Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 22:17:35

Też mi śmierdzi kłamstwem. Adres dasz a telefonu już nie? Oczekujesz zaufania a sama nie ufasz? Przecież możesz wysłac numer na priv a nie podawac na forum.

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 22:17:43

Autorka wyraźnie napisała, że mają się wypowiadać Ci, którzy wezmą te słowa na poważnie. Nie rozumiem dlaczego doszukujecie się jakiegoś podstępu i kłamstwa...Przeciez nie chodzi tutaj o to zeby komuś dogadać, temat jest zupełnie inny. Jeżeli ktoś zechce pomóc wtedy na pewno autorka poda adres na priv. Poza tym znam takie sytuacje, że w domu internet jest, ale rodzicom jest ciężko wiązać koniec z końcem. Być może internet ma brat/siostra którzy już pracują..Różne są sytuacje. Wyraźnie też jest napisane, że chodzi o NIEPOTRZEBNE PRZYBORY a nie o pieniądze. Czy na prawdę nie ma już w niektórych osobach współczucia i chęci pomocy? Ciagle ktoś doszukuje się jakiegoś oszustwa... :/
ja również postaram sie poszukać kilku rzeczy. Sama zajmowałam się malarstwem, ale teraz nie mam na to czasu :(
Pozdrawiam.

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 22:29:33

Cytat
didodi
Widzę ze nie potrzebnie się tu zarejestrowałam skoro macie takie komentarze dodawać i wyśmiewać się z biednych ludzi, wiesz co nie życzę ci żebyś przeżyła to co ja
a po za tym mieli dodawać komentarze tylko ci którzy na prawdę chcą pomóc przecież napisałam w 1 wpisie :(

Cytat
baczek1
No to podaj swój adres no to wyślemy ci takie rzeczy dla mnie ta historia jest trochę naciągana, myśle że chcesz wzbudzić współczucie i liczysz na pieniądze mimo że piszesz że nie, ale skoro chodzi ci tylko o takie rzeczy jak ołówki czy farby a nie pieniądze to podaj adres a osoby które chcą to pomoga, z jakiej jesteś miejscowości?
Chyba że adresu nie wysyłasz tylko numery konta;]

"Chyba że adresu nie wysyłasz tylko numery konta;]"
W żaden sposób się z Ciebie nie wysmiewam, nie widze zadnego komentarza który by wysmiewał, pisze co uważam, nie chcesz podać numeru telefonu ani adresu to jak ktos ma ci pomóc, dziwne to wszystko

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 22:41:36

Ja za to nie rozumiem tych, ktore bronia autorki. Dobre serce, dobrym sercem, ale potem nie narzekajcie, ze Was 4 litery bola, bo ktos Was oszukal.
Autorka nie ufa nam, wiec my mamy prawo nie ufac jej i sprawdzic, czy rzeczywiscie potrzebuje pomocy, czy nie. Nikt jej niczego na tym forum zapewne nie pozaluje, jezeli to okaze sie prawda (ze jest biedna). Tylko niech da jakis ku temu dowod, bo poki co, to wszystko jest grubymi nicmi szyte.

A potem wyjdzie kolejny watek typu: Panna zbierala na ubranka dla dziecka, wiec jej oddalam, okazalo sie, ze sprzedaje je na alledrogo.

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 22:47:55

Cytat
meow-meow
Ja za to nie rozumiem tych, ktore bronia autorki. Dobre serce, dobrym sercem, ale potem nie narzekajcie, ze Was 4 litery bola, bo ktos Was oszukal.
Autorka nie ufa nam, wiec my mamy prawo nie ufac jej i sprawdzic, czy rzeczywiscie potrzebuje pomocy, czy nie. Nikt jej niczego na tym forum zapewne nie pozaluje, jezeli to okaze sie prawda (ze jest biedna). Tylko niech da jakis ku temu dowod, bo poki co, to wszystko jest grubymi nicmi szyte.

A potem wyjdzie kolejny watek typu: Panna zbierala na ubranka dla dziecka, wiec jej oddalam, okazalo sie, ze sprzedaje je na alledrogo.

w obecnych czasach nic mnie nie zdziwi.
zresztą ludzie pewnie nie wysłaliby swoich sprzętów użytych, tylko kupili nowe a potem pyk, portal konkurencja i zarobek gotowy.
niech nawet każda szafowiczka wysłała paczkę kredek, wtedy miałabyś kilknaście tysięcy pudełek kredek.

kochani proszę o pomoc każdego

13 mar 2013 - 22:56:13

pisz na priv chętnie pomogę

kochani proszę o pomoc każdego

14 mar 2013 - 12:28:25

A ja cię znam ;) i chętnie pomogę ;)a po za tym sama szukam też przyborów plastycznych i chętnie jak ktoś mi da to się z tobą podzielę i nie zwracaj uwagi na te durne komentarze, bo dodają je dziewczyny które pojęcia o życiu nie mają ;) pisz na priv

kochani proszę o pomoc każdego

15 mar 2013 - 22:39:28

Cytat
didodi
nie nie mam internetu i nikomu nie kazuje wierzyć w to co mówię, a mówię prawdę po prostu u koleżanki jestem a po za tym korzystam też z darmowej kawiarenki internetowej :(

naprawdę "nie kazujesz?" miło z twojej strony :P

kochani proszę o pomoc każdego

15 mar 2013 - 23:28:05

Cytat
mzap88
Cytat
didodi
nie nie mam internetu i nikomu nie kazuje wierzyć w to co mówię, a mówię prawdę po prostu u koleżanki jestem a po za tym korzystam też z darmowej kawiarenki internetowej :(

naprawdę "nie kazujesz?" miło z twojej strony :P
O, widzę ktoś podłapał styl pisania Pauliny K. :)
Czyli to jednak jest zaraźliwe.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

kochani proszę o pomoc każdego

16 mar 2013 - 00:02:27

Cytat
mikusia6
A ja cię znam ;) i chętnie pomogę ;)a po za tym sama szukam też przyborów plastycznych i chętnie jak ktoś mi da to się z tobą podzielę i nie zwracaj uwagi na te durne komentarze, bo dodają je dziewczyny które pojęcia o życiu nie mają ;) pisz na priv

i tylko po to autorko założyłaś drugie konto żeby napisać ten post? Teraz to i ja już wiem, że ściemniasz :) nieładnie

kochani proszę o pomoc każdego

16 mar 2013 - 00:07:19

Kurcze..ja nic takiego nie mam ;/

kochani proszę o pomoc każdego

16 mar 2013 - 00:11:37

ile masz lat? mogłabyś komus dziecka przypilnować czy inna drobną pracę zrobić, na wsi zawsze coś jest do roboty to i pieiążki byś miała na własne zachcianki

kochani proszę o pomoc każdego

16 mar 2013 - 00:14:39

Cytat
mikusia6
A ja cię znam ;) i chętnie pomogę ;)a po za tym sama szukam też przyborów plastycznych i chętnie jak ktoś mi da to się z tobą podzielę i nie zwracaj uwagi na te durne komentarze, bo dodają je dziewczyny które pojęcia o życiu nie mają ;) pisz na priv


Hehehe, żałosne. Kolejna ściemniara.

kochani proszę o pomoc każdego

16 mar 2013 - 00:17:02

Cytat
martischa
Cytat
mikusia6
A ja cię znam ;) i chętnie pomogę ;)a po za tym sama szukam też przyborów plastycznych i chętnie jak ktoś mi da to się z tobą podzielę i nie zwracaj uwagi na te durne komentarze, bo dodają je dziewczyny które pojęcia o życiu nie mają ;) pisz na priv

i tylko po to autorko założyłaś drugie konto żeby napisać ten post? Teraz to i ja już wiem, że ściemniasz :) nieładnie
Racja, IP nie ukryjesz przed modem-martiżą :I

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc ..