Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej!

Tytułowa propozycja grupowego zamówienia jest już nieaktualna jednak kod rabatowy w dalszym ciągu działa i spokojnie można z niego korzystać :)
Rabat obowiązuje na cały asortyment i łączy się z innymi promocjami które pojawiają się na stronie.

Nature Essence to firma która produkuje naturalne suplementy diety. W swoim składzie nie posiadają one produktów odzwierzęcych więc nadają się dla wegan i wegetarian. Firma nie prowadzi testów na zwierzętach oraz nie korzysta z surowców testowanych na zwierzętach.

Ja osobiście od kilku miesięcy stosuję kolagen, po około 3 tygodniach systematycznego stosowania zauważyłam dużą różnicę w skórze na twarzy, wszelkie niedoskonałości zaczęły znikać a nowe już nie powstają. Bardzo narzekałam na strzelające kolana i ogólny ból w kolanach - po około 1,5 miesiąca ból jest zdecydowanie mniej odczuwalny, strzelanie zniknęło. Skóra na ciele jest jędrniejsza, jakby wygładzona.

KOD -10%: 0252

www.natureessence.ch

Oferta dodatkowego rabatu nie jest ograniczona czasowo :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-01-27 15:45 przez MoniqueJulie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

{Card ATM Fullz Bank Login}Dumpsemv.Com Sell Cloned Cards Ccv Dumps Track 1&2 Carders Forum Verified Escrow Shop Cvv