ile nie, ale ja wierze w ludzi, jestem naiwna ok,
dziewczyna zglosila sie o pomoc, a wy szczujecie ja jak psa, sprawdzila cene ok pomylila sie, w czym problem? jest tylko czlowiekiem w ciezkiej sytuacji, kazdemu sie zdarzaja pomylki.
nie mowie ze od razu bede jej wplacac pieniadze, ale nie wyzywam jej od cyganow, zebrakow i calej reszty
Myslicie wy czasem? jak ona moze sie poczuc czytajac takie slowa, zastanowcie sie, nie dosc ze zycie ja poszkodowalo to jeszcze jakies bezmyslne baby ja obrazaja, nie podoba wam sie watek?! DO WIDZENIA! nikt wam nie kaze sie tutaj wypowiadac

forum jest dla wszystkich nie dla was najlepszych, kazdy ma problemy, pytania, a jak czytam nie ktore posty to szczerze chce mi sie rzygac! co sie w wami dzieje, nie mozna juz normalnie pogadac, wypowiedziec sie na jakis temat bo od razu czlowieka traktujecie jak jakas szmate do podlogi, zastanowcie sie czasem nad swoim zachowaniem.
dziewczyna wstawila watek zeby opisac swoja sytuacje i jeszcze was musi za to przepraszac? do czego szafa doprowadza ;/ ludzie coraz bardziej uwazaja sie za najlepszych i za pepki swiata.


szczerze ci wspolczuje, chcesz pogadac to napisz do mnie na priv, jestem chetna do pomocy i rozmowy z Toba, trzymaj sie cieplo. pozdrawiam

Cytat
szycha69

Weszłam tutaj przez przypadek. Gdy czytam Twoje wypowiedzi,sorry... Jest mi na prawdę Ciebie żal. Dziewczyny marzenie, wstawiła zdjęcia nóg. Kto chce to pomoże - proste. Chociaż okazałabyś trochę szacunku wobec tej dziewczyny i nie komentowałabyś tego. Gdyby Ciebie to spotkało lub Twoją siostrę/córkę podeszłabyś inaczej do sprawy. Miej chociaż odrobinę szacunku dziewczynko. Miałam nie komentować, bo jest mi przykro gdy patrze na takie trudne sytuacje życiowe,ale jak widzę takie wścibskie osóbki to mnie krew zalewa. Peace.
?

dokladnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 21:28 przez darix21.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 21:33:04

W takim razie czekam. Dawno się do nich zwracałaś?

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 21:48:38

Cytat
szycha69
Irja_Meiden:
Weszłam tutaj przez przypadek. Gdy czytam Twoje wypowiedzi,sorry... Jest mi na prawdę Ciebie żal.

Niepotrzebnie Ci żal :P

Cytat
szycha69
Chociaż okazałabyś trochę szacunku wobec tej dziewczyny i nie komentowałabyś tego. Gdyby Ciebie to spotkało lub Twoją siostrę/córkę podeszłabyś inaczej do sprawy. Miej chociaż odrobinę szacunku dziewczynko.
Wiesz spotkało mnie to: tak jak pisałam jestem niepełnosprawna.
Przy takim temacie zamieszczanym w necie na forum mam prawo myśleć i być podejrzliwa i wypowiedzieć się na ten temat.
I nie jestem dziewczynką, niestety, bo już trochę więcej lat na liczniku.

Cytat
szycha69
Jesteś niepełnosprawna z tego co przeczytałam, no i musisz tak komuś dogryzać ?

Osobiście uważam, że moje wypowiedzi były na pewno trochę mniej niegrzeczne niż część napisana przez innych wypowiadających się. Nie wyzywałam autorki od cyganów, możliwość oszustwa napisałam w trybie przypuszczającym. Tak - sarkazm był, niedowierzanie też, no cóż, jestem sceptyczką w takich sytuacjach.
Prawda jest taka, że oszustów jest wielu.

Propozycja nawiązania kontaktu z autorką - była szczera a nie sarkastyczna. Pomóc finansowo nie mogę i nie chcę, ale jeżeli ma potrzebę rozmowy czy nawiązania kontaktu z kimś o podobnym problemie - jak najbardziej.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 21:55:45

Cytat
Irja_Meiden
Cytat
szycha69
Irja_Meiden:
Weszłam tutaj przez przypadek. Gdy czytam Twoje wypowiedzi,sorry... Jest mi na prawdę Ciebie żal.

Niepotrzebnie Ci żal :P

Cytat
szycha69
Chociaż okazałabyś trochę szacunku wobec tej dziewczyny i nie komentowałabyś tego. Gdyby Ciebie to spotkało lub Twoją siostrę/córkę podeszłabyś inaczej do sprawy. Miej chociaż odrobinę szacunku dziewczynko.
Wiesz spotkało mnie to: tak jak pisałam jestem niepełnosprawna.
Przy takim temacie zamieszczanym w necie na forum mam prawo myśleć i być podejrzliwa i wypowiedzieć się na ten temat.
I nie jestem dziewczynką, niestety, bo już trochę więcej lat na liczniku.

Cytat
szycha69
Jesteś niepełnosprawna z tego co przeczytałam, no i musisz tak komuś dogryzać ?

Osobiście uważam, że moje wypowiedzi były na pewno trochę mniej niegrzeczne niż część napisana przez innych wypowiadających się. Nie wyzywałam autorki od cyganów, możliwość oszustwa napisałam w trybie przypuszczającym. Tak - sarkazm był, niedowierzanie też, no cóż, jestem sceptyczką w takich sytuacjach.
Prawda jest taka, że oszustów jest wielu.

Propozycja nawiązania kontaktu z autorką - była szczera a nie sarkastyczna. Pomóc finansowo nie mogę i nie chcę, ale jeżeli ma potrzebę rozmowy czy nawiązania kontaktu z kimś o podobnym problemie - jak najbardziej.

A ja akurat Cię jak najbardziej rozumiem. Z naciągaczami spotykam się często przy okazji swojej działalności. I tak, osoby niepełnosprawne były wśród nich również... I Twoje wątpliwości rozumiem i wcale się im nie dziwię.
I mały apel do tych, które wszystkie pytania inne niż ''jaki masz numer konta''traktują jak chamski atak - nie wiecie, kto te pytania zadaje i jaki ma w tym cel. Jesteście pewne, że nie ma możliwości i chęci pomóc, że być może jest w stanie dopomóc w zdobyciu legalnego dofinansowania a Wy możecie taka osobę zniechęcić?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oddam za darmo