Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:30:50

Cytat
aneska7589
Żal mi was. To jej kompleks a nie zabawa :/

Aneska, jesteś kolejną osoba, którą zapytam - skąd o tym wiesz? Serio wystarczy Ci przeczytanie czyjejś prośby, żeby w nią bez szemrania uwierzyć? I Dootii ma rację - coś za tanio... za podaną przez założycielkę wątku kwotę trudno jest implant zęba załatwić...

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:32:12

Gdyby to było tak tanio to sama bym się zastanawiała nad taką operacją!

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:33:43

Ja rozumiem ludzi chorych!widziałyście nogi Kasi?pewnie kotkowi albo rybce to już wszystkie by przelewały po 500zł

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:34:47

Przepraszam, sugerowałam się cennikiem tej kliniki, dopiero teraz doczytałam, że to cena w euro :(
http://klinika-brazylia.com.pl/cennik__plastyka_ciala/

Przepraszam za zamieszanie.

PS. Wstawiłam zdjęcia, jakby ktoś chciał zobaczyć.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:35:47

Cytat
domekw
Ja rozumiem ludzi chorych!widziałyście nogi Kasi?pewnie kotkowi albo rybce to już wszystkie by przelewały po 500zł

Jakiej znowu Kasi?

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:36:16

Cytat
Orioness
Cytat
domekw
Boże co za SU...i z was

Domekw, czemu tak nas nazywasz? Bo anonimowej osobie z netu nie chcemy kasy przelać bez potwierdzenia sytuacji? Znasz mnie i np. moją działalność pomocową? Chyba nie.
No dokładnie. Takie zbiórki są nielegalne,więc jak mam pomóc,zaufać osobie,która nie przestrzega prawa? Nie wierzę,że osoba z takim defektem, nie orientowała się w jaki sposób,zgodnie z prawem można zbierać pieniądze. Z resztą,gdzie ona szuka pomocy? Na Szafie,gdzie roi się od oszustek? domekw,wróć do rzeczywistości i nie obrażaj innych.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:40:34

Cytat
domekw
Ja rozumiem ludzi chorych!widziałyście nogi Kasi?pewnie kotkowi albo rybce to już wszystkie by przelewały po 500zł

Wiesz co? ja też rozumiem ludzi chorych bo SAMA JESTEM NIEPEŁNOSPRAWNA! Po wielu operacjach itd.

Ale to nie znaczy, że mam od razu komuś uwierzyć na słowo "bo tak napisał" i przelewać kasę! Przepraszam, że myślę i się zastanawiam *sarkazm*
I to na pewno od razu znaczy, że jestem bez serca a jakże!

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:41:18

Przepraszam, nie chciałam wywołać takiego zamieszania... Już nic, nieważne, dziękuję za każdą odpowiedź.
Przepraszam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 20:41 przez malabonita.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:42:00

Cytat
domekw
Ja rozumiem ludzi chorych!widziałyście nogi Kasi?pewnie kotkowi albo rybce to już wszystkie by przelewały po 500zł

Ja też mam serce i pomagam ludziom. I tak kotkom,też bym przelała, gdyby było to wiarygodne. Tak samo jej też bym wpłaciła kasę, gdyby podała link do swojej strony na fundacji bądź innej na oficjalnej platformie, którą nawet podałam. A nie na prywatne konto osoby, która zamieściła sobie jakiś wątek.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:42:25

Autorko błagam, chyba się domyślałaś, że nie każdy potulnie poleci robić przelew tylko, że co najmniej dyskusja się wywiąże...?

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:43:16

Cytat
malabonita
Przepraszam, nie chciałam wywołać takiego zamieszania... Już nic, nieważne, dziękuję za każdą odpowiedź.
Przepraszam.
No to ci napomagały...bezduszne stwory

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:44:22

Przykre, że masz takie nogi, ale za taką zbiórkę możesz sobie napytak biedy. A koszt implanta łydki to 7000 – 12000 PLN, a pyzatym to jest na pewno jakaś fundacja, która pomoże może jakaś lokalna ?

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:47:30

Cytat
domekw
Cytat
malabonita
Przepraszam, nie chciałam wywołać takiego zamieszania... Już nic, nieważne, dziękuję za każdą odpowiedź.
Przepraszam.
No to ci napomagały...bezduszne stwory

Domekw, nie jestem bezduszna. Dociekliwa, i owszem. I, jako że też jestem niepełnosprawna i działam w jednym z pomocowych stowarzyszeń, chciałam się dowiedzieć co nieco o jej sytuacji. Widziałaś gdzieś złośliwość i bezduszność w moich wypowiedziach? Przelałaś i czujesz się dobra. To nie znaczy, że inni są źli.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:48:10

Cytat
Irja_Meiden
Autorko błagam, chyba się domyślałaś, że nie każdy potulnie poleci robić przelew tylko, że co najmniej dyskusja się wywiąże...?

Nie. Wiedziałam, że więcej będzie hejtów, przykrych słów albo wyzywania od naciągaczy i cyganów. Przepraszam, nie umiem prosić o pomoc i chyba to widać. Nie liczyłam na cud, przepraszam, może chciałam po prostu jakiegoś zrozumienia, pocieszenia. Jestem uczciwa, zawsze to ja każdemu pomagam, nigdy nic nikomu nie ukradłam i nie miałam zamiaru teraz Was naciągać. Jakby ktoś chciał to by pomógł, chociażby rozmową. Dziękuję za uwagę, mimo wszystko.
Cytat
Orioness
Cytat
domekw
Cytat
malabonita
Przepraszam, nie chciałam wywołać takiego zamieszania... Już nic, nieważne, dziękuję za każdą odpowiedź.
Przepraszam.
No to ci napomagały...bezduszne stwory

Domekw, nie jestem bezduszna. Dociekliwa, i owszem. I, jako że też jestem niepełnosprawna i działam w jednym z pomocowych stowarzyszeń, chciałam się dowiedzieć co nieco o jej sytuacji. Widziałaś gdzieś złośliwość i bezduszność w moich wypowiedziach? Przelałaś i czujesz się dobra. To nie znaczy, że inni są źli.

Co chcesz o mnie wiedzieć? Możemy porozmawiać na priv.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 20:49 przez malabonita.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 20:50:02

Cytat
domekw
Cytat
malabonita
Przepraszam, nie chciałam wywołać takiego zamieszania... Już nic, nieważne, dziękuję za każdą odpowiedź.
Przepraszam.
No to ci napomagały...bezduszne stwory

jestem bezduszna, bo nie chcę wpłacać komu popadnie moich zarobionych pieniędzy? Równie dobrze mogę otworzyć okno i je wyrzucić :/

Autorko, prosisz o pomoc i dopiero jak wywiązała się dyskusja sprawdzasz cenę? Soryy ale jak dla mnie coś nie gra :/ ja najpierw sprawdziłabym cenę, myślałaś że nikt nie sprawdzi ceny?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oddam za darmo