Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

1% - ZA DARMO

03 lis 2012 - 19:54:36

Czesc dziewczyny,

Częśc z Was wie, ze mam dziecko niepełnosprawne- nie urywam tego- to zaden wstyd.
Moje ma autyzm.
Wiem, ze jest wiele dzieci bardziej potrzebującyhc- bez kończyn, z porażeniem mózgowym, uposledzone..
Ale..
Moje jest dla mnie najwazniejsze. Oddałabym wszystko zeby wyzdrowiał. ok 20% dzieciom udaje się wyjsc z autyzmu na tyle, ze nie widac oznak choroby.
Przez 3 lata leczyłam go z własnych pieniędzy - suplementacja, homeopatia, zdrowa żywność, 3 lekarzy, specjalne proszki, zabawki edukacyjne, terapie to wielotysięczny koszt miesięcznie.
Do tej pory jakos dawalismy radę. Nie zdawałam sobie jednak sprawy ze autyzm to taka kosztowna choroba.
Przekroczylismy juz 200 tys i nie wiem czy jestesmy na półmetku chociaz.
Mimo to nie chce pieniędzy ( w postaci wpłat czy darowizn) - bo jak pisałam- jest wiele innych bardziej potrzebujacych dzieci.
Zanim dowiedziałam się że moj maluch jest chory pomagałam innym : dawałam jakies datki, oddawałam fajne ciuszki, wpisaywałam 1% w PIT-cie.
I nagle ... bum. Diagnoza.
I teraz my potrzbujemy pomocy. Ale takiej która innych nic nie kosztuje.
Wpisania w PIT w rubryczce 1% mojego malucha.
To Państwo daje te pieniadze, nie składający PIT, więc nie mam wyrzutów sumienia.
Państwo pieniążków na leczenie dzieci aytystycnzych nie daje wcale lub niewielkie kwoty.
Ja nie korzystam z nich wcale.
Ale 1% to nie darowizna, czy sponsoring, więc bardzo nam na tym zalezy.
Moge sie jakos odwdzięczyc: robię fajny handmade, mogę przepisywac teksty, mogę pomóc w nagielskim, biologii, matematyce, oddac ciuszki..
Bylabym wdzięczna gdyby znalzły się fajne osoby zainteresowane - chyba tak to trzeba nazwac - wolontariatem polegającym na pozyskiwaniu osob które wpisałyby mojego maluszka w swoj PIT w 1%.
Wiem ze to jeszcze troszkę czasu, ale od stycznia rozliczają sie firmy a one moga najwięcej dlatego piszę do Was juz dzis.
Prosze Was dziewczyny o pomoc :)

Dzięki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-03 19:55 przez Ihwe.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

1% - ZA DARMO

03 lis 2012 - 20:01:04

Już obiecałam 1 % dla chorego dziecka na fund.Zdążyć z pomocą, ale mam nadzieję,że znajdą się szafiarki którym to nie będzie obojętne, a swoim postem choć podbiję.

ale na wszelki wypadek wrzuć mi też na priv



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-03 20:18 przez PaniGami.

1% - ZA DARMO

03 lis 2012 - 20:03:25

moj maluch tez jest w "Zdążyć z pomoca" . Zainteresowanym podam link na priv :)

1% - ZA DARMO

03 lis 2012 - 20:05:23

Podaj na priv konkretne dane może pomogę:)

1% - ZA DARMO

03 lis 2012 - 20:08:10

wyslij mi linka, tylko bardzo prosze o przypomnienie w przyblizonym terminie rozliczan

zawsze noze pity calej mojej rodziny do rozliczenia wiec w kazdym bede mogla wpisac Twojego synka :)

1% - ZA DARMO

03 lis 2012 - 20:12:56

mnie też daj:)

1% - ZA DARMO

03 lis 2012 - 20:36:34

czy któras jeszcze mogłaby mi pomoc? ODwdzięczę się :)

1% - ZA DARMO

03 lis 2012 - 20:39:06

podaj wszystko na priv

1% - ZA DARMO

03 lis 2012 - 20:41:45

podaj na priv

1% - ZA DARMO

03 lis 2012 - 20:45:52

napisz mi na priv :)

1% - ZA DARMO

03 lis 2012 - 21:55:42

czy ktora z Was mogłaby nam jeszcze pomoc? :)

1% - ZA DARMO

03 lis 2012 - 22:04:43

Kurcze ale bym chciala pomoc ale ani nie zarabiam na siebie ani nic wiec moze w przyszlosci bede w stanie pomoc jakiemus choremu dziecku.
Kurcze ale bym chciala pomoc ale ani nie zarabiam na siebie ani nic wiec moze w przyszlosci bede w stanie pomoc jakiemus choremu dziecku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-03 22:05 przez annosy.

1% - ZA DARMO

03 lis 2012 - 22:12:55

jeżeli to nie ściema<a mam nadzieję że nie!> to wkurza mnie to że nasipolitycy mają na wszystko a takie dzieciaki sąpomijane. Swoją drogą musicie być bogaci skoro wydaliście 200 tys już na leczenie. Podaj wszystkie namiary na priv.

1% - ZA DARMO

03 lis 2012 - 22:18:18

Również prosiłabym na priv dane :)

1% - ZA DARMO

03 lis 2012 - 22:18:37

nie moge na razie pomóc bo nie zarabiam, ale podobijam temat :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc dla skatowanego psa - uwaga mocne !!!