Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

11 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 394
Ostrzeżenia: 1/5

Witam wszystkich o dobrych sercach i zapraszam do wzięcia udziału w akcji!!!! ;)
Poświęcając chwilkę czasu dziennie można zrobić wiele dobrego! ;) A mianowicie wesprzeć schroniska i potrzebujące w nich psiaki! ;)


Plan jest takizły/color]
Wchodzimy na stronkę i klikamy WYBIERZ PSA, po czym nie klikamy od razu NAKARM tylko otwieramy w nowych kartach każdego pieska po kolei i dopiero gdy wszystkie okienka są otwarte dokarmimy każdego psiaka z osobna, a nie tylko jednego ;) W ten sposób pomożemy większej liczbie zwierzaczków ze schroniska i na święta dostaną one duuuuużo karmy! ;)



Z góry przepraszam za umieszczenie linku, ale w ten sposób chce ułatwić udział w akcji! ;) Jeżeli jest to zły dział proszę o przeniesienie! ;)


http://tablica.pl/nakarm-psa/



<moderacja - drobna korekta tytułu>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-13 11:51 przez moderator.

większość piesków ma niestety dopiero 1procent.

niezweryfikowana
Posty: 529
Ostrzeżenia: 1/5

siostra mi mówiła że w tym roku zamiast paczek z prezentami dla siebie dzieci kupują jedzonko dla pieskow i przekażą schronisku

coś godne pochwalenia ;))

zweryfikowana
Posty: 869
Ostrzeżenia: 1/5

Wklejajcie link na portale społecznościowe:)

Ja też dołączam się do akcji

zweryfikowana
Posty: 869
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
xjaga
siostra mi mówiła że w tym roku zamiast paczek z prezentami dla siebie dzieci kupują jedzonko dla pieskow i przekażą schronisku

coś godne pochwalenia ;))
Ale fajnie:) ja też tak chcę:)

ja też będę klikać codziennie ;)
W tamtym roku też miałam ta strone w ulubionych i dokarmiałam :)

Cytat
mloda_kb
Cytat
xjaga
siostra mi mówiła że w tym roku zamiast paczek z prezentami dla siebie dzieci kupują jedzonko dla pieskow i przekażą schronisku

coś godne pochwalenia ;))
Ale fajnie:) ja też tak chcę:)

Mam inne zdanie co tego tylko tyle powiem.

Wszystkie nakarmione :D Wspaniała sprawa :)

nakarmione! :) klikam też na pustą miskę na stronie poomoc.pl- ustawiłam sobie jako stronę startową i codziennie pomagam klikami nie tylko pieskom :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Korki Plastikowe. Pomoc dla Stasia!