Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 1/5

schronisko-potrzebuję pomocy

25 lis 2011 - 23:58:38

Hej :) bardzo kocham zwierzęta i od lat staram się im pomagac jak najbardziej mogę,
teraz wiadomo-idzie zima, właścicielom trudniej zapewnic dobre warunki
wszystkim zwierzakom. Postanowiłam im pomóc i zorganizwac zbiórkę z całej Polski :)

Aktualnie w schronisku najbardziej potrzebne są:
• mokra i sucha karma dla psów i kotów
• specjalistyczna sucha karma (np. niskobiałkowa, problemy gastryczne, itp.)
• mokra i sucha karma dla maluchów – kociąt i szczeniąt
• podkłady higieniczne, lignina
• budy
• smycze, obroże, szelki dla psów i kotów (nowe lub używane)
• ubranka dla kotek i suk zakładane po sterylizacji lub operacji
• kubraczki dla psów na zimę


Przyjmujemy też darowizny w formie pieniężnej. Statut naszego stowarzyszenia w § 8 określa jako jeden z naszych celów:

1. Niesienie pomocy zwierzętom szczególnie potrzebującym:

a/ przebywającym w schroniskach dla bezdomnych zwierząt, w szczególności w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Sosnowcu

Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami "Nadzieja na Dom"
41-216 Sosnowiec
ul. Dojazdowa
PKO BP SA
65 1020 2313 0000 3102 0402 7082

Jeśli możecie Państwo podarować zwierzętom w/w rzeczy prosimy o wiadomość ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja))
lub telefon 501 245 892 lub 694 168 129 a my niezwłocznie skontaktujemy się.


mam prośbę do wszystkich szafowiczek, jeżeli macie jakieś niepotrzebne już karmy, smycze, legowiska, koce, i inne rzeczy, które przydałyby się zwierzakom w schroniskach dajcie znac w wiadomości prywatnej do mnie. O pieniądze oczywiście nie piszę, ponieważ jak wiadomo, nie znamy się i każdy mógłby mnie posądzic o wyłudzanie, więc jeśli jest ktoś kto mógły podarowac jakies pieniążki zwierzakom to tu wyżej są dane konta schroniska i wrzuce Wam jeszcze link schroniska, na rzecz którego zbieram :)

http://www.schronisko. sosnowiec.pl/index.php?id=9
[usuńcie spację przed sosnowiec]

z góry dziękuję za zainteresowanie :)
pomocy odezwijcie się



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-26 00:03 przez kuurczak.

schronisko-potrzebuję pomocy

26 lis 2011 - 00:03:44

kocham psy i chciałabym żeby wszystkie były szczęśliwe , ale nic nie mam z tych rzeczy , ja mojemu psu kupuję karmę 1 kg na 3-4 tyg bo to mały pies , :(

schronisko-potrzebuję pomocy

26 lis 2011 - 00:08:15

u mojej córci w przedszkolu w Jaworznie trwa właśnie akcja nakarm zwierzaka. stoi pudło i rodzice i dzieciaczki wrzucają potrzebującym zwierzaczkom karmy i wszystko co potrzebne. uzbierał się już caly wielki karton a akcja trwa do 30 listopada:) podejrzewam że to właśnie na to schronisko w sosnowcu.

zweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 1/5

schronisko-potrzebuję pomocy

26 lis 2011 - 00:08:28

no ja staram się pomagac jak mogę :)
ostatnio myślałam, w Polsce jest ok 2,5mln mieszkańców
gdyby każdy przeznaczył 1zł na schronisko, to ile by mieli pieniedzy dla zwierzaków

schronisko-potrzebuję pomocy

26 lis 2011 - 00:10:46

koce bez sensu na zimę. zmoczy się toto i zamarznie. lepiej w słomę zainwestować i psom budy wyłożyć, to przynajmniej grzeje i nic się z nią nie stanie. najlepsza ściółka;)

najlepiej jakbyście porobili zbiórki w szkołach w Sosnowcu i okolicach, namalować plakaty, powywieszać na korytarzu i przyjść na lekcję i opowiedzieć o schronisku i poprosić o pomoc. tylko z dyrektorami szkół trzeba się wtedy dogadywać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomoc dla zwierząt z trójmiejskich schronisk