Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 13:59:52

Wystawić możesz na gumtree albo tablicy. Tyle, że ja wystawiłam część książek "za darmo" i mnóstwo osób pyta czy im nie wyślę jeszcze za darmo (w sensie zapłacę za paczkę).

Inną opcją jest wystawienie na aukcjach dla WOŚP - wylicytowana kwota trafia na konto Wielkiej Orkiestry.

A jak nie to w okolicy poszukaj Domów Dziecka, Samotnej Matki, schronisk dla kobiet czy czegoś podobnego, tam się na pewno ucieszą z ciuszków.

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:00:03

Wiara czyni cuda

Fundacja Pomóc Więcej znajdz gł strony tam sie dowiesz;)

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:01:14

Cytat
PastwaLosu
z caritasu nie oddają do lumpa tak jak i w mops-ie wiem bo zna osoby którę tam chodza po ubrania i sama tez tam oddaje jak nie mam komu:) a jak wystawisz na tych bezpłatnych portalach to tak czy tak ktos może na handel wziąść:/

z reszta poczekaj 5 min to i tutaj "biedaczki" zasypią Ci skrzynkę hehe :P

Strasznie irytująca odpowiedz moze te'' Biedaczki '' napewno maja wiecej rozumu od Ciebie !

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:03:06

najlepiej oddać do MOPS-u, sama też w zeszłym roku oddałam tam mnóstwo ciuchów i wiem, że trafiły do potrzebujących

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:04:31

Cytat
czarnulka1000
Cytat
PastwaLosu
z caritasu nie oddają do lumpa tak jak i w mops-ie wiem bo zna osoby którę tam chodza po ubrania i sama tez tam oddaje jak nie mam komu:) a jak wystawisz na tych bezpłatnych portalach to tak czy tak ktos może na handel wziąść:/

z reszta poczekaj 5 min to i tutaj "biedaczki" zasypią Ci skrzynkę hehe :P

Strasznie irytująca odpowiedz moze te'' Biedaczki '' napewno maja wiecej rozumu od Ciebie !

dziewczyny ,wrzućcie na luz ! :D Przeciez widać ze słowo BIEDACZKI jest w cudzysłowie, więc napisane jest żartobliwie i z ironią.

Dziewczynie chodzi o "biedaczki" które wezmą daną rzecz za darmo a dwa dni później wystawią ją np. tutaj za niemałą kasę :D (chyba dobrze rozumiem aluzję)

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:04:37

Cytat
namietnazakupoholiczka
Cytat
PastwaLosu
z caritasu nie oddają do lumpa tak jak i w mops-ie wiem bo zna osoby którę tam chodza po ubrania i sama tez tam oddaje jak nie mam komu:) a jak wystawisz na tych bezpłatnych portalach to tak czy tak ktos może na handel wziąść:/

z reszta poczekaj 5 min to i tutaj "biedaczki" zasypią Ci skrzynkę hehe :P


o jaka miła i bogata dziewczynka ;]

nie jestm ani miła ani bogata:D

tyle tutaj na szafie było juz akcji z handlarami które żebrały o ubrania a później wystawiały pod innymi nickami:)

lubię widzieć komu oddaje ubranka np po córci które nieżadko tez dostaję i lubię jak ktos się naprawdę z nich cieszy i dziecku później zakłada, nie jest mi żal choć mogła bym sprzedac na szafie lub szafce i sobie "zarobić":)
tak roses rozumiesz aluzję:) ale wiesz uderz w stół... pozdrawiam, już tu nie wchodze :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-01 14:05 przez PastwaLosu.

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:06:52

Cytat
PastwaLosu
z caritasu nie oddają do lumpa tak jak i w mops-ie wiem bo zna osoby którę tam chodza po ubrania i sama tez tam oddaje jak nie mam komu:) a jak wystawisz na tych bezpłatnych portalach to tak czy tak ktos może na handel wziąść:/

z reszta poczekaj 5 min to i tutaj "biedaczki" zasypią Ci skrzynkę hehe :P

ojej widzę że, Ciebie to nawet na szkołę nie stać. wziąśćczy wziąć wieśniaro biedaczko.

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:07:20

Oddaj je naprawde potrzebujacym, jesli masz dobre serce to tak zrob, jesli nie to daj to na handel komus.

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:07:55

MOze poprostu do domu dziecka zanies

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:11:46

A propos biedaczek: niestety wystawiając gdziekolwiek w inernecie ciuszki za darmo trzeba się liczyć z tym, że ubranie nie trafi do osoby potrzebującej, ale np do właściciela lumpeksu, albo kogoś kto handluje ubraniami przez net.

Dlatego polecam aukcje WOŚP (sama wystawiłam tam książki i ubrania) albo odniesienie osobiście do jakiegoś ośrodka.

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 1/5

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:13:27

Cytat
lena04
a nie masz w poblizu kogos znajomego biednego, ktorego ucieszylaby taka paczka ubran?

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:13:30

Zadzwoń do domu dziecka który jest najbliżej Twojej miejscowości i im oddaj, też tak kiedyś zrobiłam i tak się cieszyli :)

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:15:15

dlatego podałam nazwy fundacji które potrzebują ubranek;)

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:16:23

tablica . pl
gratka . pl
gumtree . pl

CHCĘ POMÓC. ZA DARMO.

01 mar 2013 - 14:18:39

ktoś napisał oddaj do domu dziecka nie licz na to że tam te ciuchy będą nosic wychowankowie cudownie szczere Panie same je zatrzymają podłosc ludzka nie zna granic a tym bardziej w Polsce:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obowiązek szkolny sześciolatków.