Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

10 minut temu

Otwarcie sklepu online

dzisiaj o 8:12

FARBA A UTLENIACZ

dzisiaj o 7:11

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja też pomagam dzieciakom w nauce, to przecież nic nie kosztuje, a bardzo się przydaje :)

Cytat
mgirl20
ja jeszcze nie wybrałam rodziny, bo w sumie miałam nadzieje, że można po troszkę dla kazdej ;/
bo cięzko jak jest rodzina z 6 dzieci na 1 pokoju i ja nie dla każdej osoby moge cos znalezc ;//

jak zdecyduje sie na którąs rodzinke to na pewno dam znac, moze ktos bedzie chciał cos dorzucic :)) widziałam Twoje wiadomosci, ze masz ciuszki dla dzieci 0-3 :))
ja chyba zdecyduje sie na rodzinke, gdzie matka sama wychowuje dzieci, bo odeszła od meza alkoholika ;// ale to pozniej dokladniej bede czytac :)

no, a ja pisałam do kilku osob na gg to nie odpisali, mysle, czy na śledziku nie napisac :D
albo do kazdego na nk prywatna wiadomosc.. kiedys juz tak zrobilam, to troszke osob sie odezwało.. mam nadzieje siebie, dwie kuzynki, chlopaka, jego mame, pewnie kuzynek mama i babcia.. postaram sie tez namowic kolezanki z grupy.. kurcze, chciałabym tą PRALKE załatwić ! jak ktoś ma pisać ! :))

ale koniecznie prezenty dla dzieciaczkow, kurcze marzą o zwykłym samochodziku .. ehh



ja miałam podobny problem, dlatego wybrałam rodzinę, która może i nie jest w najgorszej sytuacji ze wszystkich opisanych, ale będę w stanie w większości spełnić ich listę życzeń. pamiętajcie że kiedy już wybierzecie jakąś rodzinę inni darczyńcy tracą możliwość pomocy, więc jeżeli wiecie, że niektórych na prawdę ważnych dla nich rzeczy nie uda się zdobyć - np wózek inwalidzki, dajcie szansę tym, którzy mogą.



mam kilka ślicznych pluszaków - nie bawiły się nimi dzieci, więc tylko wystarczy je uprać bo troszkę się przykurzyły, jakbyś była zainteresowana daj znać

Ja oddałam ostatnio olbrzymie 2 paczki dla bezdomnych prawdopodobnie ;]

No to świetnie ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Po naradzie z dziewczynami z szafy postanowiliśmy, że wybierzemy rodziny z małych miejscowości, które mają najmniejsze szanse na znalezienie darczyńcy.

Podam tutaj opisy dwóch rodzin z małych miasteczek, są to rodziny które potrzebują głównie
żywności, odzieży, obuwia, środków czystości.

Ja już powoli zaczynam kompletować paczkę, proszę o zgłaszanie się w wątku KTO i CO może dać dla tych rodzin: dostarczyć do magazyny w woj. Lubuskim lub dołożyć się do zakupów, przesłać bezpośrednio produkty, ubrania, obuwie.

Dużo osób pisało na PW, że chciałoby dać coś ale nie ma nic z tych rzeczy a ma dużo ubrań.

Zachęcam do wystawiania na szafie przedmiotów na sprzedaż z tytułem SZLACHETNA PACZKA i wklejanie linków do wątku pt: SZLACHETNA PACZKA wtedy kwota ze sprzedaży albo dołożona zostaje do paczki, albo kupujący wysyła za tą cenę jakąś żywność, odzież lub coś innego co jest potrzebne.

Napewno się dołącze z mojego miasta są rodziny które potrzebuja pomocy...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

http://forum.szafa.pl/10/2625536/2625536.html#msg-2625536

zapraszamy do najwazniejszego paczkowego wątku:)

podbijam, oby jak najwięcej osób przeczytało wątek i pomogło :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

już za 50 dni rusza baza 2011 :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Centaurus - pomoc dla koni