Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:38:17

Witam!
Dziwnie i głupio mi o to prosić, ale nie mam do kogo zwrócić się o pomoc.
Od urodzenia mam problemy z biodrami. Za sobą mam dziesiątki operacji, a podczas którejś z kolei został uszkodzony nerw strzałkowy. Noga przestała mi rosnąć, później miałam usunięty kawałek kości. Koślawa stopa i tak dalej... Pół życia spędziłam w gipsie dlatego teraz moja lewa nóżka jest bardzo dużo chudsza od prawej. Wzmacniam mięśnie, ale w żaden naturalny sposób nie da się ich wyrównać, jest po prostu za słaba. Jest to moim największym kompleksem, marzę o tym żeby wreszcie były śliczne, równiutkie, żebym mogła latem chodzić w szortach i sukienkach. Tak - teraz, w te największe upały gotuje się w dżinsach. Nikt z moich znajomych moich gołych nóg nie widział.

Dowiedziałam się, że istnieje możliwość wstawienia implantów mięśni. Operacja nie jest stosunkowo droga, ale ja nie pracuję więc taka kwota nie jest dla mnie osiągalna.
Koszt to około 2-3 tysiące złotych (zależy od kliniki).

W sumie to nie wiem po co to piszę, nigdy nikogo nie prosilam o pomoc i zwyczajnie robić tego nie umiem :( Chciałabym prosić o wpłaty symbolicznej złotówki na konto. Nawet nie przyjmę od nikogo większej sumy.

Wiem, że pewnie zaraz mnie shejtujecie, ale mogę pokazać zdjęcia moich nóg i skany wszystkich dokumentów świadczących o mojej chorobie.

Pozdrawiam, Katarzyna.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:40:51

A próbowałaś korzystać z pomocy jakiejś fundacji?

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:41:51

jejku, trzymaj sie kochana;)

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:42:42

Ok ja tam Ci pomogę,,,mam serce

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:47:03

cyganie mają internet?
Takie zbiórki sa nielegalne a historia bardzo wątpliwa.

Pytanie kluczowe - dlaczego nie zwróciłaś sie do żadnej organizacji charytatywnej? przecież przez nie prowadzi sie takie zbiórki. może dlatego, ze to ściema???

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:49:55

Cytat
roksolana83
cyganie mają internet?
Takie zbiórki sa nielegalne a historia bardzo wątpliwa.

Pytanie kluczowe - dlaczego nie zwróciłaś sie do żadnej organizacji charytatywnej? przecież przez nie prowadzi sie takie zbiórki. może dlatego, ze to ściema???

Pewnie dlatego, że żadna fundacja jej nie zasoponsoruje takiego zabiegu, bo nie ratuje on ani życia ani nie wpływa na zdrowie. Jedynie koryguje wygląd.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:51:59

niewlasciwie podchodzisz do tematu.
To jest Twoje marzenie, prawda?

Wiec czemu jego nie zrealizujesz, a czekasz az my Ci podamy wszystko na tacy? Pracowac chyba mozesz? Do fundacji lub innej organizacji dzialajacej chararytatywnie na wlasnych nogach tez sie mozesz zglosic.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:52:15

Kaarioka, to nie fundacja sponsoruje, tylko darczyńcy. Fundacja udostępnia subkonto do wpłat. I, z mojego wieloletniego doświadczenia w działalności pomocowej, takie ''prywatne'' prośby są mocno wątpliwe i niewiarygodne...

Cytat
meow-meow
niewlasciwie podchodzisz do tematu.
To jest Twoje marzenie, prawda?

Wiec czemu jego nie zrealizujesz, a czekasz az my Ci podamy wszystko na tacy? Pracowac chyba mozesz? Do fundacji lub innej organizacji dzialajacej chararytatywnie na wlasnych nogach tez sie mozesz zglosic.

Nawet przez net albo telefonicznie może się zgłosić, przyślą jej do domu przedstawiciela fundacji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 19:53 przez Orioness.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:53:59

Dajcie spokój
złotówka to nie milion

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:54:15

"Wiem, że pewnie zaraz mnie shejtujecie, ale mogę pokazać zdjęcia moich nóg i skany wszystkich dokumentów świadczących o mojej chorobie. "

dziewczyny nie musicie być nie miłe. widać, że dziewczynie zależy, że chce pokazać pełną dokumentacje. Kto chce ten pomaga a nie, że ktoś od razu od cyganów nazywa?! Czasami myślę,że naprawdę nikt już tu z czystego serca nie moze poprosić o pomoc bo od razu cyganem/rumunem jest. Bez jaj...

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:54:30

Przepraszam, że zwróciłam się o pomoc. :(

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:54:39

Orioness to był skrót myślowy. W każdym razie sens taki, że nie liczyłabym na jakąkolwiek fundację w przypadku, bądź co badź, zabiegu korygującego wygląd.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:54:40

Cytat
kaarioka
Cytat
roksolana83
cyganie mają internet?
Takie zbiórki sa nielegalne a historia bardzo wątpliwa.

Pytanie kluczowe - dlaczego nie zwróciłaś sie do żadnej organizacji charytatywnej? przecież przez nie prowadzi sie takie zbiórki. może dlatego, ze to ściema???

Pewnie dlatego, że żadna fundacja jej nie zasoponsoruje takiego zabiegu, bo nie ratuje on ani życia ani nie wpływa na zdrowie. Jedynie koryguje wygląd.
Niby tak, jednak zdarzaja sie zbiorki, gdzie operacje sa dla estetyki wykonywane. Chodzi mi o osoby, ktore mialy jakies urazy, a ich skutki sa namacalne, widac je golym okiem.

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:55:37

po 1 dlaczego nie odezwiesz się do którejś z fundacji? po 2 skoro nie pracujesz, to czemu nie? Ja chciałam w liceum pomóc rodzicom finansowo to pracowałam po szkole + w weekendy. Chcieć=móc

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Pomóż mi spełnić moje marzenie.

08 sie 2013 - 19:56:04

Cytat
kaarioka
Cytat
roksolana83
cyganie mają internet?
Takie zbiórki sa nielegalne a historia bardzo wątpliwa.

Pytanie kluczowe - dlaczego nie zwróciłaś sie do żadnej organizacji charytatywnej? przecież przez nie prowadzi sie takie zbiórki. może dlatego, ze to ściema???

Pewnie dlatego, że żadna fundacja jej nie zasoponsoruje takiego zabiegu, bo nie ratuje on ani życia ani nie wpływa na zdrowie. Jedynie koryguje wygląd.
fundacje zajmują się różnymi sytuacjami, zabiegami plastycznymi też. A największa ściema w tej wypowiedzi jest taka, że implanty mięśni sa znacznie droższe - implant w łydce kosztuje od 8 do 12 tysięcy. Poza tym, zbiórkę można prowadzić indywidualnie po odpowiedniej rejestracji i zalegalizowaniu, założeniu specjalnego konta. A tu - czysta fuszerka. Sorki, ale ten wątek niczym się nie różni od żebrania cyganów - oni nawet lipne zaświadczenia wpychają pod nos. Sorki, ale jak na mnie to próba wyłudzenia i nie widzę żadnych dowodów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oddam za darmo