Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

gorący temat

Meble

30 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 21:48:26

Zgłoś się do fundacji Mam Marzenie http://www.mammarzenie.org/ na pewno Ci pomogą;) Powodzenia.
A nie, sorry, musiałabyś być chora, żeby się tam zakwalifikować. Poszukacji kontaktów do fundacji wspierających młode talenty, mnóstwo jest takich.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-13 21:49 przez Zuosnica.

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 21:52:11

Dzięki mam telefon ale nie mogę podawać go komuś kogo nie znam sorki bo wiesz to tak jak by ktoś tobie tak powiedział i co podałabyś ? no właśnie i w tym miejscu wiele osób przyzna mi rację.
Nie chciałam być nie miła i jeszcze raz dziękuję.

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 21:58:13

To jak ktokolwiek ma Ci pomóc? Adres podasz do wysyłki, czy do każdego z osobna będziesz przyjeżdżała?
Marnie wychodzi Ci kłamanie

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 21:58:14

No to podaj swój adres no to wyślemy ci takie rzeczy dla mnie ta historia jest trochę naciągana, myśle że chcesz wzbudzić współczucie i liczysz na pieniądze mimo że piszesz że nie, ale skoro chodzi ci tylko o takie rzeczy jak ołówki czy farby a nie pieniądze to podaj adres a osoby które chcą to pomoga, z jakiej jesteś miejscowości?
Chyba że adresu nie wysyłasz tylko numery konta;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-13 21:58 przez baczek1.

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 21:59:08

Cytat
didodi
Dzięki mam telefon ale nie mogę podawać go komuś kogo nie znam sorki bo wiesz to tak jak by ktoś tobie tak powiedział i co podałabyś ? no właśnie i w tym miejscu wiele osób przyzna mi rację.
Nie chciałam być nie miła i jeszcze raz dziękuję.
Wiesz co, nie chcę być niemiła, ale gdyby Tobie ktoś powiedział "proszę o instrumenty i przybory do malowania", to co, dałabyś? Wiadomo, że należy zachować zasadę ograniczonego zaufania. Zgłoś się do jakiejś fundacji, wtedy Twoja sytuacja będzie potwierdzona i więcej osób chętnie Ci pomoże.

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 22:00:55

Odezwij się do mnie na priw, chętnie pomogę :)
Pozdrawiam serdecznie!

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 22:03:47

Numeru telefonu nie dasz, a adres tak?

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 22:06:22

Cytat
meow-meow
Numeru telefonu nie dasz, a adres tak?

o tym samym pomyślałam,może rzeczywiście jest tak że pomocy potrzebujesz,ale za dużo jest teraz naciągaczy na każdym kroku żebym uwierzyła tak komuś na słowo.

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 22:06:30

Nie prawda . Może mieszka na takiej wsi co ja , głucha cisza , las i sarny mi pod oknem chodzą :)

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 22:09:13

Widzę ze nie potrzebnie się tu zarejestrowałam skoro macie takie komentarze dodawać i wyśmiewać się z biednych ludzi, wiesz co nie życzę ci żebyś przeżyła to co ja
a po za tym mieli dodawać komentarze tylko ci którzy na prawdę chcą pomóc przecież napisałam w 1 wpisie :(

Cytat
baczek1
No to podaj swój adres no to wyślemy ci takie rzeczy dla mnie ta historia jest trochę naciągana, myśle że chcesz wzbudzić współczucie i liczysz na pieniądze mimo że piszesz że nie, ale skoro chodzi ci tylko o takie rzeczy jak ołówki czy farby a nie pieniądze to podaj adres a osoby które chcą to pomoga, z jakiej jesteś miejscowości?
Chyba że adresu nie wysyłasz tylko numery konta;]

"Chyba że adresu nie wysyłasz tylko numery konta;]"

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 22:11:54

Cytat
nicolenkaa
to może idź do szkoły plastycznej? :)

w takiej szkole trzeba tyle hajsu wywalić na materiały, że nawet sobie nie wyobrażacie. chodziłam, więc wiem.
a co do tematu to niestety już nic mi nie pozostało :(

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 22:11:54

Ja trochę średnio w to wszystko wierze. Nigdy w życiu by mi nie przyszło na myśl - pójdę do koleżanki, skorzystam z internetu, zarejestruję się na stronie na której się dziewczyny wymieniają ubraniami i założe wątek na forum żeby ktoś mi pomógł :P
Jeśli to prawda to współczuję i życzę Ci powodzenia. Poszukaj jakiś informacji w internecie lub na stronach o podobnej tematyce :)

Powodzenia, pozdrawiam! :D

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 22:12:48

didodi, kto się z Ciebie wyśmiewa? Nie wiem na co liczyłaś, że napiszesz post, że są Ci potrzebne instrumenty i ludzie będą się zabijać żeby Ciebie wesprzeć? A skąd my możemy wiedzieć kim Ty jesteś i czy przypadkiem nie chcesz tych przedmiotów zhandlować? Ty nie ufasz nam na tyle, żeby podawać nam swój numer telefonu to nie licz na pełne zaufanie z naszej strony. Nikt w ciemno pomagał nie będzie bo głupich nigdzie nie sieją. Zweryfikuj się jakoś, wtedy będzie inna rozmowa.

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 22:13:02

Cytat
didodi
Widzę ze nie potrzebnie się tu zarejestrowałam skoro macie takie komentarze dodawać i wyśmiewać się z biednych ludzi, wiesz co nie życzę ci żebyś przeżyła to co ja
a po za tym mieli dodawać komentarze tylko ci którzy na prawdę chcą pomóc przecież napisałam w 1 wpisie :(

Cytat
baczek1
No to podaj swój adres no to wyślemy ci takie rzeczy dla mnie ta historia jest trochę naciągana, myśle że chcesz wzbudzić współczucie i liczysz na pieniądze mimo że piszesz że nie, ale skoro chodzi ci tylko o takie rzeczy jak ołówki czy farby a nie pieniądze to podaj adres a osoby które chcą to pomoga, z jakiej jesteś miejscowości?
Chyba że adresu nie wysyłasz tylko numery konta;]

"Chyba że adresu nie wysyłasz tylko numery konta;]"

nikt się z Ciebie nie naśmiewa ale każdy kto teoretycznie chce Ci pomóc,che też wiedzieć że nie oszukujesz,to chyba proste.trudno jest w dzisiejszych czasach uwierzyć komuś na słowo tym bardziej w internecie.

czasem moja mama dostaje z pracy różne bloki,flamastry,ołówki etc. zapytam jej jeśli takie rzeczy są Ci też potrzebne ;)

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 22:13:10

Są fundacje i stowarzyszenia pomagajace zdolnym biednym ludziom. Czemu najpierw tam nie pisałaś?
Przecież można wysłać do nich maila. Podać dane i poprosić o kontakt.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc ..