Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 734
Ostrzeżenia: 2/5

https://www.facebook.com/events/474958802578451/?ref=3


Pomóżcie Teqili !
Teqila to suczka amstaf. Ma 8,5 roku , sterylizowana, łagodna do ludzi, do innych psów- może być różnie, choć w tej chwili bywa,że na spacerach nie reaguje na inne psy. Potrzebuje bardzo pilnie domu!!! Zwracam się do Wszystkich, którzy mogliby pomóc!!! Próby znalezienia jej domu niestety nie powiodły się:(( Powodem oddania jej są sprawy osobiste właściciela...Nie będzie mógł jej trzymać w domu. Póki co, Teqila przebywa jeszcze z właścicielem, ale nie ma dużo czasu. Proszę o pomoc- los tej suni nie jest mi obojętny. Znam całą sytuację i wiem,że jeśli sunia nie znajdzie domu, może przejść za TM...Właściciel jest w stanie płacić na utrzymanie Teqili tzn, karma, weterynarz..Sunia uwielbia towarzystwo ludzi, jest pieszczochem, może tylko groźnie wygląda, ale naprawdę proszę mi wierzyć,że w stosunku do ludzi- dorosłych, jak i dzieci jest łagodnym psem. Spokojna w domu, nie nachalna, nie brudzi, nie niszczy, może zostać spokojnie w domu podczas nieobecności właściciela. Będę wdzięczna za pomoc!!! Teqila jest ogólnie zdrowym psem, ma od czasu do czasu problemy skórne- miała pobierane zeskrobiny z ucha- " średnio zaawansowana flora gronkowca i paciorkowca " Jest leczona.



Opis psa pochodzi od osoby nie znanej mi , trafiłam na tą stronę dzięki Fundacji Ast , którą staram się wspierać . Jest to zaufana fundacja ! Kocham bullowate i dlatego rozpowszechniam .

Już kiedyś czytałam gdzieś, że suczki amstaf są przekochane i bardzo wierne rodzinie. Ja niestety nie mogę mieć teraz psa, ale mam nadzieję, że znajdzie jakiś kochający dom.

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Tyle się nasłuchałam o tej rasie i pogryzieniach,że jak tylko mijam na ulice takiego psa to truchleję...

Ja bym nie wzięła.. miałam dobermankę i niby była potulna, spała głową na kolanach ale zdarzył sie incydent gdzie prawie rzuciła się na dziecko mojej kuzynki więc od tej pory nie ufam żadnym psom!!! A byłam jej pewna
Ale podbijam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-29 15:25 przez apolonja.

zweryfikowana
Posty: 734
Ostrzeżenia: 2/5

apolonja doberman dobermanem . To inna rasa . Nie można przez jedną sytuację oceniać wszystkich psów . Ludzie też gwałcą , mordują i co każdy jest zły ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-29 17:30 przez kasztankova.

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
kasztankova
apolonja doberman dobermanem . To inna rasa . Nie można przez jedną sytuację oceniać wszystkich psów . Ludzie też gwałcą , mordują i co każdy jest zły ?
Ale ludzie to nie psy. Nawet najbardziej potulnemu psu może coś strzelić do łba i może on zaatakować.

Cytat
moni1224
Cytat
kasztankova
apolonja doberman dobermanem . To inna rasa . Nie można przez jedną sytuację oceniać wszystkich psów . Ludzie też gwałcą , mordują i co każdy jest zły ?
Ale ludzie to nie psy. Nawet najbardziej potulnemu psu może coś strzelić do łba i może on zaatakować.

Tak jak i ludziom, ale niestety ich u nas nie usypiają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-29 19:49 przez Kathyu.

Cytat
Kathyu
Tak jak i ludziom, ale niestety ich u nas nie usypiają.
A szkoda...

zweryfikowana
Posty: 734
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
Nadzieja11
Cytat
Kathyu
Tak jak i ludziom, ale niestety ich u nas nie usypiają.
A szkoda...

Dokładnie .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc dla schroniska