Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:41:23

ja zawsze zostawiam przy śmietniku takie paczki - bardzo szybko znikają

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:41:45

Ja gdzieś czytałam, że te ciuchy z pojemników PCK rzeczywiście trafiają do lumpeksów. Ale to nie jest tak, że właściciel lumpeksu sobie odbiera darmowe ciuszki i tylko zarabia, tylko PCK sprzedaje te ubrania lumpeksom i w zamian otrzymuje kasę na to, co jest im faktycznie potrzebne. Ile w tym prawdy? Nie wiem.

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:43:58

Ja dodawałam kilka razy ogłoszenie na tablicy i gumtree, że oddam ciuszki za złotówkę. I co? Jestem zniesmaczona zachowaniem "najbardziej potrzebujących"...

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:49:27

tablica, caritas

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:56:09

Cytat
xxRoSeSxx
dziewczyny ,wrzućcie na luz ! :D Przeciez widać ze słowo BIEDACZKI jest w cudzysłowie, więc napisane jest żartobliwie i z ironią.

Dziewczynie chodzi o "biedaczki" które wezmą daną rzecz za darmo a dwa dni później wystawią ją np. tutaj za niemałą kasę :D (chyba dobrze rozumiem aluzję)
Dokładnie, zluzujcie majty.

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 17:06:27

Cytat
sol38
ktoś napisał oddaj do domu dziecka nie licz na to że tam te ciuchy będą nosic wychowankowie cudownie szczere Panie same je zatrzymają podłosc ludzka nie zna granic a tym bardziej w Polsce:)

nie zgodzę się z tym , ja oddałam , dzieci mi bardzo dziękowały i jestem pewna w 100 % że w nich chodzą

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 17:08:52

strona darmobranie . pl polecam, pomoglam przez ten portal rodzinie na swieta.

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 17:11:13

Cytat
m13081987
oddaj do domu dziecka w swoim mieście, ja tak robię
7

dobry pomysł!

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 17:13:08

też bym chętnie oddała taką pakę rzeczy dla potrzebujących. Tylko własnie. Czy faktycznie jest tak, że te caritasy itp dają to tym potrzebującym?;/ Myślałam o domu dziecka, bo mam sporo ubranek dziecięcych jednak tam mogą przyjmować tylko nowe ubranka...
Z mojego bliższego i dalszego sąsiedztwa niestety nie znam osób potrzebujących, raczej każdy sobie radzi.
wystawiać za darmo na portalach też nie chcę, bo nie wierzę, że trafią w ręce osób naprawdę potrzebujących.. ;]

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 17:13:23

Nie mow, ze z caritasu ida ubrania do sh.
Oddsaj do domu dziecka

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

02 mar 2013 - 15:56:35

Napisałam bezpośrednio do dyrekcji Domu Samotnej Matki i bardzo chętnie przyjmą wszystko co tylko uda mi się zgromadzić.
Gdyby ktoś chciał dołączyć i jest z okolic Lublina to śmiało ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obowiązek szkolny sześciolatków.