Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fundacja

14 mar 2013 - 19:23:42

Chyba autorce chodzi o to, że może się utrzymać z prowadzenia Fundacji... Da się, bo kasa, którą możesz ładować w fundację, czy to z kasy publicznej, czy to z własnej, może iść na koszty administracji, czyli utrzymania pracowników, wolontariuszy, biura itd.
Ale ja właśnie zaczynam się rozkręcać w Fundacji, która dopiero zaczyna raczkować i uwierz mi, wcale to nie jest proste. Z naszym poziomem biurokracji, jaki mamy w naszym pięknym kraju, sama, bez doświadczenia ani wiedzy możesz mieć prze-sra-ne.

Fundacja

14 mar 2013 - 19:27:56

Fundacja to niezły sposób na życie, niby bardzo leży ci na sercu los starych koni, które mają trafić do rzeźni, lub jakiegoś ciężko chorego dziecka, któremu pilnie potrzebna jest bardzo droga kuracja. Wiadomo, twoje serce przepełnione jest miłosierdziem ale fundacja potrzebuje prezesa, sekretarki, transportu, pomieszczenia a to wszystko kosztuje, więc najpierw trafiają pieniądze z datków i dobroczyńców do twojej kieszeni a na końcu do osoby, konia w potrzebie, taka jest idea fundacji.

Fundacja

14 mar 2013 - 19:29:10

Cytat
MaszaGudicz
...więc najpierw trafiają pieniądze z datków i dobroczyńców do twojej kieszeni a na końcu do osoby, konia w potrzebie, taka jest idea fundacji.

Absolutnie się nie zgadzam.

Fundacja

14 mar 2013 - 21:57:53

Cytat
miruker
Cytat
MaszaGudicz
...więc najpierw trafiają pieniądze z datków i dobroczyńców do twojej kieszeni a na końcu do osoby, konia w potrzebie, taka jest idea fundacji.

Absolutnie się nie zgadzam.

A ja, niestety, częściowo tak. Spotkałam się już z osobami, które w prywatnych rozmowach wcale nie ukrywały, że zakładaja fundację właśnie po to, żeby coś z tego mieć.

Fundacja

28 mar 2013 - 23:28:11

To nie jest tak że ja chcę na fundacji zarabiać krocie tylko uważam że założenie fundacji wymaga całodniowej pracy pozyskiwanie darczyńców etc. i po prostu nie miałabym czasu by zarobić na dom dziecko i dlatego pytałam o zysk.

Chciałabym pomagać samotnym matką które są w złej sytuacji i nie mają na kogo liczyć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc ..