Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 365

Okaż serce dzieciakom i zdobąź wieszak pomalowany przez Twojego idola! :)

Akcja Malowany Wieszak to druga edycja akcji charytatywnej z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci organizowanej przez Grupę Szafa.pl we współpracy z Fundacją Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Akcja ta ma na celu zebranie jak największych funduszy na rzecz Fundacji, poprzez sprzedawane na aukcji internetowej w serwisie modowym Szafa.pl (pod adresem aukcja.szafa.pl) drewnianych wieszaków.


Aukcje: http://aukcja.szafa.pl/

Na aukcjach możecie zdobyć wieszaki pomalowane przez znanych i lubianych artystów, aktorów, blogerów, sportowców, modelki, polityków i wiele innych wspaniałych osobistości, którym nie jest obojętny los małych dzieci!

Zaangażowani w akcjęzły/b]
Michał Żebrowski, Justyna Steczkowska, Ewa Chodakowska, Doda, Piotr Adamczyk, Piotr Żyła, Marika, piłkarze Śląska Wrocław, najpopularniejsze blogerki modowe, finaliści The Voice of Poland, Kabaret Hrabi, serial Pierwsza Miłość, Afromental, Katarzyna Nosowska, Natalia Siwiec, Natalia Jaroszewska, Kaja Środka, Jacek Poniedziałek, Jacek Rozenek, Marcin Perchuć i Aneta Teodorczyk-Perchuć, Jakub Rzeźniczak, Dawid Kasperski, Krzysztof Pluskota, Piotr Pawłowski – Prezes Integracji, Joanna Jabłczyńska, Leszek Stanek, Ula Afro Fryc, Aneta Zając, Małgorzata Ostrowska, Michał Sobierajski, Natalia Sikora, Róża Thum, Elżbieta Łukacijewska, ZA Agencja aktorów i realizatorów filmowych, Anika Kluk - modelka Elite Model Management Paris i PH Models Vienna, Maciej Spadło – stylista Elle Polska, Karolina Gliniecka – blog Charlize Mystery, Stylowebuty.pl, Karolina Ościk – blog Cajmel, Oliver Vaimea - blog Vanitas.

Aukcja potrwa do 19 czerwca. Każdego dnia odkrywamy kolejne 9 wieszaków. :)

Dla osoby, która wylicytuje wieszak za najwyższą kwotę firma Acer sponsoruje nagrodę główną w postaci tableta Acer Iconia B1. Warto pomagać :)



Patronat medialny nad akcją objęli:
gazeta.pl
dlastudenta.pl
students.pl
niepelnosprawni.pl
raknroll.pl
lamode.info
siepomaga.pl



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-03 11:03 przez moderator.

Witam, GORĄCO POPIERAM AKCJE- AUKCJĘ MALOWANY WIESZAK! ale jakie było moje zdziwienie gdy nie mogłam wziąć nim udziału ???????????????????????
Nie wierzę w to po prostu !!!!! Jestem w szoku!
Czy ludzie nie korzystający z tego społecznościowego portalu są już skreśleni, totalnie spisani na straty?????????????
Nie zamierzam się do niczego logować podawać swoich danych i udostępniać ich osobom trzecim i puszczać je w tak zwany 'kosmos'. !! Bo sobie tego nie życzę.
Chętnie wsparłabym aukcję -czekam z niecierpliwością na wieszak Kasi Nosowskiej ale nie jest to możliwe wziąć w Waszej aukcji udziału. Jestem zażenowana, może i 99% społeczeństwa jest już zarejestrowanych w tym spisie ludności ale nikt i nic nie przymusi mnie do podłączenia się do tej grupy...

Czy jest szansa bym wzięła udział w aukcji bez FACEBOOKA ??????????? moze połączycie to z Allegro - wolnym od logowania się -bo jest funkcja 'koszyk' dostępna.



CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA ODPOWIEDŹ

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

aukcja MALOWANY WIESZAK SZOK i niedowierzanie