Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 18:59:22

Nie mam pieniędzy na rozwijanie swoich talentów pochodzę z biednej rodziny.
Mój talent to malarstwo i jestem też uzdolniona muzycznie ale nie mam nic na czym mogłabym te talenty rozwijać jeżeli chcecie to możecie mi pomóc i nie chodzi mi o pieniądze tylko o jakieś przybory jeżeli macie a już ich nie używacie np.(ołówki,farby,bloki różnego formatu,płótna, cokolwiek ) będę bardzo wdzięczna.
Proszę też żeby komentarze dodawały osoby które biorą takie sytuacje na poważnie.

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 19:03:28

popytaj w swojej miejscowości może są jakieś darmowe instytucje,ktore inwstuja w uzdolnione dzieciaki

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 19:13:36

dziękuję za odp ale ja jestem ze wsi i raczej tutaj trudno jest o pomoc, a wiem to bo już próbowałam ludzie tutaj to by jeszcze od kogoś wzieli niż dali dlatego myślę że na świecie są ludzie co maja jeszcze serce i potrafią innych zrozumieć.

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 19:17:03

Zapytam chłopaka, on ma strasznie dużo takich różnych dziwnych rzeczy w domu xd (ołówki, farby) i sądzę, że z większości nie korzysta. A co do instrumentów muzycznych....hmmm mam chyba jakąs starą gitarę w domu, pewnie trzeba jej wymienić struny. Ale nie wiem czy jeszcze korniki jej nie zjadły;)

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 19:29:49

naprawdę dziękuje za wszystko jesteście kochani ;)

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 19:32:38

nie ma u ciebie jakiegos MCKiS albo MOSiR ? JA chodziłam na takie darmowe lekcje plastyki :) może się rozejrzyj :) Dałabym ci materiały ale wtedy zostane bez własnych :D

zweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 1/5

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 19:32:47

cos pomyslimy ;)zobacze co mam.

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 19:39:14

Cytat
nicolenkaa
nie ma u ciebie jakiegos MCKiS albo MOSiR ? JA chodziłam na takie darmowe lekcje plastyki :) może się rozejrzyj :) Dałabym ci materiały ale wtedy zostane bez własnych :D
:( nie ma ale dzieki za dobre intencje ;)

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 21:09:12

to może idź do szkoły plastycznej? :)

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 21:27:26

też o tym myślałam i może pójdę tylko pierwsze bym musiała zarobić bo wiadomo że do takiej szkoły na pewno będą potrzebne jakieś materiały, a rodzice mi pieniędzy nie dadzą bo nieraz to na chleb brakuje a co dopiero na przybory czy coś w tym stylu ale i tak dziękuje ;)

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 21:30:27

jak dla mnie to cała historia lekko naciągana, na chleb nie ma, a na internet jest?

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 21:36:22

Mieszkasz na wsi, a na wsi są GOKi (Gminny Ośrodek Kultury). Tam odbywają się zajęcia plastyczne, muzyczne itd. W swojej szkole popytaj o jakieś formy pomocy, idź do GOPSu (Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej) i tam również zapytaj o pomoc.

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 21:36:58

dziwna sprawa i mnie również coś w tej historii nie pasuje ;)
ale co tam, nie moja sprawa ;) życzę Ci żebyś miałą więcej możliwości bo pomóc CI nie mogę ;)

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 21:38:20

nie nie mam internetu i nikomu nie kazuje wierzyć w to co mówię, a mówię prawdę po prostu u koleżanki jestem a po za tym korzystam też z darmowej kawiarenki internetowej :(

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 21:43:44

masz kafejkę a nie ma żadnego GOKu? Słuchaj, skoro potrzebujesz takiej pomocy to daj mi numer telefonu do siebie. Chciałabym Ci pomóc i myślę, że nie trudno będzie się dowiedzieć coś o zajęciach bądź zapomogach. Skoro Tobie nie udało się dowiedzieć to może ja dam radę. Tylko nie mów, że nie masz żadnego telefonu. Ktoś z rodziny znajomych, jeśli nie Ty, napewno ma.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc ..